Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TRENDNET: Dwuzakresowy router z technologią StreamBoost™ - TEW-824DRU

TRENDnet TEW-824DRU to urządzenie stworzone do pracy w domu pełnym urządzeń elektronicznych, które do pracy wymagają połączenia z internetem.

Router generuje dwie równoległe sieci WiFi – sieć 1300 Mbps AC oraz sieć 450Mbps WiFi N. Technologia Qualcomm® StreamBoost™ optymalizuje ruch w sieciach – nadaje priorytety i w łatwy, graficzny sposób wyświetla wszystkie urządzenia w sieci.
Oprócz sieci bezprzewodowej urządzenie oferuje również porty Gigabit LAN i port USB.

Najważniejsze cechy:

● Nadawanie priorytetów urządzeniom w sieci
● Łatwa konfiguracja
● Izolowana sieć dla gości
● Kontrola rodzicielska
● Szybkie połączenie WPS
● AC1750: pasmo 1300Mbps WiFi AC + pasmo 450 Mbps WiFi N
● Inteligentne sterowanie ruchem
● 4 porty Gigabit LAN
● port USB 2.0
● Dużej mocy wzmacniacze zwiększają pokrycie sieci bezprzewodowej
● Technologia GREENet zmniejsza zapotrzebowanie na energię.

Zoptymalizowana gra

StreamBoost™ minimalizuje opóźnienia w grach, odtwarzanym wideo i transmisjach głosowych spowodowane dużym natężeniem ruchu w sieci.

Opóźnienia w sieci często decydują o przegranych w grach. Technologia StreamBoost™ priorytetowo traktuje gry, wideo i transmisje głosowe, dlatego jeśli użytkownik jest w trakcie rozgrywki, to jego połączenie z internetem ma najwyższy priorytet i nie będzie zakłócane przez inne urządzenia łączące się z internetem.

Śledzenie ruchu w sieci

StreamBoost™ dynamicznie kształtuje ruch w sieci, zapewniając optymalne doświadczenia użytkownika. Technologia automatycznie identyfikuje urządzenia podłączone do sieci, a następnie klasyfikuje i nadaje im priorytet. Wszystko dzieje się automatycznie, ale użytkownik ma też możliwość ręcznej zmiany priorytetów urządzeń.

Ruch w sieci bez technologii TRENDnet oraz z jej wykorzystaniem

Nowoczesne oprogramowanie

Ciągły rozwój nowych urządzeń mobilnych i internetu rzeczy, tworzy potrzebę stworzenia lepszych urządzeń zarządzających domową siecią. Takim rozwiązaniem jest technologia StreamBoost™ - ciągłe aktualizacje zapewniają możliwość identyfikacji nawet najnowszych urządzeń podłączonych do sieci.

Odwzorowanie ruchu

Zobacz swoją sieć domową – smartfony, tablety, konsole do gier i wszystkie inne podłączone do sieci urządzenia. Wszystko zaprezentowane jest w przyjaznej dla użytkownika formie graficznej wraz z informacjami o wykorzystaniu zasobów i przepustowości wysyłania i pobierania danych. Kliknij na dane urządzenie, aby zobaczyć jak bardzo dana aplikacja obciąża sieć. To doskonałe narzędzie przydatne do rozwiązywania problemów.

Ochrona sieci

Urządzenie wyposażone jest w narzędzia takie jak kontrola rodzicielska i izolowana sieć dla gości.

Specyfikacja

● Standardy: IEEE 802.3IEEE 802.3uIEEE 802.3xIEEE 802.3abIEEE 802.3azIEEE 802.11aIEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11n (2.4 GHz 450 Mbps, 5 GHz up to 450 Mbps)IEEE 802.11ac (up to 1300 Mbps)
● Porty i przyciski: 4x port Gigabit LAN, 1x port Gigabit WAN, 1x USB 2.0, przycisk POWER, przycisk WPS, przycisk RESET, diody LED
● Funkcje specjalne:
- technologia StreamBoost™
- oprogramowanie dostępne w języku angielskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim i rosyjskim
- pre-szyfrowanie sieci WiFi
- wsparcie IPv6
- jedna izolowana sieć dla gościa na danym paśmie
- do 2 dodatkowych SSID na pasmo
- wsparcie dla dynamicznego DNS – dyn.com, no-ip.com i easydns.com
- wsparcie dla Samba/FTP
- kształtowanie wiązki
● Kontrola dostępu:
- Szyfrowanie: WEP, WPA/WPA2-PSK,WPA/WPA2-RADIUS
- Firewall: NAT, SPI, Serwer wirtualny, aplikacje specjalne, gry, host DMZ
- ALG: PPTP/L2TP/IPsec VPN, TFTP/FTP/RTSP/SIP/H.323
- Kontrola rodzicielska: MAC, URL, filtr IP
● QoS:
- WMM
- kształtowanie ruchu StreamBoost™
● Rodzaje połączenia z internetem: Dynamic IP (DHCP)Static IP (Fixed)PPPoE (Dynamic IP/Static IP)PPTP (Dynamic IP/Static IP)L2TP(Dynamic IP/Static IP)Russia PPPoE (Dynamic IP/Static IP)Russia PPTP (Dynamic IP/Static IP)Russia L2TP (Dynamic IP/Static IP)IPv6 (Static, Auto-configuration (SLAAC/DHCPv6), Link-Local, PPPoE, 6to4)
● Zarządzanie:
- panel konfiguracyjny oparty o interfejs przeglądarkowy
- możliwość aktualizacji oprogramowania
- kopia zapasowa/przywracanie konfiguracji
- reboot
- przywracanie ustawień fabrycznych
- ping test
● Routing:
-statyczny
- dynamiczny (RIP v1/2)
● Częstotliwości:
- 2.412 – 2.472 GHz
- 5.180 – 5.825 GHz
● Modulacja: 02.11b: CCK, DQPSK, DBPSK 802.11a/g: OFDM with BPSK, QPSK and 16/64-QAM 802.11n: BPSK, QPSK, 16-QAM, 64-QAM with OFDM 802.11ac: OFDM with BPSK, QPSK and 16/64/256-QAM
● Anteny: 2.4 GHz: 3 x 2 dBi (max.) wewnętrzna; 5 GHz: 3 x 3 dBi (max.) wewnętrzna
● Temperatura pracy: 0 – 40 °C
● Wilgotność pracy: max 95% bez kondensacji
● Certyfikaty: CE, FCC
● Wymiary: 72 x 151 x 191 mm
● Waga: 408g
● Gwarancja: 3 lata

Zawartość opakowania

● Urządzenie TEW-824DRU
● Skrócona instrukcja obsługi
● płyta CD
● Kabel sieciowy 1,5m
● Zasilacz 12 V DC, 2A

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube