ICYRaid MB662U3-2S-R1

NAS z ciekawymi rozwiązaniami

Więcej...

JBL E45 BT

Słuchawki bezprzewodowe dla miłośników dobrego brzmienia

Więcej...

Asustor 6102T

NAS dla profesjonalistów

Więcej...

Genesis Neon 350

Słuchawki do graczy

Więcej...

Media-tech MT4060

Wideorejestrator bez wyświetlacza

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ZOTAC: Firma wyznacza Nowe Horyzonty z GeForce GTX Titan X ArcticStorm

ZOTAC International, wiodący innowator i producent kart graficznych oraz mini-PC, wprowadził do sprzedaży króla gamingu, kartę graficzną ZOTAC GeForce GTX Titan X ArcticStorm. Kontynuując dziedzictwo poprzednich GTX Titan, karta ZOTAC GeForce GTX Titan X ArcticStorm została zaprojektowana z dbałością o akustyczną, cieplną i energetyczną wydajność, zapewniając wszystkim entuzjastom bardzo cichych kart graficznych wyjątkowe doznania w ekstremalnych rozdzielczościach.

ZOTAC GeForce GTX Titan X wyposażony w innowacyjny hybrydowy system chłodzenia ArcticStorm, może być jednocześnie chłodzony powietrzem lub powietrzem i cieczą. Trzy wiatraki rozpraszają ciepło wewnętrzne poprzez miedziane rurki i aluminiowe żeberka, podczas gdy chłodzona cieczą miedziana płyta, która bezpośrednio styka się z GPU może zostać podłączona do Twojego własnego systemu chłodzenia cieczą. Model ten w pełni usatysfakcjonuje miłośników kina domowego, jak również inżynierów ceniących bardzo wysoką wydajność przy maksymalnej ciszy.

"Dzięki ścisłej współpracy z firmą NVIDIA możemy zaoferować kartę graficzną zapewniającą doskonałą rozrywkę w rozdzielczości 4K", powiedział Tony Wong, dyrektor generalny, ZOTAC International. "Dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym ZOTAC GeForce GTX Titan X ArcticStorm przynosi najbardziej wymagającym użytkownikom niezrównaną wydajność pojedynczego GPU, jednocześnie stanowiąc wielki krok w kierunku wirtualnej rzeczywistości."

Bezprecedensowa moc graficzna

Wykorzystując architekturę Maxwell oraz najnowsze rozwiązania technologiczne uzyskaliśmy podwojenie mocy i wydajności w stosunku do oryginalnego GTX Titan. Dla entuzjastów, oznacza to tyle, że Titan X ArcticStorm z pojedynczym GPU zapewnia wyjątkowo cichą i płynną rozgrywkę w rozdzielczości 4K w wysokich ustawieniach. ZOTAC GeForce GTX Titan X ArcticStorm jest także przygotowany do streamingu gier lub dzielenia się z przyjaciółmi najlepszymi momentami gry, wykorzystując technologie NVIDIA GameStream oraz NVIDIA Shadowplay.

Obsługa następnej generacji

Nowy GPU zapewnia obsługę silników nowej generacji, w tym silnika Unreal 4 i Crytek, z łatwością radząc sobie ze skomplikowaną grafiką, utrzymując ponad 60 FPS nawet w wymagających momentach gry. ZOTAC GeForce GTX Titan X dzięki ArcticStorm wykorzystaniu wielu technologii NVIDIA, w tym NVIDIA G-Sync w połączeniu z hiperrealistycznym oświetleniem, przynosi gamingową przyszłość do gospodarstw domowych.

Niezrównana prędkość

ZOTAC GeForce GTX Titan X ArcticStorm wyposażony w 12 GB pamięci DDR5 i 8 miliardów tranzystorów potrafi w ułamku sekundy stworzyć wielkie otwarte światy aż do najmniejszego szczegółu. Jeszcze potężniejszy niż GTX Titan i GTX Titan Black, definiuje następną generację gamingu oraz komputerowej rozrywki.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube