Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

FRITZ!: Fon C4 od AVM już dostępny w Polsce

Za sprawą nowego telefonu FRITZ!Fon C4, AVM dodaje do swojego portfolio rozwiązań DECT urządzenie doprawdy nieprzeciętne. Nowy, biały FRITZ!Fon C4 łączy w sobie bogatą paletę funkcjonalności z atrakcyjnym wzornictwem.

FRITZ!Fon C4 obsługuje telefonię HD i posiada system głośnomówiący z pełną, jednoczesną transmisją dwukierunkową (full-duplex), a przy wykorzystywaniu go wraz z routerem FRITZ!Box, oferuje dostęp do wielu skrzynek głosowych i książek adresowych. Kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, podświetlana klawiatura i stereofoniczne gniazdo słuchawkowe zapewniają maksymalny komfort w czasie rozmowy telefonicznej i słuchania muzyki. Bezprzewodowa słuchawka telefoniczna wyposażona jest również w czujnik ruchu oraz jasności otoczenia . FRITZ!Fon C4 posiada także wbudowany odtwarzacz multimedialny i aplikacje internetowe, np. czytnik kanałów RSS i pocztę e-mail. Zaimplementowana dodatkowo funkcja inteligentnego domu Smart Home, umożliwiająca zarządzanie gniazdkami FRITZ!DECT 200, czyni z nowego telefonu FRITZ!Fon kompleksowe rozwiązanie do korzystania z telefonii i sieci domowej. Nowy FRITZ!Fon C4 obsługuje różne języki (polski, angielski, niemiecki, francuski, włoski i hiszpański), zgodnie z interfejsem routera FRITZ!Box. Aktualizacje oprogramowania zapewniające nowe funkcje, realizowane są za naciśnięciem jednego przycisku. Sugerowana cena FRITZ!Fon C4 - 299 PLN.

Więcej niż tylko aparat telefoniczny: odtwarzacz multimediów, sterownik Smart Home, funkcje internetowe
Jako dodatek do telefonii w doskonałej jakości HD, FRITZ!Fon C4 oferuje także wbudowany odtwarzacz multimediów. Pozwala on łatwo słuchać muzyki zapisanej w routerze FRITZ!Box lub innych serwerach mediów obsługujących standard UPnP. FRITZ!Fon może być również wykorzystany jako kontroler funkcji inteligentnego domu Smart Home, np. do włączania urządzeń za pomocą inteligentnych gniazdek FRITZ!DECT 200. Paletę funkcji dopełnia bogaty zestaw aplikacji internetowych, jak np. klient poczty elektronicznej, odtwarzacz internetowych stacji radiowych i podcastów oraz czytnik kanałów RSS. Wysokiej jakości ekran o rozdzielczości 240 x 320 pikseli, odwzorowujący 262 000 kolorów, podświetlana klawiatura i intuicyjne menu, pomagają użytkownikowi nawigować, wykonywać połączenia i korzystać z wielu aplikacji internetowych.

Funkcje komfortowe
FRITZ!Fon C4 doprowadza do perfekcji wszystkie popularne funkcje komfortowe telefonu DECT, włączając w to klawisze szybkiego wybierania, przekierowania rozmów, konferencyjne połączenia trójstronne, alarm i monitoring pokoju (elektroniczna niania). Użytkownicy FRITZ!Fon mogą konfigurować różne dzwonki lub nawet wykorzystać w tym celu pliki muzyczne z odtwarzacza multimedialnego. Model ten, w połączeniu z routerem FRITZ!Box, umożliwia korzystanie z kilku automatycznych sekretarek, czytelnych list połączeń i książek telefonicznych zawierających do 300 wpisów, obejmujących także kontakty internetowe. O nadchodzących połączeniach, wiadomościach pozostawionych na sekretarce, poczcie elektronicznej oraz dostępnych aktualizacjach oprogramowania użytkownik powiadamiany jest komunikatem na na wyświetlaczu oraz za pomocą sygnalizatora MWI, a reakcja nie wymaga więcej niż naciśnięcia jednego przycisku. Każdy użytkownik może skonfigurować swoje ulubione funkcje, aby jeszcze bardziej usprawnić dostęp do najczęściej używanych opcji menu i treści.

Tryb Eco i szyfrowane połączenia
Gdy aktywny jest tryb Eco, transmisja radiowa jest zupełnie wyłączona w bazie DECT, a aparat FRITZ!Fon znajduje się w trybie uśpienia. Czuły sensor jasności otoczenia pozwala wydłużyć pracę na baterii nawet do sześciu dni, dostosowując jasność ekranu i podświetlenie klawiatury do warunków zewnętrznych. Wbudowany czujnik ruchu wybudza słuchawkę z trybu uśpienia, gdy użytkownik bierze ją do ręki. Tak, jak we wszystkich telefonach DECT marki AVM, każde połączenie jest standardowo szyfrowane.

FRITZ!Box - partner idealny
Wszystkie modele routerów FRITZ!Box, posiadające wbudowaną bazę DECT - niezależnie od tego, czy przewidziane są do pracy z łączem DSL, kablowym, czy LTE - obsługują telefon FRITZ!Fon C4. Router FRITZ!Box posiada całą gamę funkcji komfortowych i aplikacji sieciowych, z których można korzystać także za pomocą FRITZ!Fon C4. Odpowiednie ustawienia dostępne są w interfejsie konfiguracyjnym routera FRITZ!Box. Głos, materiał audio i dane sterujące, generowane przez router FRITZ!Box są przesyłane w postaci zaszyfrowanej za pomocą wszechstronnej technologii DECT. Do swoich rozwiązań FRITZ!Box i FRITZ!Fon, AVM oferuje regularne aktualizacje oprogramowania.

Najważniejsze cechy FRITZ!Fon C4

• Telefonia w jakości HD - głos bez zniekształceń
• System głośnomówiący z pełną, jednoczesną transmisją dwukierunkową (full-duplex) i odsłuch w jakości HD
• Wysokiej rozdzielczości, kolorowy ekran, podświetlana klawiatura, stereofoniczne gniazdo słuchawkowe jack
• Czujnik ruchu i jasności otoczenia
• Szyfrowana transmisja połączeń telefonicznych w standardzie, w celu zwiększenia bezpieczeństwa
• Obsługa kanałów RSS, radia internetowego i podcastów
• Odczyt przychodzącej poczty elektronicznej i redagowanie odpowiedzi
• Sterowanie urządzeniami sieciowymi zgodnymi ze standardem UPnP (DLNA) i Smart Home
• Książka telefoniczna mieszcząca 300 wpisów, kontaktów internetowych oraz automatyczne sekretarki
• Połączenia oczekujące, przekierowanie rozmów, zawieszenie, routing połączeń, przekazywanie i konferencje trójstronne
• Czas rozmowy do 10 godzin, do 6 dni w trybie czuwania
• Listy połączeń, alarm, elektroniczna niania, funkcja "nie przeszkadzać"
• Tryb Eco DECT: automatyczne wyłączanie interfejsu radiowego w trybie czuwania
• Aktualizacja oprogramowania z nowymi funkcjami za naciśnięciem jednego przycisku

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube