Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

CREATIVE: Zewnętrzna karta dźwiękowa, która zdecydowanie poprawi jakość dźwięku we wszystkich słuchawkach.

Dbając o najwyższą jakość dźwięku, staramy się znaleźć doskonały sprzęt, który spełni nasze wymagania. Aby mieć pewność co do jakości, niezawodności oraz funkcjonalności, sięgnijmy po zewnętrzną kartę dźwiękową Sound Blaster E3, sparujmy z nią słuchawki WP 380 a otrzymamy zestaw miejski najwyższej jakości.

Większość z nas słucha muzyki z telefonów, tym samym nie uzyskujemy jakość dźwięku, która będzie nas satysfakcjonowała. Firma Creative jest ekspertem od osiągania najwyższej jakości dźwięku, dlatego w jej asortymencie znajdziemy bezprzewodowe urządzenie, które w znacznym stopniu poprawia dźwięk naszej ulubionej muzyki płynącej na przykład ze smartfona. Karta Sound Blaster E3 daje nam możliwość obcowania z dźwiękiem brzmieniowo porównywalnym do tego odtwarzanego z płyt CD. Wygoda w użytkowaniu karty jest oczywista, bowiem urządzenie jest bezprzewodowe! Sound Blaster E3 to niewielkie urządzenie, które w łatwy sposób paruje się ze smartfonem. Dodatkowo, możemy podłączyć go do komputera PC lub Mac za pomocą kabla USB. Po prostym podłączeniu karty z telefonem poprzez Bluetooth, można swobodnie zgubić go w głębokiej torbie lub kieszeni, ponieważ możemy zarządzać odtwarzaniem i głośnością z poziomu Sound Blastera E3. Bardzo wygodnym i pomocnym w obsłudze elementem jest klips, za pomocą którego kartę możemy przypiąć do odzieży. Sound Blaster E3, to strażnik naszego poczucia wygody i potrzeby bycia w stałym kontakcie z najbliższymi i jednocześnie muzyką. Problemu nie zaznamy nawet wtedy, kiedy ktoś do nas zadzwoni, podczas słuchania muzyki. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk na karcie, aby odebrać połączenie.
Dzięki Sound Blaster E3 ucieszysz swoje uszy dźwiękiem o zachwycającej wierności i odstępie sygnału od szumu (SNR) wynoszącym 112 dB. Dla porównania płyty kompaktowe (CD) mają ten parametr na poziomie około 98 dB. Niewielkie rozmiary karty (60,5 x 45 x 23 mm) oraz masa (44 gramy) pozwalają schować ją do kieszeni, podręcznej torby czy przypiąć do odzieży. Urządzenie ma wbudowany akumulator, który zapewnia osiem godzin ciągłej pracy.
Dwa wyjścia słuchawkowe to idealne rozwiązanie, na przykład dla podróżujących par. Dzięki karcie Sound Blaster E3 możemy dzielić się muzyką. Z kolei niepodzielna jest sama jakość dźwięku, ponieważ produkt brzmi dokładnie tak samo w przypadku korzystania z dwóch wyjść. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy obsługuje słuchawki o impedancji aż do 600ohm, w związku z czym możesz dobrać słuchawki do E3 bez żadnych ograniczeń.
Długo szukać nie trzeba, ponieważ Creative posiada w swojej ofercie miejskie słuchawki Hitz WP380, które również są bezprzewodowe. Gdy ktoś jest wierny tradycyjnym rozwiązaniom, w pudełku znajdzie również kabel. Wzmacniające basy przetworniki neodymowe 34 mm zapewniają dynamiczne odtwarzanie dźwięku - idealne, by cieszyć się brzmieniem nadchodzących, letnich przebojów. Same wykonanie słuchawek zapewnia oczekiwany komfort, są elastyczne, mocno trzymają się na głowie, nawet przy dynamicznych aktywnościach sportowych, nie dając uczucia nieprzyjemnego ściskania głowy. Szacuje się, że w ciągu tygodnia poświęcamy około 15h czasu na załatwianie spraw poza zawodowych, jak na przykład spotkania, zakupy lub inne tego typu aktywności. Nie zawsze zdążymy naładować słuchawki, dlatego dużą wartością miejskich słuchawek Hitz Wp380, jest długa żywotność baterii. Po jednym ładowaniu można cieszyć się muzyką i rozmawiać nawet do 12 godzin.
Cena słuchawek Hitz WP380 to: 299 PLN
Cena karty Sound Blaster E3 to: 549 PLN

 

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube