Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Monitory ASUS Ultra-Low Blue Light z największą liczbą certyfikatów TÜV Rheinland za niską emisję niebieskiego światła

Firma ASUS otrzymała certyfikaty TÜV Rheinland potwierdzające niską emisję niebieskiego światła dla aż 26 modeli monitorów – to jak na razie najlepszy wynik na rynku. Co więcej, 28 modeli uzyskało certyfikaty TÜV Rheinland za niski poziom migotania ekranów . Najnowsza, kompletna linia wyświetlaczy została zaprojektowana tak, by dbać o zdrowie oczu użytkowników i zapewniać im jak największy komfort podczas pracy z komputerem.

TÜV Rheinland to profesjonalna organizacja zajmująca się certyfikacją i testowaniem monitorów. Opracowała własną normę (2PfG) dotyczącą pomiaru emisji niebieskiego światła i poziomu migotania wyświetlaczy.
- Linia monitorów o obniżonej emisji niebieskiego światła i niskim poziomie migotania to dla firmy ASUS istotny krok milowy w rozwoju kategorii. Dopracowanie tych funkcji zostało potwierdzone uzyskaniem największej, spośród wszystkich producentów, liczby certyfikatów TÜV – powiedział, Derek Hsu, menedżer projektów w TÜV Rheinland Taiwan. - ASUS połączył technologię testowania monitorów TÜV ze swoim doświadczeniem w projektowaniu monitorów, dostarczając na rynek produkty zachowujące równowagę pomiędzy reprodukcją kolorów, a ochroną narządów wzroku. Zdecydowanie pokazał, że myśli o zdrowiu swoich użytkowników – dodał.
26 certyfikatów TÜV Rheinland za niską emisję niebieskiego światła
Do dnia dzisiejszego, firma ASUS uzyskała 26 certyfikatów TÜV Rheinland potwierdzających niską emisję niebieskiego światła. Najnowsze monitory ASUSa redukują je nawet do 70 proc. W efekcie zmniejszają ryzyko zmęczenia i nadwyrężenia oczu, czy występowania bólów głowy.
Po przeprowadzeniu obszernych badań, inżynierowie ASUSa określili dla różnych modeli użytkowania odpowiedni poziom redukcji niebieskiego światła. Nowe modele posiadają cztery różne ustawienia filtra:
• Poziom pierwszy – ogranicza niebieskie światło do 20 proc. przy minimalnych zmianach kolorów. Powstał z myślą o przeglądaniu stron internetowych.
• Poziom drugi - do 30 proc. Przeznaczony jest np. do oglądania zdjęć czy filmów.
• Poziomy trzeci i czwarty - kolejno do 50 i 70 proc. Przygotowane zostały z myślą o czytaniu i przeglądaniu zawartości przez długi czas oraz przy słabym oświetleniu.
Użytkownik ma dostęp do wszystkich poziomów poprzez wyświetlane na ekranie menu (OSD).
28 certyfikatów TÜV Rheinland za niski poziom migotania ekranu
Organizacja TÜV Rheinland przyznała certyfikaty za niski poziom migotania wyświetlaczy aż 28 modelom monitorów marki ASUS. Technologia ASUS Flicker-Free wykorzystuje rozwiązanie Smart Dynamic Backlight Adjustment, które zmniejsza migotania poprzez unikanie niskich poziomów jasności.
Monitory z technologią ASUS Flicker-Free zapobiegają zmęczeniu i nadwyrężeniu oczu, dzięki czemu użytkownik może komfortowo pracować z arkuszami kalkulacyjnymi, grać i oglądać filmy przez kilka godzin bez przerwy.
Kompletna linia monitorów Ultra-Low Blue Light do codziennego użytku
Najnowsze monitory firmy ASUS chronią użytkowników przed emisją szkodliwego, niebieskiego światła. Wśród nich znajdują się monitory z serii: PG i MG dla graczy, Designo przeznaczonej do domowej rozrywki, PA i PB dla grafików oraz Essential do codziennego użytku. Linia ta będzie wciąż rozwijana i poszerzana o kolejne modele.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube