Acer Aspire VX 15

Notebook dla graczy w przystępnej cenie

Więcej...

D-LINK DIR-895L/R AC5300

3-zakresowy router z futurstycznym wyglądem

Więcej...

ADATA SSD SD700

Kieszonkowy dysk SSD

Więcej...

AOC I2781FH

27-calowy monitor dla każdego

Więcej...

TP-LINK AV2000

2-gigabitowe adaptery sieciowe

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ALSEN: Najnowsze odblokowane procesory czwartej generacji Intel Core i5 i Intel Core i7 trafiają do sprzedaży.

Intel® Core™ i7-4790K to wysokowydajny procesor czwartej generacji Intel® Core™, który posiada automatyczną możliwość przyśpieszenia jego pracy w razie potrzeby.

Przeznaczony dla najbardziej wymagających graczy, niezstąpiony kompan podczas rozgrywek w wirtualnym świecie. Najnowsza generacja i7 wyróżnia się wysoką bazową częstotliwością taktowania 4GHz, a dzięki technologii Intel Turbo-Boost 2.0, częstotliwość można zwiększyć nawet do mocy 4,4 GHz. Nad bezpieczeństwem procesora podczas podkręcania czuwają nowatorskie rozwiązania, które dotyczą lepszych nośników ciepła. Dzięki 4-rdzeniowej konstrukcji, nowe i7 idealnie sprawdza się w przypadku działania wielu aplikacji jednocześnie oraz przy najbardziej wymagających sprzętowo grach!

Intel® Core™ i5-4690K to energooszczędny i bardzo wydajny procesor nowej generacji z odblokowanym mnożnikiem przez co jest łatwy do podkręcenia. Procesor przeznaczony dla miłośników tuningu, którzy oczekują maksymalnych osiągów przy umiarkowanych kosztach. Nowa generacja i5 wyróżnia się bardzo sprawnym układem graficznym, który zapewnia najwyższą jakość obrazu. W trybie „Turbo” przyśpiesza do mocy 3,9 GHz. Wyjątkowo łatwe podkręcenie jest możliwie miedzy innymi dzięki ulepszonemu materiałowi termoprzewodzącemu i dodatkowym elementom stabilizującym zasilanie. Na popularność wśród graczy wpływa też dobry stosunek wydajności do energooszczędności.

Odblokowane procesory Intel® Core™ i5-4690K i Intel® Core™ i7-4790K wchodzą do stałej oferty sklepu Alsen.pl.

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube