Genesis Pallad 500

Plecak dla graczy godny uwagi

Więcej...

NEC MultiSync EA245WMi

Prosty ale cenny monitor do biura

Więcej...

PocketBook Aqua 2

Nowa generacja czytnika do kapieli

Więcej...

Genesis Radon 710

Słuchawki z dźwiękiem przestrzennym 7.1

Więcej...

Philips 258B6QUEB

Monitor do biura o dużych możliwościach

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

MIONIX: Castor - nowa definicja ergonomii

Gamescom to nie tylko gry, ale również premiery nowych produktów. Podczas imprezy, która odbędzie się w dniach od 5 do 9 sierpnia b.r. w Kolonii, Mionix zaprezentuje swój najnowszy produkt. Myszka Mionix Castor ma wprowadzić jej posiadaczy na kolejny nieznany jeszcze poziom umiejętności.

Mysz której jeszcze nie było
Mionix Castor to mysz optyczna, która wyznacza nowe standardy komfortu i gamingowego wykończenia. Nazwa tego modelu pochodzi od jednej z najjaśniej świecących gwiazd na nocnym nieboskłonie. Multikolorowy Castor z sześcioma przyciskami został zaprojektowany specjalnie dla praworęcznych graczy i wyposażony w doskonałe parametry techniczne, między innymi wydajny procesor pozwalający na bezawaryjną zmianę profili pod czas gry.
Sensor, który może jeszcze więcej
Unikalny kształt gryzonia wspiera wszystkie typy chwytów – palm, claw i fingertip. Optyczny sensor PMW-3310 nie posiada ani pozytywnej, ani negatywnej akceleracji – zapewnia natomiast niesamowitą precyzję ruchów, płynne śledzenie i maksymalną prędkość ponad 5,45 m/s z rozdzielczością do 10 000 DPI. Sensor ten jest wyborem topowych „pro-gamerów” na świecie i powszechnie uważany jest za najlepszy, dostępny obecnie gamingowy sensor na rynku.
Wygląd i jakość wykonania
Cztery warstwy gumowej powłoki i zoptymalizowane, teksturowane gumy boczne gwarantują maksymalną przyczepność i miękkość w dotyku. Wygląd myszy można spersonalizować, dzięki możliwości ustawienia podświetlenia w 16,8 milionach kolorów i czterech trybach – stałym, mrugającym, pulsującym i oddychającym. Castor został wykonany z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Dodatkowo, całą konstrukcję myszy wzmocniono gumowymi elementami.
Olbrzymie możliwości personalizacji
Urządzenie posiada trzy wartości rozdzielczości DPI – za pomocą przycisku umieszczonego tuż obok scrolla możesz dynamicznie i łatwo dostosowywać je do aktualnych potrzeb. Do sześciu w pełni programowalnych przycisków, przypisać można przeróżne polecenia i makra. Wbudowana pamięć pozwala zapisywać ustawienia w pięciu różnych profilach.
Premiera Mionix Castor została zapowiedziana na wrzesień b.r.
Specyfikacja techniczna:
- 32bit ARM procesor o taktowaniu 32Mhz
- Ergonomiczna myszka dla graczy praworęcznych
- Chwyt palm, claw oraz fingertip grip
- Przyczepna gumowa powłoka (4 warstwy gumy)
- 6 w pełni programowalnych przycisków
- Wybór 3 szybkich trybów DPI
- 2 zintegrowane diody LED, 2 strefy podświetlenia
- Do 16,8 mln opcji kolorów LED
- Różnorodne efekty świetlne
- 128 KB wbudowanej pamięci
- Duże stopki wykonane z PTFE
- Pozłacany wtyk USB 2.0
- Kabel pleciony o długości 2 m
Specyfikacja sensora:
- Optyczny sensor PMW 3310 z diodami IR-LED
- Możliwość ustawienia czułości do 10 000 DPI
- Maksymalna prędkość śledzenia 5,45m/sek (215 IPS)
- Brak pozytywnej lub negatywnej akceleracji sprzętowej
- Regulacja wysokości położenia (tzw. Lift Off Distance)
Charakterystyka oprogramowania:
- Do 5 profili zapisanych we wbudowanej pamięci
- Regulowana oś X / Y
- Regulacja częstotliwości próbkowania do 1000 Hz
- Rejestracja na żywo menedżera makro
- 16,8 milionów opcji kolorów LED
- Ustawienia menadżera RGB
- Migotające, pulsujące oraz oddychające efekty LED
- Predykcja z 15-stopniową regulacją
- Przyrząd do kalibracji LOD
- S.Q.A.T Surface Quality Analyzer Tool (narzędzie analizy jakości powierzchni)
Wymiar i waga:
- 122.46×70.42×40.16 w mm
- Waga Netto (bez kabla): 93.8 gr
- Waga Netto (z kablem): 141.5 gr

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube