Natec Maxi Mouse Pad – Time Zone Map

Podkładka pod mysz z edukacyjnym akcentem

Więcej...

Rapoo 8200P

Klawiatura i mysz - zestaw dla każdego

Więcej...

Genesis Titan 660 Plus

Prosta obudowa o sporych możliwościach

Więcej...

Genesis Xenon 200

Mysz dla graczy

Więcej...

Natec Zebu

Prosty plecak na laptopa i coś jeszcze

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

JBL: A jaki jest Twój ulubiony sport?

Weekend majowy zapowiada nam się średnio – ma być podobno deszczowo. Choć z prognozami nigdy nie wiadomo i aura może nas jeszcze zaskoczyć, to dla osób trenujących przed tegorocznymi maratonami, biegami czy triathlonami majowy deszcz nie jest żadną przeszkodą.

Jak mawiają aktywni sportowcy i amatorzy biegania czy triathlonu – sezon treningowy trwa cały rok, ale w kwietniu rozpoczynają się już pierwsze maratony, a kolejne miesiące, aż do października, obfitują w różnego rodzaju zawody sportowe. Dla przygotowujących się do nich weekend majowy w zasadzie niczym nie różni się od pozostałych, a plan treningowy musi zostać wykonany bez względu na wszystko. Nieważne czy pada deszcz, czy świeci słońce – sport uczy wytrwałości i konsekwencji.
Jeśli jednak ktoś wybiera się biegać czy jeździć na rowerze w czasie deszczu, to przydadzą się dobre słuchawki sportowe – odporne na pot i wilgoć, doskonale dopasowane do ucha, a do tego bezpieczne. Doskonałym wyborem są w tej sytuacji Yurbuds powered by JBL. Wielość modeli słuchawek sportowych tej marki gwarantuje, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Każdy model odporny jest na pot, a seria Adventure dodatkowo przeznaczona jest do użytku zewnętrznego i wodoodporna. Dzięki temu doskonale nada się do treningu w deszczu. Z punktu widzenia bezpieczeństwa istotne jest też to, że słuchawki Yurbuds powered by JBL nie izolują zupełnie od świata zewnętrznego, a zatem biegając w mieście usłyszymy na przykład nadjeżdżający samochód.
Po co muzyka w czasie treningu? Badania udowodniły, że właśnie muzyka może zwiększyć intensywność naszego treningu nawet o 15%. To dużo. Poza tym zwyczajnie wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Do tej pory jednak dziewięć na dziesięć osób słuchających muzyki w czasie treningu, narzekało na złe dopasowanie słuchawek do ucha oraz ich wypadanie. Założyciele Yurbuds powered by JBL mocno wzięli sobie do serca te dane, a dodatkowo postawili na konsultacje z klientami. W ten sposób wypracowali patenty, które dziś stanowią o unikalności tych słuchawek sportowych. W kontekście niepewnego pogodowo weekendu majowego warto przyjrzeć się wspomnianej już serii Adventure. Obejmuje modele Venture Duro, Venture Talk, Venture Pro, Explore Talk oraz Explore Pro i zaprojektowana została do aktywnego stosowania w czasie treningów na wolnym powietrzu. Wszystkie modele tej serii są w pełni wodoodporne i wyposażone w technologię QuikClik, czyli magnesy ułatwiające transport oraz proste łączenie na szyi lub wokół części ubrania. Przetworniki, które umieszczono w słuchawkach, mają 15 mm średnicy i są dynamiczne, a ich pasmo przenoszenia to 20 Hz – 20 kHz. Kolorystyka serii również jest charakterystyczna. Połączenie intensywnego pomarańczowego z szarym daje efekt przyciągający wzrok i przykuwający uwagę, co ułatwia bycie widocznym. Każdy model wyposażono w dwa rozmiary nakładek.
Jeśli zatem planujecie mniej lub bardziej intensywne treningi w najbliższy weekend, warto zastanowić się nad zakupem dobrych słuchawek sportowych.

Ceny:
Venture Duro: 249 zł
Venture Talk: 329 zł
Venture Pro: 429 zł
Explore Talk: 329 zł
Explore Pro: 429 zł