Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

AVERMEDIA: Jesteś youtuberem, streamerem, graczem i nie wiesz jaki sprzęt wybrać?

Które urządzenie będzie spełniało moje oczekiwania? Czym się kierować przy zakupie naszej pierwszej Avermedii? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na te pytania.

Najważniejsze pytanie, które powinna stawiać sobie osoba planująca zakup produktu Avermedii, to, do czego tak naprawdę będzie ją potrzebować. Oferta jest dość bogata, i czasami można się zagubić, próbując wybrać na własną rękę odpowiednie urządzenie. Wszystkie produkty mają swoje zastosowanie, różnią się znacząco od siebie. Czym sugerować się przy doborze odpowiedniego dla nas urządzenia?
Duża Mobilność
Zasadniczo każdy z nas ma inne oczekiwania i potrzebuje sprzętu, który będzie ukierunkowany na jego potrzeby. Jeżeli chcemy być bardziej mobilni wybieramy produkty, specjalnie pod nie definiowane. Live Gamer Portable, będzie idealnym rozwiązaniem, został zaprojektowany tak żeby można go było w bardzo szybki i prosty sposób przetransportować, szybko podłączyć i działać. Dlaczego nie musimy podłączać go do komputera?
Odpowiedź jest prosta, Live Gamer Portable wyposażono w slot karty pamięci SD. Dzięki niej w każdym miejscu w bardzo prosty i szybki sposób bez dodatkowej konfiguracji możemy już po jednym kliknięciu zacząć nagrywanie/strumieniowanie.

Wydajność i jakość
Jeżeli jednak zależy nam na większej wydajności urządzenia powinniśmy sięgnąć po trochę lepsze modele. Live Gamer Extreme bądź ExtremeCap U3, które pozwalają na nagrywanie w lepszej jakości oraz lepszej transmisji danych za sprawą szybkiego złącza USB 3.0. Obydwa urządzenia zapewniają wysoką jakość nagrań w rozdzielczości 1080p z 60 klatkami na sekundę.

Kompatybilność sprzętowa
Warto zwracać uwagę czy produkt, który kupimy będzie wspierał nasze urządzenie. Live Gamer HD oraz Live Gamer HD Lite przeznaczone są tylko dla użytkowników PC, więc oczywiste jest iż nie ma sensu wybierać ich pod kątem nagrywania z konsol. W tej sytuacji lepszym wyborem będzie Live Gamer Extreme, bądź Live Gamer Portable, które są kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi konsolami dostępnymi na rynku.

Nagrywamy czy streamujemy?
W zależności od przeznaczenia naszego urządzenia warto zapoznać się przed jego zakupem ze specyfikacją. Nie wszystkie potrafią streamować. Game Capture HD II na przykład jest tylko nagrywarką, nie ma możliwości przeprowadzenia na nim transmisji na żywo. LGP Lite czy Live Gamer Portable już tak.

Ceny detaliczne produktów zaczynają się od 349 zł.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube