Audictus Creator

Słuchawki łatwe do transportu

Więcej...

Lenovo Yoga 530

Notebook i tablet w jednym

Więcej...

Audictus Endorphine

Prawdziwa przyjemność ze słuchania

Więcej...

Netatmo Wheather Station

Stacja pogodowa o dużych możliwościach

Więcej...

Audictus Dreamer

Słuchawki do każdej muzyki

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TESORO: Poszerzenie produktowego portfolio oraz zupełnie nowe linie urządzeń peryferyjnych.

Tesoro Technology, twórcy wysokiej klasy urządzeń peryferyjnych dla graczy, zaprezentuje swoje nowe urządzenia podczas targów Computex, odbywających się między 2 i 5 czerwca w Tajpei na Tajwanie. Obok zupełnie nowych produktów, Tesoro przedstawi także projekty, nad którymi właśnie pracuje oraz pochwali się ostatnimi osiągnięciami w zakresie klawiatur mechanicznych (w tym ciepło przyjętą przez graczy linię Spectrum).

Nowy kierunek
Kiedy cztery lata temu założono Tesoro Technologies, firma posiadała jeden model klawiatury. Obecnie portfolio Tesoro jest jednym z najbogatszych, jeżeli chodzi o klawiatury mechaniczne. Te urządzenia, dzięki wysokiej jakości wykonania, precyzji i wychodzeniu naprzeciw oczekiwaniom graczy, szybko stały się wizytówką firmy. Stawiając na rozwój firmy, w najbliższym czasie Tesoro skupi się na znacznym poszerzeniu swojej oferty innych urządzeń peryferyjnych: myszek, headsetów i innych akcesoriów, wśród których znalazły się także długo oczekiwane obudowy do komputerów. W kolejnych tygodniach po targach, Tesoro będzie sukcesywnie informowało o kolejnych premierowych projektach.
Pięć nowych gryzoni
Tesoro zapowiada wprowadzenie aż pięciu nowych modeli myszek gamingowych do swojego portfolio. Nowe modele mają spełnić różnorodne oczekiwania graczy, stąd będą charakteryzować się odmiennymi właściwościami, zachowując przy tym wysoką jakość wykonania i dostarczając komfortowe doświadczenia podczas długiej rozgrywki. Nowe modele myszek przeznaczone będą do gier FPS, MMO, RTS, a ich cechą wspólną będzie jakość, wygodna ergonomia oraz niezawodność.
Headsety dla graczy
Tesoro wprowadzi zupełnie nowe dwa modele headsetów, które w odróżnieniu od Kuvenów zostaną wyposażone w okrągłą słuchawkę. Nowe modele stawiać będą na lekkość wykonania i najlepszej jakości dźwięk (w trybach 7.1 i 2.0). Tesoro skupi się przede wszystkim na obniżeniu wagi zestawu, aby uprzyjemnić użytkowanie podczas długich sesji grania, jednak przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższej jakości dźwięku, który pozwoli na odróżnieniu nawet najdrobniejszego szmeru.
Obudowy
Dla tych, którzy śledzą projekty Tesoro, ta wiadomość nie jest nowością. Już od końca 2013 r. firma próbuje zaprojektować idealną, jej zdaniem, obudowę. Podczas targów Computex światło dzienne ujrzą pierwsze, niemal już w pełni gotowe, obudowy na PC, a premiera na rynku światowym przewidywana jest na koniec tego roku. Zaprezentowane zostaną także wstępne projekty na mini-case’y, których wydanie planowane jest w późniejszym czasie.
Klawiatury mechaniczne
Nie może być mowy o marce Tesoro bez wspomnienia o klawiaturach mechanicznych. Tym razem firma przedstawi zupełnie nowe modele: aluminiową klawiaturę mechaniczną z podświetleniem RGB, specjalną klawiaturę 80%, która będzie posiadać ok. 104 – 105 klawiszy, projekt niezwykle cienkiej klawiatury dla graczy adaptującej najnowsze rozwiązania przełączników mechanicznych, a także kilka poprawionych wersji już znanych modeli.
Tesoro ujawni także swojego nowego partnera biznesowego i zaprezentuje zupełnie nowe modele klawiatur przemysłowych – specjalną linię dla klientów biznesowych.
Pełna prezentacja Tesoro
Podczas targów Computex będzie można zapoznać się ze wszystkimi produktami Tesoro Technology. Wszystkich uczestników targów zapraszamy do odwiedzenia Taipei International Convention Center (TICC) 1F w pomieszczeniu 106.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube