Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ZOTAC: Poznaj przyszłość z ZOTAC na targach Computex 2015

ZOTAC International, światowy innowator i producent kart graficznych oraz mini PC ZBOX, ma przyjemność zaprezentować na targach Computex 2015 swoje najnowsze rozwiązania mini PC oraz Titan X w nowej obudowie.

"Computex to zawsze szczególny czas, aby pokazać nowe technologie (rewolucja czy ewolucja), dlatego mamy przyjemność przedstawić nasze najnowsze propozycje oraz naszą wizję przyszłości" powiedział Tony Wong, CEO, ZOTAC International.

Cichszy dom

Innowacyjny pasywny projekt, bez wentylatora w nowej serii C z technologią Intel Broadwell zapewnia mini PC ZBOX absolutną ciszę. ZBOX CI521 nano posiada procesor 5-tej generacji Intel Broadwell, zintegrowaną pamięć 8GB LPDDR3 i sloty zarówno dla M.2 jak i 2,5" HDD/SSD, będąc idealnym rozwiązaniem dla kina domowego lub w codziennych zastosowaniach.

Think Business

Zbudowany w oparciu o technologię AMD FX nowy ZBOX MA760 posiada cztery wyjścia DisplayPort pozwalające na panoramiczne wyświetlanie obrazu 2 x 2 i w sumie uzyskanie ekranu o rozdzielczości 4K.

"Mini PC ZOTAC ZBOX MA760 zapewnia najwyższą moc obliczeniową i graficzną. Wykorzystujący potężny procesor AMD FX-7600 APU, ZBOX MA760 jest pierwszym na świecie mini PC obsługującym do 4 monitorów z Eyefinity. Ten mały mini PC jest zdolny do wyświetlania wielkich rzeczy, dlatego jesteśmy zadowoleni ze współpracy z ZOTAC" powiedział Spencer Pan, AMD Corporate VP / China Managing Director.

Rozbudowa jest kluczem wszystkich nowych mini PC z serii R, oferujących architekturę RAID 0 i 1, zapewniając zwiększenie szybkości lub ochrony danych. Z maksymalnie trzema slotami pamięci masowej, podwójnym Gigabit Ethernet oraz wsparciem dla dodatkowej karty za pośrednictwem wewnętrznego złącza mini PCIe, seria R posiada bogate możliwości jej modyfikacji.

Mocniejsze wrażenia w grach PC

Rozszerzona rozgrywka z możliwością uruchamiania gier w wysokiej rozdzielczości na Twoim biurku lub na największym ekranie w domu, dwa nowe modele serii E połączone z mobilnym NVIDIA GTX GPU i procesorem 5-tej generacji Intel Broadwell, ucieleśniają ducha gamingu w kompaktowych rozmiarach.

Karty graficzne

GeForce GTX Titan X wyposażony w całkiem nowy ArticStorm. Hybrydowy system termiczny, który jednocześnie może być chłodzony powietrzem lub powietrzem i cieczą. Trzy wiatraki rozpraszają ciepło wewnętrzne poprzez miedziane rurki i aluminiowe żeberka, podczas gdy chłodzona cieczą miedziana płyta bezpośrednio styka się z GPU i może być podłączona do Twojego własnego sprzętu chłodzącego cieczą.

Odwiedź nasze stoisko w dniach od 2 do 6 czerwca na stoisku L1025a, 4 / F, Nangang Exhibition Hall.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube