Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TESORO: Poszerzenie produktowego portfolio oraz zupełnie nowe linie urządzeń peryferyjnych.

Tesoro Technology, twórcy wysokiej klasy urządzeń peryferyjnych dla graczy, zaprezentuje swoje nowe urządzenia podczas targów Computex, odbywających się między 2 i 5 czerwca w Tajpei na Tajwanie. Obok zupełnie nowych produktów, Tesoro przedstawi także projekty, nad którymi właśnie pracuje oraz pochwali się ostatnimi osiągnięciami w zakresie klawiatur mechanicznych (w tym ciepło przyjętą przez graczy linię Spectrum).

Nowy kierunek
Kiedy cztery lata temu założono Tesoro Technologies, firma posiadała jeden model klawiatury. Obecnie portfolio Tesoro jest jednym z najbogatszych, jeżeli chodzi o klawiatury mechaniczne. Te urządzenia, dzięki wysokiej jakości wykonania, precyzji i wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom graczy, szybko stały się wizytówką firmy. Stawiając na rozwój firmy, w najbliższym czasie Tesoro skupi się na znacznym poszerzeniu swojej oferty innych urządzeń peryferyjnych: myszek, headsetów i innych akcesoriów, wśród których znalazły się także długo oczekiwane obudowy do komputerów. W kolejnych tygodniach po targach, Tesoro będzie sukcesywnie informowało o kolejnych premierowych projektach.
Pięć nowych gryzoni
Tesoro zapowiada wprowadzenie aż pięciu nowych modeli myszek gamingowych do swojego portfolio. Nowe modele mają spełnić różnorodne oczekiwania graczy, stąd będą charakteryzować się odmiennymi właściwościami, zachowując przy tym wysoką jakość wykonania i dostarczając komfortowe doświadczenia podczas długiej rozgrywki. Nowe modele myszek przeznaczone będą do gier FPS, MMO, RTS, a ich cechą wspólną będzie jakość, wygodna ergonomia oraz niezawodność.
Headsety dla graczy
Tesoro wprowadzi zupełnie nowe dwa modele headsetów, które w odróżnieniu od Kuvenów zostaną wyposażone w okrągłą słuchawkę. Nowe modele stawiać będą na lekkość wykonania i najlepszej jakości dźwięk (w trybach 7.1 i 2.0). Tesoro skupi się przede wszystkim na obniżeniu wagi zestawu, aby uprzyjemnić użytkowanie podczas długich sesji grania, jednak przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższej jakości dźwięku, który pozwoli na odróżnieniu nawet najdrobniejszego szmeru.
Obudowy
Dla tych, którzy śledzą projekty Tesoro, ta wiadomość nie jest nowością. Już od końca 2013 r. firma próbuje zaprojektować idealną, jej zdaniem, obudowę. Podczas targów Computex światło dzienne ujrzą pierwsze, niemal już w pełni gotowe, obudowy na PC, a premiera na rynku światowym przewidywana jest na koniec tego roku. Zaprezentowane zostaną także wstępne projekty na mini-case’y, których wydanie planowane jest w późniejszym czasie.
Klawiatury mechaniczne
Nie może być mowy o marce Tesoro bez wspomnienia o klawiaturach mechanicznych. Tym razem firma przedstawi zupełnie nowe modele: aluminiową klawiaturę mechaniczną z podświetleniem RGB, specjalną klawiaturę 80%, która będzie posiadać ok. 104 – 105 klawiszy, projekt niezwykle cienkiej klawiatury dla graczy adaptującej najnowsze rozwiązania przełączników mechanicznych, a także kilka poprawionych wersji już znanych modeli.
Tesoro ujawni także swojego nowego partnera biznesowego i zaprezentuje zupełnie nowe modele klawiatur przemysłowych – specjalną linię dla klientów biznesowych.
Pełna prezentacja Tesoro
Podczas targów Computex będzie można zapoznać się ze wszystkimi produktami Tesoro Technology. Wszystkich uczestników targów zapraszamy do odwiedzenia Taipei International Convention Center (TICC) 1F w pomieszczeniu 106.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube