Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

BRAVEN: Nowatorskie głośniki już w Polsce!

Wakacje, lato, to zdecydowanie ulubiony okres roku dla większości z nas. Podczas plenerowych wypadów dobrze zabrać ze sobą trochę muzyki, a nowe głośniki Braven idealnie się do tego nadadzą.

Dzięki pojemnej wbudowanej baterii oraz energooszczędnej transmisji Bluetooth, możemy cieszyć się odtwarzaną muzyką nawet przez 28 godzin! Zmagazynowaną energie z głośnika możemy wykorzystać też w inny sposób – ładując swojego smartfona.

Braven podzielił swoje produkty na dwie główne grupy – rozwiązań dla domu, gdzie istotniejsze są walory estetyczne oraz rozwiązania outdoorowe, w których to głośniki uzyskują odporność przed wodą czy błotem, a korzystać z nich możemy w niemal każdych warunkach. Dla bardziej wymagających użytkowników Braven przygotował specjalną technologię TrueWireless Technology, która pozwala na parowanie dwóch głośników w system stereo!

Wybrane produkty:

  • 705 HD - Głośnik Bluetooth z baterią 1400mAh
  • 805 HD - Głośnik Bluetooth z baterią 4400mAh
  • LUX - Głośnik Bluetooth z baterią 1400mAh
  • BRV-HD - Głośnik Bluetooth z baterią 8800mAh
  • BRV-1 - Wodoszczelny głośnik Bluetooth z baterią 1400mAh

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube