Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

JBL: A jaki jest Twój ulubiony sport?

Weekend majowy zapowiada nam się średnio – ma być podobno deszczowo. Choć z prognozami nigdy nie wiadomo i aura może nas jeszcze zaskoczyć, to dla osób trenujących przed tegorocznymi maratonami, biegami czy triathlonami majowy deszcz nie jest żadną przeszkodą.

Jak mawiają aktywni sportowcy i amatorzy biegania czy triathlonu – sezon treningowy trwa cały rok, ale w kwietniu rozpoczynają się już pierwsze maratony, a kolejne miesiące, aż do października, obfitują w różnego rodzaju zawody sportowe. Dla przygotowujących się do nich weekend majowy w zasadzie niczym nie różni się od pozostałych, a plan treningowy musi zostać wykonany bez względu na wszystko. Nieważne czy pada deszcz, czy świeci słońce – sport uczy wytrwałości i konsekwencji.
Jeśli jednak ktoś wybiera się biegać czy jeździć na rowerze w czasie deszczu, to przydadzą się dobre słuchawki sportowe – odporne na pot i wilgoć, doskonale dopasowane do ucha, a do tego bezpieczne. Doskonałym wyborem są w tej sytuacji Yurbuds powered by JBL. Wielość modeli słuchawek sportowych tej marki gwarantuje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Każdy model odporny jest na pot, a seria Adventure dodatkowo przeznaczona jest do użytku zewnętrznego i wodoodporna. Dzięki temu doskonale nada się do treningu w deszczu. Z punktu widzenia bezpieczeństwa istotne jest też to, że słuchawki Yurbuds powered by JBL nie izolują zupełnie od świata zewnętrznego, a zatem biegając w mieście usłyszymy na przykład nadjeżdżający samochód.
Po co muzyka w czasie treningu? Badania udowodniły, że właśnie muzyka może zwiększyć intensywność naszego treningu nawet o 15%. To dużo. Poza tym zwyczajnie wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Do tej pory jednak dziewięć na dziesięć osób słuchających muzyki w czasie treningu, narzekało na złe dopasowanie słuchawek do ucha oraz ich wypadanie. Założyciele Yurbuds powered by JBL mocno wzięli sobie do serca te dane, a dodatkowo postawili na konsultacje z klientami. W ten sposób wypracowali patenty, które dziś stanowią o unikalności tych słuchawek sportowych. W kontekście niepewnego pogodowo weekendu majowego warto przyjrzeć się wspomnianej już serii Adventure. Obejmuje modele Venture Duro, Venture Talk, Venture Pro, Explore Talk oraz Explore Pro i zaprojektowana została do aktywnego stosowania w czasie treningów na wolnym powietrzu. Wszystkie modele tej serii są w pełni wodoodporne i wyposażone w technologię QuikClik, czyli magnesy ułatwiające transport oraz proste łączenie na szyi lub wokół części ubrania. Przetworniki, które umieszczono w słuchawkach, mają 15 mm średnicy i są dynamiczne, a ich pasmo przenoszenia to 20 Hz – 20 kHz. Kolorystyka serii również jest charakterystyczna. Połączenie intensywnego pomarańczowego z szarym daje efekt przyciągający wzrok i przykuwający uwagę, co ułatwia bycie widocznym. Każdy model wyposażono w dwa rozmiary nakładek.
Jeśli zatem planujecie mniej lub bardziej intensywne treningi w najbliższy weekend, warto zastanowić się nad zakupem dobrych słuchawek sportowych.

Ceny:
Venture Duro: 249 zł
Venture Talk: 329 zł
Venture Pro: 429 zł
Explore Talk: 329 zł
Explore Pro: 429 zł

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube