Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Powerbanki, czyli energia pod ręką

Elektroniczne gadżety mają wiele zalet, ale nie brakuje im wad. Jedną z największych jest ograniczony czas działania baterii. Dlatego zawsze warto mieć pod ręką powerbank.

Smartfony i tablety stają się coraz bardziej inteligentne. Jednak nie ma nic za darmo, szereg czynności wykonywanych przez terminale pochłania mnóstwo energii. W rezultacie gadżeciarze szybko stali się zakładnikami gniazdek elektrycznych lub portów USB. Niewiele wskazuje na to, że producenci opracują technologię znacznie wydłużającą pracę akumulatorów. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest zastosowanie powerbanku, często określanego jako mobilny bank energii. Jest to przenośny akumulator, do którego można podłączyć urządzenie zasilane z USB. Zapasowe źródło zasilania przyda się zarówno podczas podróży służbowej, jak i na wakacjach.

Hama rekomenduje swoim klientom różne modele Powerbanków, w tym własny produkt Battery Pack Powert Stick o pojemności 2600mAH. Licencjonowane ogniwa litowo-jonowe gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa i wysoką jakość. Powerbank jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych. Urządzenie posiada jeden port USB. Kompaktowe rozmiary banku energii, sprawiają, że łatwo zmieści się w kieszeni. Battery Pack Powert Stick jest dostępny w kolorach: złotym, czarnym, turkusowym, różowym.

Uzupełnieniem oferety dla banków energii Hamy są powerbanki Fresh’n Rebel, oferujące pojemności 2600mAh oraz 5200 mAh. Oba zostały wyposażone w akumulator litowo- jonowy, pozwalający w pełni naładować telefon lub doładować inne przenośne urządzenia – aparaty fotograficzne, przenośne odtwarzacze multimedialne czy tablety. Dzięki kompaktowym rozmiarom i lekkiej wadze gadżety zmieszczą się w każdej kieszeni. Wskaźnik LED informuje o poziomie naładowania akumulatora. Powerbanki posiadają też odpowiednie zabezpieczenia chroniące przed przeładowaniem. To co odróżnia produkty, poza pojemnością, jest ilość oferowanych portów USB. Użytkownik Powerbank 2600mAh ma do dyspozycji tylko jedno złącze. W modelu 5200 mAh występują dwa porty USB, umożliwiające jednoczesne naładowanie dwóch telefonów. Pojemność akumulatora pozwala na dwukrotne naładowanie telefonu lub zapewnienie dodatkowych sześciu godzin pracy tabletu. Powerbanki Fresh’n Rebel są dostępne w pięciu kolorach: białym, fioletowym, czarnym, indygo oraz jasno zielonym.

Sugerowane ceny przez Hama Polska
Fresh’n Rebel Powerbank 2600mAh - 59,90 złotych
Fresh’n Rebel Powerbank 5200mAh - 99,90 złotych
Hama Battery Pack Powert Stick 2600mAh – 89,90 złotych

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube