Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAZER: Nora Razer Mamba - debiut najbardziej zaawansowanej myszki do gier

Firma Razer™, lider na rynku urządzeń zintegrowanych i oprogramowania dla graczy, zaprezentowała dzisiaj najbardziej zaawansowaną myszkę dla graczy na świecie – nową Razer Mamba. To następczyni jednej z wiodących na rynku myszek łączących technologie przewodową i bezprzewodową. Nowa Razer Mamba zaoferuje najbardziej wymagającym graczom szereg nowości i usprawnień. Wśród nich znajduje się najprecyzyjniejszy na świecie sensor dedykowany graczom, rewolucyjna technologia Adjustable Click Force oraz możliwość komfortowego grania zarówno w trybie bezprzewodowym, jak i przewodowym.

Nowy laserowy sensor działa z czułością aż 16 000 DPI, dzięki czemu doskonale nadaje się do obsługi najpotężniejszych konstrukcji z wieloma wyświetlaczami o ultra-wysokiej rozdzielczości. Nowy sensor 5G zamontowany w Razer Mamba jest także najprecyzyjniejszą konstrukcją tego typu na świecie. Zapewnia bowiem wierne odwzorowanie wzrostu czułości o zaledwie 1 DPI, co stanowi odczuwalną różnicę w porównaniu do obowiązującego standardu – 50 DPI. Czujnik nowej generacji pozwala także na wykrycie oderwania urządzenia od powierzchni o zaledwie 0,1 mm, zmniejszając tym samym drgania kursora, a w wielu wypadkach – także obrazu w grze. Wyjątkowa precyzja sensora 5G sprawia, że podczas najbardziej intensywnej rozgrywki nowa Razer Mamba będzie naturalnym przedłużeniem dłoni gracza.
Najnowsza mysz Razer oferuje także (oczekującą na opatentowanie) technologię Adjustable Click Force. Wymagana siła nacisku to jeden z podstawowych parametrów charakteryzujących mysz. Do tej pory gracze byli zmuszeni adaptować się do z góry zdefiniowanej siły nacisku klawiszy w dostępnych na rynku myszkach. Dzięki nowej technologii Adjustable Click Force, to myszka dopasuje się do gracza – a nie odwrotnie. Nowa, rewolucyjna technologia pozwoli graczom indywidualnie skonfigurować siłę nacisku wymaganą do aktywacji lewego i prawego klawisza myszki. Dzięki temu gracze mogą teraz wybrać wyższe ustawienia idealne do czynności takich, jak strzelanie z karabinu wyborowego w FPS lub skonfigurować klawisze tak, aby ułatwiały wykonywanie błyskawicznych serii kliknięć w grach typu MOBA. Technologia Adjustable Click Force w nowej Razer Mamba umożliwia kontrolę za pomocą obrotu w zakresie 504°, co odpowiada 14 zróżnicowanym poziomom czułości, pozwoli to każdemu na dopasowanie myszki do własnych potrzeb.
Pierwsza Razer Mamba zadebiutowała sześć lat temu i do dzisiaj jest standardem dla bezprzewodowych myszek przeznaczonych dla graczy” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Rozszerzenia, które wprowadziliśmy do nowej Razer Mamba (w tym najprecyzyjniejszy sensor, rewolucyjna funkcja Adjustable Click Force) razem z wiodącą technologią bez- i przewodową, sprawiają, że Razer zajmuje wiodącą pozycję w dziedzinie produkcji myszek dla graczy.”
Razer zaprezentował także inny model – przewodową Razer Mamba Tournament Edition, zaprojektowaną specjalnie dla zawodników eSportowych. Ta sama ergonomiczna forma, ten sam sensor oraz personalizowane podświetlenie Razer Chroma sprawiają, że nowa Razer Mamba Tournament Edition to doskonała propozycja dla każdego bywalca turniejów i imprez gamingowych.
Obie zaprezentowane dzisiaj odsłony Razer Mamba dołączają do szeregu myszek i urządzeń peryferyjnych z linii Razer Chroma. Każdy produkt z serii oferuje podświetlenie w 16,8 milionach kolorów do wyboru oraz zaawansowane opcje personalizacji dostępne w aplikacji Razer Synapse, która umożliwia również przechowywanie osobistych ustawień w chmurze. Razer Synapse umożliwia też synchronizowanie podświetlenia w myszkach Mamba i Mamba TE z innymi urządzeniami Chroma.
Dostępny publicznie Razer Chroma SDK umożliwia deweloperom bezpośrednią integrację efektów świetlnych Razer Chroma ze swoimi grami, dzięki czemu wydarzenia w grze mogą wpływać na kolor, dynamikę i wzór podświetlenia urządzeń peryferyjnych Chroma, pozwalając tym samym na jeszcze głębsze zanurzenie się w świecie gry. 

SPECYFIKACJA:
Razer Mamba:

• Sensor laserowy 16 000 DPI
• Śledzenie przyspieszenia do 210 cali na sekundę / 50G
• Klawisze w technologii Adjustable Click Force
• 9 programowanych klawiszy, w tym rolka tilt-click
• Tryb przewodowy oraz bezprzewodowy z czasem reakcji 1ms
• Magnetyczna stacja dokująca
• Praca na baterii: około 20 godzin nieustannej gry*
• Podświetlenie Chroma z 16,8 milionami kolorów do wyboru
• Razer Synapse
• Kabel USB w oplocie z tworzywa o długości 2,13m
• Wymiary: 128mm (długość) x 70mm (szerokość) x 42,5mm (wysokość)
• Przybliżona waga: 125g

Razer Mamba Tournament Edition
• Sensor laserowy 16 000 DPI
• Śledzenie przyspieszenia do 210 cali na sekundę / 50G
• 9 programowanych klawiszy, w tym rolka tilt-click
• Podświetlenie Chroma z 16,8 milionami kolorów do wyboru
• Razer Synapse
• Kabel USB w oplocie z tworzywa o długości 2,13m
• Wymiary: 128mm (długość) x 70mm (szerokość) x 42,5mm (wysokość)
• Przybliżona waga: 133g (z kablem)

CENA:
Razer Mamba: 179.99€
Razer Mamba Tournament Edition: 99.99€

Dostępność: Q3 2015

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube