ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LOGITECH: G920 – kierownica dla Xbox One i PC!

Firma Logitech, wiodący producent urządzeń peryferyjnych do gier, zapowiedziała dziś jesienną premierę Logitech G920 Driving Force – kierownicy z siłowym sprzężeniem zwrotnym dla konsoli Xbox One i komputerów PC. Logitech G920 została zaprojektowana z myślą o precyzyjnym sterowaniu i długotrwałej niezawodności. Kierownice wyposażono w opracowany przez firmę Logitech mechanizm siłowego sprzężenia zwrotnego o dwóch silnikach, pozbawioną luzów przekładnię ze spiralnymi kołami zębatymi oraz pedały ze stali nierdzewnej. Ponadto G920 jest ręcznie obszyta wysokiej jakości skórą.

Kierownica G920 jest odpowiedzią na prośby i potrzeby użytkowników Xbox One” – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager CEE. „Aby stworzyć ten model, bazowaliśmy na naszym bogatym doświadczeniu i najlepszych rozwiązaniach stosowanych w poprzednich generacjach kierownic dla graczy. Dzięki temu użytkownicy Xbox One otrzymają produkt, który zapewni im poczucie pełnego realizmu podczas gry i niesamowite wrażenia. Z niecierpliwością czekam na moment, kiedy sama będę mogła usiąść za kierownicą i zagrać w Forza Motorsport 6” – dodaje Izabela Sulima.
Ta premiera to świetna wiadomość dla wszystkich fanów wyścigów na Xbox One” – powiedział James Hunter, Director of Business and Strategy, Xbox Accessories. „Jesienią, gdy pojawi się Forza Motorsport 6, wszyscy wielbiciele wyścigów będą mogli w pełni zanurzyć się w grze dzięki kierownicy Logitech G920” – dodał James Hunter.
Realistyczne siłowe sprzężenie zwrotne
Zastosowany w Logitech G920 mechanizm siłowego sprzężenia zwrotnego o dwóch silnikach zapewnia realistyczną symulację prowadzenia samochodu, z uwzględnieniem przesunięcia jego ciężaru, zmiennych warunków drogowych, czy zużycia opon. Dzięki temu gracze doświadczą nadsterowności, podsterowności czy utraty przyczepności. Przekładnie ze spiralnymi kołami zębatymi, wzorowane na przekładniach używanych w prawdziwych samochodach, zapewniają wyjątkowo płynne, ciche i precyzyjne działanie układu kierowniczego. Dodatkowo, aby maksymalnie zwiększyć kontrolę nad prowadzeniem, w G920 zastosowano mechanizm eliminujący luz zarówno na kierownicy, jak i w pedałach.
Wytrzymała Konstrukcja
Kierownicę wyposażono w wytrzymałe łożyska kulkowe w drążku kierowniczym, ramiona z anodyzowanego aluminium oraz łopatki zmiany biegów i pedały ze stali nierdzewnej. Logitech G920 Driving Force jest ręcznie obszyta wysokiej jakości skórą, co zapewnia jej autentyczny wygląd sportowej kierownicy z aut wyścigowych, komfort użytkowania oraz wysoką odporność na zniszczenia. Ponadto, wbudowane zaciski ze śrubami pozwalają bezpiecznie przymocować kierownicę do stołu, biurka czy stanowiska dla kierownicy, minimalizując przy tym przesunięcia czy chwianie podczas agresywnych manewrów.
Łatwość sterownia
Przyciski znane z konsoli, D-Pad oraz półautomatyczne łopatki zmiany biegów zostały umieszczone na kierownicy G920 tak, aby maksymalnie ułatwić sterowanie i zwiększyć komfort grania.
Wysokiej czułości pedały gazu, hamulca i sprzęgła
Elementem zwiększającym realizm podczas grania są pedały gazu, hamulca i sprzęgła, które pozwalają wygodnie hamować, przyśpieszać czy zmieniać biegi, zupełnie jak w prawdziwym samochodzie. Hamulec odwzorowuje wrażenia z czułego i precyzyjnego systemu hamowania. Dzięki pedałowi sprzęgła w G920 gracze, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności, doświadczą realistycznych i wciągających wrażeń wyścigowych.
Dodatkowy drążek zmiany biegów Driving Force Shifter
Sześciobiegowy manualny drążek zmiany biegów z biegiem wstecznym jest dostępny jako dodatkowa opcja. Dzięki zastosowaniu stalowego wału napędowego, ręcznie obszytego skórą mieszka i gałki zmiany biegów, Driving Force Shifter zapewnia wysoką jakość wykonania i wytrzymałość. Wbudowane zaciski ze śrubami pozwalają bezpiecznie zamontować drążek.
Dostępność
Kierownica Logitech G920 Driving Force będzie dostępna w sprzedaży w Polsce w październiku 2015 roku w dobrych sklepach komputerowych, w sugerowanej cenie detalicznej 1599 zł. Dodatkowy sześciobiegowy drążek zmiany biegów Driving Force Shifter będzie dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 249 zł. Logitech G920 Driving Force zostanie zaprezentowana na stoisku Xbox w południowej hali podczas targów E3 2015.

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube