Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ZOTAC: Firma wyznacza Nowe Horyzonty z GeForce GTX Titan X ArcticStorm

ZOTAC International, wiodący innowator i producent kart graficznych oraz mini-PC, wprowadził do sprzedaży króla gamingu, kartę graficzną ZOTAC GeForce GTX Titan X ArcticStorm. Kontynuując dziedzictwo poprzednich GTX Titan, karta ZOTAC GeForce GTX Titan X ArcticStorm została zaprojektowana z dbałością o akustyczną, cieplną i energetyczną wydajność, zapewniając wszystkim entuzjastom bardzo cichych kart graficznych wyjątkowe doznania w ekstremalnych rozdzielczościach.

ZOTAC GeForce GTX Titan X wyposażony w innowacyjny hybrydowy system chłodzenia ArcticStorm, może być jednocześnie chłodzony powietrzem lub powietrzem i cieczą. Trzy wiatraki rozpraszają ciepło wewnętrzne poprzez miedziane rurki i aluminiowe żeberka, podczas gdy chłodzona cieczą miedziana płyta, która bezpośrednio styka się z GPU może zostać podłączona do Twojego własnego systemu chłodzenia cieczą. Model ten w pełni usatysfakcjonuje miłośników kina domowego, jak również inżynierów ceniących bardzo wysoką wydajność przy maksymalnej ciszy.

"Dzięki ścisłej współpracy z firmą NVIDIA możemy zaoferować kartę graficzną zapewniającą doskonałą rozrywkę w rozdzielczości 4K", powiedział Tony Wong, dyrektor generalny, ZOTAC International. "Dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym ZOTAC GeForce GTX Titan X ArcticStorm przynosi najbardziej wymagającym użytkownikom niezrównaną wydajność pojedynczego GPU, jednocześnie stanowiąc wielki krok w kierunku wirtualnej rzeczywistości."

Bezprecedensowa moc graficzna

Wykorzystując architekturę Maxwell oraz najnowsze rozwiązania technologiczne uzyskaliśmy podwojenie mocy i wydajności w stosunku do oryginalnego GTX Titan. Dla entuzjastów, oznacza to tyle, że Titan X ArcticStorm z pojedynczym GPU zapewnia wyjątkowo cichą i płynną rozgrywkę w rozdzielczości 4K w wysokich ustawieniach. ZOTAC GeForce GTX Titan X ArcticStorm jest także przygotowany do streamingu gier lub dzielenia się z przyjaciółmi najlepszymi momentami gry, wykorzystując technologie NVIDIA GameStream oraz NVIDIA Shadowplay.

Obsługa następnej generacji

Nowy GPU zapewnia obsługę silników nowej generacji, w tym silnika Unreal 4 i Crytek, z łatwością radząc sobie ze skomplikowaną grafiką, utrzymując ponad 60 FPS nawet w wymagających momentach gry. ZOTAC GeForce GTX Titan X dzięki ArcticStorm wykorzystaniu wielu technologii NVIDIA, w tym NVIDIA G-Sync w połączeniu z hiperrealistycznym oświetleniem, przynosi gamingową przyszłość do gospodarstw domowych.

Niezrównana prędkość

ZOTAC GeForce GTX Titan X ArcticStorm wyposażony w 12 GB pamięci DDR5 i 8 miliardów tranzystorów potrafi w ułamku sekundy stworzyć wielkie otwarte światy aż do najmniejszego szczegółu. Jeszcze potężniejszy niż GTX Titan i GTX Titan Black, definiuje następną generację gamingu oraz komputerowej rozrywki.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube