Goclever Sound Club Rugged Mini

Głośnik na majówkę

Więcej...

Somic VRH 360

Słuchawki do gier VR

Więcej...

Elegancki dysk SSD

ADATA SE730 250GB

Więcej...

MiVia Essential 350

Opaska z technologią NASA

Więcej...

ADATA SC660H 256GB

Dysk SSD "do normalnej" pracy

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Sklep muzyczny

AVERMEDIA: RECentral 2 oprogramowanie, które może jeszcze więcej

Wraz z Live Gamer Extreme swoją cichą premierę miała nowa wersja oprogramowania przeznaczona właśnie dla niej. Nowości, w które została wyposażona z pewnością sprawią, iż nasze nagrania bądź streamy staną się znacznie lepsze.

Nowy wygląd
Wygląd nowego oprogramowania został całkowicie przebudowany tak, aby jak najbardziej ułatwić pracę, przy naszych nagraniach czy streamach. W lewym górnym rogu pojawił się główny panel sterujący, który podzielony został na trzy kategorie. Ujęcia/ Strumień, Ustawienia oraz Udostępnianie mediów, każda z nich spełnia całkowicie różne funkcje.
Panel ustawień
W panelu ustawienia mamy szereg opcji konfiguracyjnych. Dzięki nim możemy np. zmienić język, ustawić skróty klawiszowe, wybrać urządzenie do przechwytywania głosu, skonfigurować konta sieci społecznościowych oraz zapisać lub importować nasze profile.
Panel udostępniania mediów
Umożliwia nam szybki dostęp do wszystkich naszych nagrań, które w każdym momencie za pomocą szybkiej funkcji Share, można udostępnić na kanałach społecznościowych. Funkcja działa z najpopularniejszymi portalami typu Facebook czy YouTube.
Panel Ujęcie / Strumień
To najważniejsze miejsce w którym spędzimy najwięcej czasu, ponieważ właśnie w tym panelu będziemy mieli dostęp do najważniejszych ustawień. Po lewej stronie mamy do wyboru ścieżki z których chcemy wyłapywać obraz i audio. Dzięki zaawansowanej technologii Live Gamer Extreme, która działa również jako mixer, możemy spokojnie wybrać dodatkowe ścieżki audio, które zostaną uwzględnione w nagraniach.
Panel konfiguracyjny
Oferuje możliwość wyboru jakości naszego nagrania, gdzie możemy dostosować go do naszych potrzeb bądź skorzystać z profili przygotowanych przez producenta. Dodatkowo zaimplementowano w nim funkcje edytowania na żywo w czacie naszych nagrań. Tak jak w przypadku nagrań mamy też dostęp do ustawień opcji strumieniowania na żywo. W bardzo prosty sposób można je skonfigurować pod nasze potrzeby lub skorzystać z wcześniej przygotowanych gotowych profili. Warto przypomnieć, iż do przeprowadzenia dobrej jakości streama potrzeba szybkiego łącza internetowego.
Panel podglądu i scen
Środkowa część RECentral 2 zajęta jest przez tak zwaną deskę rozdzielczą, która zapewnia podgląd tego, co aktualnie się nagrywa, streamuje. Otrzymaliśmy też opcje Scen, w której możemy w prosty sposób dodać, np. naszą kamerkę internetową, dodatkowe grafiki, czy chociażby czat.
W prawym dolnym rogu znajdują się dwa przyciski, jeden odpowiedzialny w zależności od programu za włączenie i wyłączenie nagrywania bądź stremowania, a drugi za zrobienie szybkiego zrzutu ekranu.
Cover Creator
W ramach całego pakietu RECentral 2, mamy też do dyspozycji niewielką osobną aplikację Cover Creator, która jest prostym edytorem graficznym. Umożliwia ona stworzenie w bardzo szybki sposób predefiniowanej okładki do naszego urządzenia Live Gamer Extreme.
Dzięki wszystkim tym zmianom i nowością RECentral 2 stało się bardziej intuicyjne, przyjazne i zrozumiałe. Nowe oprogramowanie dostępne jest na oficjalnej stronie producenta.
Sugerowana cena detaliczna Live Gamer Extreme wynosi 680 zł.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube