Logitech G603 Lightspeed Wireless Gaming Mouse

Ładna i elegancka mysz dla gaczy

Więcej...

ADATA D8000L

Power bank jak lampa

Więcej...

Asustor AS6302T

Ciekawy NAS od Asustor-a

Więcej...

Smartfon i wirtualna rzeczywistość

Jak dobrać telefon do wirtualnej rzeczywistości?

Więcej...

TP-LINK TL-PB20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Głośnik Sphere – muzyka dookoła nas

Mobilne głośniczki stanowią jeden z głównych atrybutów fanów mobilnej rozrywki. Młodzież poszukuje produktów, które oprócz dobrego brzmienia, wyróżniają się oryginalnym wyglądem. Hama Sphere wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom.

Przenośne głośniki Bluetooth bardzo szybko weszły do głównego nurtu muzycznego. Jeszcze do niedawna ich głównym atutem była lekka waga i kieszonkowe wymiary, ale ostra konkurencja pomiędzy producentami zaowocowała licznymi innowacjami. Produkty są coraz bardziej dopracowane, zapewniają dłuższy czas pracy na bateriach i solidną jakość dźwięku, przewyższającą co najmniej o klasę brzmienie oferowane przez wewnętrzne głośniczki telefonów bądź tabletów. Kolumienki Sphere doskonale wpisują się w najnowsze trendy rynku mobilnych akcesoriów. Urządzenie o kieszonkowych rozmiarach (7 x 7 x 6,5 cm) i wadze 170 gram, dostarcza dźwięk o mocy 3 Wat. Jego wyróżnikiem jest nietypowy – kulisty kształt. Warto dodać, że kolumienka jest pokryta gumowym pierścieniem, zapobiegającym wyślizgnięciu się gadżetu. Gabaryty głośniczka pozwalają schować go do niewielkiej torby czy nawet kieszeni i zabrać w dowolną podróż. Sphere komunikuje się bezprzewodowo z laptopami, tabletami, smartfonami, wykorzystując standard Bluetooth 4.0. Kolumienka wyposażona jest w liniowe wejście, dzięki czemu można podłączyć ją do źródła dźwięku za pomocą przewodu.

Urządzenie obsługuje funkcję zdalnego sterowania muzyką, w ramach której użytkownik może włączać, zatrzymywać i przewijać utwory. Z kolei możliwość odbierania i kończenia połączeń przyda się podczas rozmów telefonicznych. Głośnik posiada przełącznik służący do szybkiego wyciszenia dźwięku, zaś dioda LED informuje o stanie zasilania. Sphere czerpie moc z wewnętrznego akumulatora, który można ładować za pośrednictwem łącza USB - pełen proces zajmuje około 4 godzin. Kulista kolumienka dostępna jest w czterech kolorach: czarnym, niebieskim, białym, zielonym.
Zakup Sphere wiąże się z wydatkiem 89,90 złotych.Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube