Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ZOTAC: Poznaj przyszłość z ZOTAC na targach Computex 2015

ZOTAC International, światowy innowator i producent kart graficznych oraz mini PC ZBOX, ma przyjemność zaprezentować na targach Computex 2015 swoje najnowsze rozwiązania mini PC oraz Titan X w nowej obudowie.

"Computex to zawsze szczególny czas, aby pokazać nowe technologie (rewolucja czy ewolucja), dlatego mamy przyjemność przedstawić nasze najnowsze propozycje oraz naszą wizję przyszłości" powiedział Tony Wong, CEO, ZOTAC International.

Cichszy dom

Innowacyjny pasywny projekt, bez wentylatora w nowej serii C z technologią Intel Broadwell zapewnia mini PC ZBOX absolutną ciszę. ZBOX CI521 nano posiada procesor 5-tej generacji Intel Broadwell, zintegrowaną pamięć 8GB LPDDR3 i sloty zarówno dla M.2 jak i 2,5" HDD/SSD, będąc idealnym rozwiązaniem dla kina domowego lub w codziennych zastosowaniach.

Think Business

Zbudowany w oparciu o technologię AMD FX nowy ZBOX MA760 posiada cztery wyjścia DisplayPort pozwalające na panoramiczne wyświetlanie obrazu 2 x 2 i w sumie uzyskanie ekranu o rozdzielczości 4K.

"Mini PC ZOTAC ZBOX MA760 zapewnia najwyższą moc obliczeniową i graficzną. Wykorzystujący potężny procesor AMD FX-7600 APU, ZBOX MA760 jest pierwszym na świecie mini PC obsługującym do 4 monitorów z Eyefinity. Ten mały mini PC jest zdolny do wyświetlania wielkich rzeczy, dlatego jesteśmy zadowoleni ze współpracy z ZOTAC" powiedział Spencer Pan, AMD Corporate VP / China Managing Director.

Rozbudowa jest kluczem wszystkich nowych mini PC z serii R, oferujących architekturę RAID 0 i 1, zapewniając zwiększenie szybkości lub ochrony danych. Z maksymalnie trzema slotami pamięci masowej, podwójnym Gigabit Ethernet oraz wsparciem dla dodatkowej karty za pośrednictwem wewnętrznego złącza mini PCIe, seria R posiada bogate możliwości jej modyfikacji.

Mocniejsze wrażenia w grach PC

Rozszerzona rozgrywka z możliwością uruchamiania gier w wysokiej rozdzielczości na Twoim biurku lub na największym ekranie w domu, dwa nowe modele serii E połączone z mobilnym NVIDIA GTX GPU i procesorem 5-tej generacji Intel Broadwell, ucieleśniają ducha gamingu w kompaktowych rozmiarach.

Karty graficzne

GeForce GTX Titan X wyposażony w całkiem nowy ArticStorm. Hybrydowy system termiczny, który jednocześnie może być chłodzony powietrzem lub powietrzem i cieczą. Trzy wiatraki rozpraszają ciepło wewnętrzne poprzez miedziane rurki i aluminiowe żeberka, podczas gdy chłodzona cieczą miedziana płyta bezpośrednio styka się z GPU i może być podłączona do Twojego własnego sprzętu chłodzącego cieczą.

Odwiedź nasze stoisko w dniach od 2 do 6 czerwca na stoisku L1025a, 4 / F, Nangang Exhibition Hall.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube