ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

JBL: Nagroda Red Dot Design 2015 dla JBL GO

JBL GO to doskonale zaprojektowany, przenośny głośnik Bluetooth. Ostatnim dowodem na to jest przyznana mu nagroda Red Dot Design 2015. Niech nie zwiedzie Was niewielki rozmiar urządzenia. Jego świetne brzmienie na pewno wielu zaskoczy, a różnorodna kolorystyka jest odpowiedzią na najnowsze trendy modowe.

Rok 2015 jest rokiem jubileuszowym dla nagrody Red Dot, która świętuje 60 lat! Tym bardziej na uwagę zasługują nagrodzone w tym roku produkty. Rywalizacja była zacięta, a oceny dokonywało jury złożone z 38 niezależnych ekspertów z 25 krajów. Wśród nich znaleźli się między innymi duński projektant mody David Anderson, niemiecki ekspert w dziedzinie materiałów dr Sascha Peters oraz CEO Tajwańskiego Centrum Designu Wen-long Chen.
Nagroda przyznawana jest przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen i cieszy się wyrobioną marką i rozpoznawalnością na świecie. Zwycięskie produkty muszą sprostać ścisłym kryteriom oceny obejmującym stopień innowacji, funkcjonalność oraz wysoką jakość. Ciekawostką jest także, że prezentowane są później w Muzeum Designu w Essen przynajmniej przez rok.
Innowacyjność nie zawsze widziana jest gołym okiem – mówi dr Peter Zec, Założyciel i CEO nagrody Red Dot. – Często jest ukryta jak na przykład unowocześniona technologia wewnątrz produktu czy udoskonalone połączenie materiałów. To niejednokrotnie wyznacza nowe drogi rozwoju – niespodziewane i błyskotliwe. Z tego względu możemy nazywać siebie szczęściarzami, że rok w rok powołujemy doświadczonych ekspertów i wysoko wyspecjalizowane jury, którzy nie przegapią żadnego przebłysku geniuszu. Wszyscy producenci, którzy szczęśliwie znaleźli się przed tym gronem zainwestowali wiele czasu w to, by produkt prezentował się doskonale pod każdym względem. W pełni zasługują na swoją nagrodę i mogą korzystać z jej rozpoznawalności na całym świecie – kontynuuje.
Ceremonia rozdania nagród Red Dot odbędzie się w tym roku w poniedziałek, 29 czerwca. Laureaci zostaną uhonorowani na gali zorganizowanej w Aalto-Theater w Essen w Niemczech. Po jej zakończeniu goście wspólnie świętować będą w Red Dot Design Museum.
Nagrodzony głośnik JBL GO to w pełni funkcjonalny, świetnie brzmiący i tani głośnik przenośny. Strumień audio jest przesyłany ze smartfonów lub tabletów za pośrednictwem Bluetooth, ale jeśli nasze urządzenie nie ma technologii Bluetooth, to z odsieczą przychodzi wbudowane wejście audio, gdzie podłączyć można kabel audio. Głośnik jest też zasilany akumulatorem pozwalającym na 5 godzin działania i wyposażony w wygodny zestaw głośnomówiący z redukcją szumów, który pozwala na odbieranie telefonów bez potrzeby wyłączania muzyki.
Przyciąga on uwagę wielością i różnorodnością kolorów. Jego wykończenie jest trwałe, miłe w dotyku, a wersji kolorystycznych jest aż osiem: czarny, czerwony, fuksja, szary, niebieski, żółty, pomarańczowy, turkusowy. Można zabrać go ze sobą wszędzie, a wybrana kolorystyka dodatkowo wyraża styl właściciela głośnika. W świecie, w którym design i muzyka spotykają się coraz częściej JBL GO jest w swej prostocie świetnym wyborem.

Specyfikacja produktu:
Wersja Bluetooth: 4.1
Wsparcie: A2DP V1.2, AVRCP V1.4, HFP V1.6, HSP V1.2
Przetwornik: 1 x 40 mm
Pasmo przenoszenia: 180 Hz – 20 kHz
Stosunek sygnału do szumu: ≥80 dB
Znamionowa moc wejściowa: 3,0 W
Wymiary (Wys. x Szer. x Głęb.): 68,3 x 82,7 x 30,8 (mm)
Waga: 130 g
Czas odtwarzania muzyki: do 5 godzin (zależnie od poziomu głośności i zawartości audio)
Cena: 129 zł

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube