Mio Pilot 15LM

Nawigacje ciągle na topie

Więcej...

Audictus Explorer

Słuchawki godne uwagi

Więcej...

Cooler Master CM310

Szyk i elegancja

Więcej...

Plantronics BackBeat FIT 305

Nie liczy się rozmiar tylko jakość

Więcej...

Audictus Winner

Winner znaczy zwycięzca

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAZER: Nora Razer Mamba - debiut najbardziej zaawansowanej myszki do gier

Firma Razer™, lider na rynku urządzeń zintegrowanych i oprogramowania dla graczy, zaprezentowała dzisiaj najbardziej zaawansowaną myszkę dla graczy na świecie – nową Razer Mamba. To następczyni jednej z wiodących na rynku myszek łączących technologie przewodową i bezprzewodową. Nowa Razer Mamba zaoferuje najbardziej wymagającym graczom szereg nowości i usprawnień. Wśród nich znajduje się najprecyzyjniejszy na świecie sensor dedykowany graczom, rewolucyjna technologia Adjustable Click Force oraz możliwość komfortowego grania zarówno w trybie bezprzewodowym, jak i przewodowym.

Nowy laserowy sensor działa z czułością aż 16 000 DPI, dzięki czemu doskonale nadaje się do obsługi najpotężniejszych konstrukcji z wieloma wyświetlaczami o ultra-wysokiej rozdzielczości. Nowy sensor 5G zamontowany w Razer Mamba jest także najprecyzyjniejszą konstrukcją tego typu na świecie. Zapewnia bowiem wierne odwzorowanie wzrostu czułości o zaledwie 1 DPI, co stanowi odczuwalną różnicę w porównaniu do obowiązującego standardu – 50 DPI. Czujnik nowej generacji pozwala także na wykrycie oderwania urządzenia od powierzchni o zaledwie 0,1 mm, zmniejszając tym samym drgania kursora, a w wielu wypadkach – także obrazu w grze. Wyjątkowa precyzja sensora 5G sprawia, że podczas najbardziej intensywnej rozgrywki nowa Razer Mamba będzie naturalnym przedłużeniem dłoni gracza.
Najnowsza mysz Razer oferuje także (oczekującą na opatentowanie) technologię Adjustable Click Force. Wymagana siła nacisku to jeden z podstawowych parametrów charakteryzujących mysz. Do tej pory gracze byli zmuszeni adaptować się do z góry zdefiniowanej siły nacisku klawiszy w dostępnych na rynku myszkach. Dzięki nowej technologii Adjustable Click Force, to myszka dopasuje się do gracza – a nie odwrotnie. Nowa, rewolucyjna technologia pozwoli graczom indywidualnie skonfigurować siłę nacisku wymaganą do aktywacji lewego i prawego klawisza myszki. Dzięki temu gracze mogą teraz wybrać wyższe ustawienia idealne do czynności takich, jak strzelanie z karabinu wyborowego w FPS lub skonfigurować klawisze tak, aby ułatwiały wykonywanie błyskawicznych serii kliknięć w grach typu MOBA. Technologia Adjustable Click Force w nowej Razer Mamba umożliwia kontrolę za pomocą obrotu w zakresie 504°, co odpowiada 14 zróżnicowanym poziomom czułości, pozwoli to każdemu na dopasowanie myszki do własnych potrzeb.
Pierwsza Razer Mamba zadebiutowała sześć lat temu i do dzisiaj jest standardem dla bezprzewodowych myszek przeznaczonych dla graczy” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Rozszerzenia, które wprowadziliśmy do nowej Razer Mamba (w tym najprecyzyjniejszy sensor, rewolucyjna funkcja Adjustable Click Force) razem z wiodącą technologią bez- i przewodową, sprawiają, że Razer zajmuje wiodącą pozycję w dziedzinie produkcji myszek dla graczy.”
Razer zaprezentował także inny model – przewodową Razer Mamba Tournament Edition, zaprojektowaną specjalnie dla zawodników eSportowych. Ta sama ergonomiczna forma, ten sam sensor oraz personalizowane podświetlenie Razer Chroma sprawiają, że nowa Razer Mamba Tournament Edition to doskonała propozycja dla każdego bywalca turniejów i imprez gamingowych.
Obie zaprezentowane dzisiaj odsłony Razer Mamba dołączają do szeregu myszek i urządzeń peryferyjnych z linii Razer Chroma. Każdy produkt z serii oferuje podświetlenie w 16,8 milionach kolorów do wyboru oraz zaawansowane opcje personalizacji dostępne w aplikacji Razer Synapse, która umożliwia również przechowywanie osobistych ustawień w chmurze. Razer Synapse umożliwia też synchronizowanie podświetlenia w myszkach Mamba i Mamba TE z innymi urządzeniami Chroma.
Dostępny publicznie Razer Chroma SDK umożliwia deweloperom bezpośrednią integrację efektów świetlnych Razer Chroma ze swoimi grami, dzięki czemu wydarzenia w grze mogą wpływać na kolor, dynamikę i wzór podświetlenia urządzeń peryferyjnych Chroma, pozwalając tym samym na jeszcze głębsze zanurzenie się w świecie gry. 

SPECYFIKACJA:
Razer Mamba:

• Sensor laserowy 16 000 DPI
• Śledzenie przyspieszenia do 210 cali na sekundę / 50G
• Klawisze w technologii Adjustable Click Force
• 9 programowanych klawiszy, w tym rolka tilt-click
• Tryb przewodowy oraz bezprzewodowy z czasem reakcji 1ms
• Magnetyczna stacja dokująca
• Praca na baterii: około 20 godzin nieustannej gry*
• Podświetlenie Chroma z 16,8 milionami kolorów do wyboru
• Razer Synapse
• Kabel USB w oplocie z tworzywa o długości 2,13m
• Wymiary: 128mm (długość) x 70mm (szerokość) x 42,5mm (wysokość)
• Przybliżona waga: 125g

Razer Mamba Tournament Edition
• Sensor laserowy 16 000 DPI
• Śledzenie przyspieszenia do 210 cali na sekundę / 50G
• 9 programowanych klawiszy, w tym rolka tilt-click
• Podświetlenie Chroma z 16,8 milionami kolorów do wyboru
• Razer Synapse
• Kabel USB w oplocie z tworzywa o długości 2,13m
• Wymiary: 128mm (długość) x 70mm (szerokość) x 42,5mm (wysokość)
• Przybliżona waga: 133g (z kablem)

CENA:
Razer Mamba: 179.99€
Razer Mamba Tournament Edition: 99.99€

Dostępność: Q3 2015

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube