Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: MUVO 20 - idealne brzmienie bez zbędnych kabli

Creative MUVO 20 to produkt, który pomimo niewielkich wymiarów, oferuje znakomitą jakość dźwięku.

Bezprzewodowe minikolumny potrafią zaoferować solidne brzmienie, czego najlepszym przykładem jest Creative MUVO 20. Urządzenie posiada dwa trzycalowe, pełnozakresowe przetworniki, dostarczające wyraźny, dynamiczny dźwięk. Technologia BasXport gwarantuje czyste i wyraziste niskie tony.
Na szczególną uwagę zasługuje specyficzna konstrukcja Creative MUVO 20. Ekran akustyczny umieszczony na przednim panelu pod kątem 12°, umożliwia lepszą dyspersję dźwięku i znakomity odsłuch. Również pojemna obudowa podnosi jakość brzmienia.
Creative MUVO 20 obsługuje ułatwiające parowanie urządzeń technologie Bluetooth oraz NFC, a także kodek audio HD aptX. Ten ostatni sprawia, że dźwięk przesyłany bezprzewodowo zachowuje bezstratne brzmienie. Creative MUVO 20 można dowolnie przemieszczać i słuchać ulubionych utworów w kuchni, salonie czy podczas rodzinnego pikniku. Co ważne, bateria litowo-jonowa wystarcza aż na dziesięć godzin ciągłej pracy. Swojego rodzaju ciekawostką jest fakt, iż kolumienka znajduje zastosowanie jako zapasowe źródło zasilania, ładowarka dla przenośnych urządzeń, np. smartfonów czy tabletów.
Creative MUVO 20 ma wbudowany mikrofon, stąd produkt można wykorzystać jako zestaw głośnomówiący. Przejście z trybu odtwarzania muzyki do rozmów telefonicznych jest płynne, wystarczy nacisnąć przycisk Bluetooth.
Produkt dostępny jest w dwóch kolorach białym i czarnym. Jego cena wynosi 299PLN