Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HARMAN KARDON: Wzbogacone amplitunery

Amplitunery Harman Kardon serii AVR 1x1S to urządzenia wzbogacone o nowe funkcjonalności, ale bazujące na wcześniejszych, doskonale sprawdzających się amplitunerach AVR 1x1. Skąd wiadomo, że się sprawdzą? Od ponad 60 lat, inżynierowie Harman Kardon zaprojektowali większość kultowych i charakteryzujących się niezrównanym brzmieniem sprzętów dla domu. To gwarancja doskonałej efektywności i brzmienia.

Dla tych miłośników i entuzjastów domowego audio, którzy oczekują najbardziej zaawansowanych technologii amplitunery AVR 1x1S to świetna propozycja. Unowocześnione, dają jeszcze więcej sposobów, aby podłączyć do nich swoją ulubioną muzykę, film, sport, gry czy programy. Ponieważ media są dostępne w coraz większej ilości urządzeń źródłowych, nowe AVRy dostarczają doskonały dźwięk bez względu na to jakie źródło dźwięku wybierze użytkownik. Muzykę przesyłać można ze Spotify Connect poprzez każdy tablet, smartfon czy komputer i obsługiwać aż do sześciu urządzeń źródłowych HDMI 2.0. Muzyką zarządza się poprzez aplikację Harman Kardon Remote App, co jest bardzo wygodne.
Amplitunery Harman Kardon to doskonała konkurencyjność brzmienia i mocy. Rezerwa wysokoprądowa zapewnia czyste brzmienie niezależnie od poziomu głośności, a maksymalnie sześć wejść 3D-ready HDMI 2.0 umożliwia podłączenie odtwarzaczy Blu-ray™, konsol gier video, komputerów, Apple TV, HDTV i innych. Wśród wielu opcji strumieniowania muzyki warto wymienić Apple AirPlay, Spotify Connect, Bluetooth, radio internetowe vTuner™ i DLNA. Dostarczają one treści przez sieć domową. Z łatwością można też podłączyć video HD, gdyż Dolby® TrueHD i DTS-HD Master Audio™ odkodowują dostarczany dźwięk audio high-definition. Natomiast 4K pass-through pozwala cieszyć się treściami w rozdzielczości UHD w kompatybilnych telewizorach.
Już od pewnego czasu koncern Harman dba również o środowisko, a produkowane amplitunery wyposażone są w przyjazną środowisku technologię HARMAN GreenEdge. Zmniejsza się tu wagę urządzenia oraz ilości odpadów przemysłowych – wszystko bez narażania doskonałego brzmienia, z którego słynie Harman.
Wśród dostępnych modeli wymienić możemy: AVR 151S, AVR 161S i AVR 171S.
AVR 151S to amplituner sieciowy 5.1-kanałowy (5x 75W). Wyposażono go w Spotify Connect, DLNA®, radio internetowe vTuner™, cztery wejścia 3D-ready HDMI® i wiele więcej.
AVR 161S to amplituner sieciowy 5.1-kanałowy (5x 85W). Wyposażono go w Spotify Connect, technologie HARMAN TrueStream, Bluetooth® i DLNA®, pięć wejść 3D-ready HDMI® 2.0 (w tym jedno z Mobile High-Definition Link lub MHL™, by podłączać urządzenia mobilne) i wiele więcej.
AVR 171S to amplituner sieciowy 7.2-kanałowy (7x 100W). Wyposażono go w AirPlay, Spotify Connect, technologie HARMAN TrueStream, Bluetooth® i DLNA®, sześć wejść 3D-ready HDMI® 2.0 (w tym jedno z Mobile High-Definition Link lub MHL™, by podłączać urządzenia mobilne), 2 wyjścia HDMI i wiele więcej.
Dostępna w amplitunerach aplikacja Harman Kardon Remote Control App i Music Player to odpowiedź na zmieniający się sposób w jaki korzystamy z mediów. Różni się on znacznie od tego sprzed generacji. Aplikacja Harman Kardon Remote Control App powstała po analizie współczesnych zachowań konsumenckich i dostoswana jest dla urządzeń iOS i Android. Jest też kompatybilna ze wszystkimi głośnikami bezprzewodowymi Harman Kardon oraz innymi urządzeniami tej marki. Dostępny w ramach aplikacji organizator muzyki znajdzie utwory na urządzeniu mobilnym i w każdym innym miejscu w ramach sieci.
Jeśli muzyka sprawia, że czujesz się dobrze, jesteś kreatywny, a do tego uwielbiasz oglądać filmy czy wydarzenia sportowe w doskonałym brzmieniu i z potężnym basem, to amplitunery AVR 1x1S są dla Ciebie. Nie bez powodu Sidney Harman, założyciel koncernu Harman, zwykł mówić: Technologia powinna służyć muzyce, nie na odwrót, a idea ta pozostaje w mocy po dziś dzień.

Ceny:

  • AVR 151S: 1599 zł
  • AVR 161S: 1999 zł
  • AVR 171S: 2599 zł