Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Woof - idealny prezent na Dzień Dziecka

Zagadka, co ma jednocześnie: masę: 255g, wymiary: 65 x 74 x 74 mm, głośny dźwięk i głębokie basy? To oznacza, że mamy do czynienia z kolumną marki Creative, która jest na wyciągnięcie naszych dłoni za niewielką cenę, na prezent lub dla nas samych.

To już oczywiste, że świat kolumn bezprzewodowych jest niezmiernie popularny. Producenci starają się spełnić jednocześnie wszystkie nasze wymagania. Z myślą o codziennym użytkowaniu, w każdym, wymarzonym sobie przez nas miejscu, powstała mini kolumna Craetive Woof.
To sprzęt w pełni mobilny, ponieważ połączymy urządzenie audio za pomocą Bluetooth, ciesząc się tym samym z muzyki bezprzewodowo. Mobilność podkreśla bateria, która po jednym naładowaniu daje nam spokój do ponad 6 godzin pracy mikro kolumny Woof. Jednak, analogowe urządzenie audio, również możesz podłączyć do wejścia audio głośnika Creative Woof, za pomocą znajdującego się w zestawie kabla 3,5 mm Aux-in.
Mikro gabaryty sprawiają, że na pierwszy rzut oka nie podchodzimy do Woof z pełnym zaufaniem, jednak po wypróbowaniu zapewnia najlepszą wśród głośników tych rozmiarów, głośność i jakość basów.
Będąc podłączonym do smartfona, może się okazać, że błoga przyjemność słuchania ulubionej muzyki, zostanie przerwana przez mniej lub bardziej mile widziany telefon. Wbudowany mikrofon, pozwoli na inteligentne przełączanie pomiędzy rozmową telefoniczną, a muzyką i powrót do trybu odtwarzania muzyki po zakończeniu konwersacji.
Zbliża się dzień dziecka, a to czas kiedy szukamy prezentów dla naszych pociech, które nie zostaną odstawione bezużytecznie na półkę w pokoju. Mini kolumna Creative Woof to sprzęt, z którym nie można się nudzić. Może się stać codziennym towarzyszem twojego dziecka, podczas zabaw na świeżym powietrzu, czy rodzinnych wyjazdów. Ty tworzysz plalistę, Woof daje muzykę.
Cena mini kolumny Creative Woof to: 139 PLN