Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Płyta z serii ASUS TUF w atrakcyjnej cenie – Trooper B85

Jeszcze w maju br. w polskich sklepach pojawi się przygotowana do pracy w trudnych warunkach i pod dużym obciążeniem płyta główna z chipsetem B85 Express. Jak wszystkie płyty z serii ASUS TUF – Trooper B85 przeszła testy zgodne ze standardami wojskowymi. Zapewnia pełną ochronę, długą żywotność i posiada certyfikat potwierdzający, że spełnia standardy płyt serwerowych. Objęta jest pięcioletnią gwarancją.

Niezawodność i wytrzymałość z pięcioletnią gwarancją
Trooper B85 wykorzystuje wojskowej jakości komponenty, dzięki czemu poradzi sobie w najbardziej ekstremalnych warunkach i przy wysokich obciążeniach. Japońskie kondensatory 10K black metallic oferują o 20 proc. lepszą odporność na temperaturę, co przekłada się na pięciokrotnie dłuższą żywotność. Dławiki TUF wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów odpornych na utlenianie i zapewniają wydajniejsze rozpraszanie ciepła.
Jak na serię TUF przystało, każda płyta główna Trooper B85, poddawana jest niezwykle rygorystycznym testom, jak m.in. praca w temperaturze 55°C przez 48 godzin czy przez 20 godzin w temperaturze 60°C – w obu przypadkach przy poziomie wilgotności 90 proc. Co więcej, inżynierowie z zespołu ASUS TUF przeprowadzili 7 tys. godzin testów walidacyjnych, aby upewnić się, że płyty główne będą kompatybilne z ponad tysiącem różnych urządzeń peryferyjnych.
Pełna ochrona
LANGuard wykorzystuje zaawansowaną technologię łączenia sygnałów oraz ulepszone kondensatory zwiększające przepustowość. Przeszedł testy klasy wojskowej, które potwierdziły, że jest w stanie ochronić płytę główną przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Z kolei porty, wszystkie gniazda USB i wyjścia audio zabezpieczone są przed tym samym zagrożeniem przez ulepszone osłony TUF ESD Guards 2. Wykazują dwukrotnie większą wytrzymałość od poprzedniej wersji.
TUF Trooper B85 została poddana licznym testom stabilności, które wykazały jej niezawodność w każdych warunkach. Producent potwierdza to oferując pięcioletnią gwarancję TUF.
Podświetlane audio i kontrola chłodzenia
Podświetlone diodami LED rozwiązanie TUF Audio ułatwia optymalizację ustawień dźwięku do aktualnych potrzeb, jak np.: rozmowa online, oglądanie film, słuchanie muzyki. Profesjonalny sprzęt wyróżnia się osłonami i komponentami wysokiej jakości, które oferują precyzyjną izolację sygnałów analogowych i cyfrowych, jak również redukcję przesłuchu. W rezultacie otrzymujemy dźwięk o niesamowitej klarowności i wierności. Dodatkowym atutem wizualnym jest podświetlona diodami LED ścieżka kanału audio na płycie głównej.
TUF Trooper B85 posiada wbudowane rozwiązanie TUF Thermal Radar Core, które oferuje kompletne i łatwe zarządzanie systemem chłodzenia. Ustawimy prędkość wentylatorów, a co za tym idzie odpowiednią temperaturę – za pomocą jednego kliknięcia. Prostotę oferuje również funkcja automatycznej aktualizacji, dzięki której użytkownik zawsze będzie miał zainstalowaną najnowszą wersję Thermal Radar Core.

DOSTĘPNOŚĆ I CENY
Płyta główna ASUS TUF Trooper B85 będzie dostępna w Polsce w maju 2015 r.
Sugerowana cena detaliczna: 349 zł

SPECYFIKACJA
ASUS TUF Trooper B85
Procesor/Gniazdo LGA1150 dla procesorów 4-tej, nowej 4-tej i 5-tej generacji Intel® Core™ i7/ Core™ i5 / Core™ i3, Pentium®, oraz Celeron®
Chipset Intel® B85 Express
Pamięć

2 x DIMMs, do 16GB, DDR3 1600/1333MHz

Obsługa Intel® Extreme Memory Profile (XMP)

Gniazda rozszerzeń

1 x PCI Express® 3.0/2.0 x16

1 x PCI Express® 2.0 x16 (maks. tryb x4)

2 x PCI Express® 2.0 x1

1 x PCI Express® 2.0 x16 (maks. tryb x4)

Grafika (VGA)

Zintegrowana grafika Intel® HD

Obsługa wyjścia Multi-VGA: Port DVI/ D-Sub

Multi-GPU Obsługa Quad-GPU AMD® CrossFireX™
Złącza pamięci masowej

4 x Port SATA 6.0 Gbit/s

2 x Port SATA 3.0 Gbit/s

Łączność sieciowa/LAN Kontroler Realtek® 8111GR Gigabit LAN
USB

2 x USB 3.0/2.0 (na płycie)

2 x USB 3.0/2.0 (na tylnym panelu)

8 x USB 2.0 (4 na płycie; 4 na tylnym panelu)

Dźwięk

8-kanałowy kodek HD Realtek® ALC887

- Funkcje jack-detection, multi-streaming i front-panel mic jack-repurposing

- Oddzielne warstwy na lewy i prawy kanał, przekładające się na zrównoważoną jakość dźwięku

Główne cechy TUF Thermal Radar Core, TUF Components, TUF ESD Guards 2, TUF LANGuard, TUF Audio
Wymiary 12 x 7,1" (30,5 x 18cm)
   

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube