Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

G DATA: Technologia G DATA BankGuard z prestiżową nagrodą Best Banking Browser Security Certification MRG Effitas.

Technologia bankowości online firmy G DATA uznana za najlepsze rozwiązanie zapobiegające złośliwemu oprogramowaniu.

BankGuard, technologia firmy G DATA chroniąca użytkowników bankowości online w czasie rzeczywistym, otrzymała prestiżową nagrodę MRG Effitas Online Browser Security Certification. MRG Effitas to niezależna organizacja badawcza, przeprowadzająca kwartalne testy aplikacji bezpieczeństwa przeznaczonych dla instytucji finansowych, przyznając specjalne wyróżnienia najbardziej niezawodnym i efektywnym produktom. Rozwiązanie G DATA BankGuard zostało określone w badaniu nie tylko jako sprawdzona technologia ochrony, ale narzędzie przewyższające inne produkty pod względem zabezpieczenia oraz integracji z przeglądarką internetową.

MRG Effitas to w tej chwili najlepsza organizacja zajmująca się testowaniem rozwiązań chroniących przed trojanami bankowymi, dostarczająca cennych informacji przedsiębiorcom oraz konsumentom na całym świecie” - powiedział Walter Schumann, dyrektor zarządzający G DATA. „Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy docenieni przez tak prestiżową organizacje, które bardzo wysoko oceniło możliwości naszych zabezpieczeń dla sektora bankowości online.

W czasie badań MRG Effitas, produkty przechodzą szczegółowe testy, podczas których sprawdza się ich możliwości w zakresie zwalczania złośliwych programów finansowych. G DATA BankGuard efektywnie zablokował ataki różnych trojanów bankowych, a także zapobiegł przechwytywaniu przez malware loginów oraz haseł w czasie sesji. Na szczególne uznanie zasługuje fakt, iż BankGuard całkowicie uniemożliwił się rozprzestrzenianie się groźnych wirusów typu ITW (In-The-Wild), krążących pomiędzy komputerami nieświadomych użytkowników

Byliśmy pod wrażeniem wydajności, którą osiągnął produkt G DATA w naszym programie Banking Certification. Naszym zdaniem BankGuard stanowi kluczowy składnik systemu bezpieczeństwa. Technologia oprócz tego, że zapobiegła eksfiltracji danych podczas testowych ataków botnetów w czasie rzeczywistym oraz symulowanych ataków „proof of concept”, nie pogorszyła komfortu pracy użytkowników. Ochrona przeglądarki zabezpiecza przed złośliwym oprogramowaniem z Internetu oraz blokuje niebezpiecznych stron w czasie rzeczywistym. Proces odbywa się w ten sposób, że użytkownik nie musi wykorzystywać innej przeglądarki, co mogłoby go narazić na dodatkowe niebezpieczeństwa.“ – powiedział Chris Pickard, CEO of the Effitas Group.

G DATA cały czas monitoruje przeglądarkę, oferując skuteczne i unikalne zabezpieczenie przed bankowymi trojanami , zapewniając 99% wykrywalność . Spośród wielu testowanych produktów, certyfikat przyznano tylko trzem pakietom bezpieczeństwa, w tym firmie G DATA. Wszystkie etapy procesu testowania zostały przeprowadzone w pierwszym kwartale 2015 roku.

Technologia G DATA BankGuard
To efektywna ochrona bankowości elektronicznej. Zmiany dokonywane przez trojany bankowe mają miejsce w RAM. G DATA BankGuard wykrywa próby infekcji i zastępuje “skompromitowany” obszar pamięci jego bezpieczną kopią. Dzięki zastosowaniu inteligentnych algorytmów, aplikacja nie jest zależna od sygnatur wirusów i oferuje efektywne zabezpieczenie przeciwko atakom najnowszych trojanów.
G Data BankGuard weryfikuje integralność kluczowych bibliotek sieciowych przeglądarki. Dzięki temu zapewnia proaktywną ochronę nawet przeciw nieznanym zagrożeniom

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube