Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: MUVO 20 - idealne brzmienie bez zbędnych kabli

Creative MUVO 20 to produkt, który pomimo niewielkich wymiarów, oferuje znakomitą jakość dźwięku.

Bezprzewodowe minikolumny potrafią zaoferować solidne brzmienie, czego najlepszym przykładem jest Creative MUVO 20. Urządzenie posiada dwa trzycalowe, pełnozakresowe przetworniki, dostarczające wyraźny, dynamiczny dźwięk. Technologia BasXport gwarantuje czyste i wyraziste niskie tony.
Na szczególną uwagę zasługuje specyficzna konstrukcja Creative MUVO 20. Ekran akustyczny umieszczony na przednim panelu pod kątem 12°, umożliwia lepszą dyspersję dźwięku i znakomity odsłuch. Również pojemna obudowa podnosi jakość brzmienia.
Creative MUVO 20 obsługuje ułatwiające parowanie urządzeń technologie Bluetooth oraz NFC, a także kodek audio HD aptX. Ten ostatni sprawia, że dźwięk przesyłany bezprzewodowo zachowuje bezstratne brzmienie. Creative MUVO 20 można dowolnie przemieszczać i słuchać ulubionych utworów w kuchni, salonie czy podczas rodzinnego pikniku. Co ważne, bateria litowo-jonowa wystarcza aż na dziesięć godzin ciągłej pracy. Swojego rodzaju ciekawostką jest fakt, iż kolumienka znajduje zastosowanie jako zapasowe źródło zasilania, ładowarka dla przenośnych urządzeń, np. smartfonów czy tabletów.
Creative MUVO 20 ma wbudowany mikrofon, stąd produkt można wykorzystać jako zestaw głośnomówiący. Przejście z trybu odtwarzania muzyki do rozmów telefonicznych jest płynne, wystarczy nacisnąć przycisk Bluetooth.
Produkt dostępny jest w dwóch kolorach białym i czarnym. Jego cena wynosi 299PLN

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube