Natec Maxi Mouse Pad – Time Zone Map

Podkładka pod mysz z edukacyjnym akcentem

Więcej...

Rapoo 8200P

Klawiatura i mysz - zestaw dla każdego

Więcej...

Genesis Titan 660 Plus

Prosta obudowa o sporych możliwościach

Więcej...

Genesis Xenon 200

Mysz dla graczy

Więcej...

Natec Zebu

Prosty plecak na laptopa i coś jeszcze

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: ROG OC Showdown 2015: Druga runda w kategorii Extreme ruszyła

Trwa drugi etap przygotowanych przez firmę ASUS zawodów w podkręcaniu podzespołów komputerowych w kategorii Extreme – skierowanej do zwolenników temperatur poniżej zera. Najbardziej ekstremalni oveclockerzy z całego świata powalczą o najlepsze wyniki w kolejnej rundzie ROG OC Showdown 2015 do 18 maja.

ROG OC Showdown 2015 dzieli się na dwie serie – Formula i Extreme – a w każdej z nich odbywają się trzy rundy. We współpracy z HWBOT.org oraz partnerami konkursu – Intel®, G.Skill, Enermax i Extreme Cooling Components (8ECC), zespół ROG zaprasza entuzjastów niskich temperatur do wysyłania zgłoszeń do kolejnego etapu kategorii Extreme.
Uczestnicy mają okazję wygrać nagrody takie jak karty graficzne NVIDIA® GeForce® GTX™ Titan X i ASUS Strix GTX 980, płyty główne dla graczy ROG Rampage V Extreme i ROG Maximus VII Formula, mostek ROG Enthusiast SLI Bridge oraz sprzęt do chłodzenia ciekłym azotem o wartości 1000 dolarów amerykańskich.
Partnerzy konkursu zapewniają również takie nagrody jak m.in.: najnowsze procesory, szybką pamięć DDR4, zaawansowane zasilacze i zestawy do chłodzenia wodą.
Trzy rundy overclockingu bez granic
ROG OC Showdown 2015 Extreme skierowany jest do overclockerów, którzy osiągają ekstremalne wyniki obniżając temperaturę poniżej zera stopni. W tej kategorii można korzystać z dowolnego sposobu chłodzenia np. suchego lodu czy ciekłego azotu (LN2). Wśród wymagań sprzętowych warunkiem koniecznym jest zastosowanie płyt głównych: ASUS Z97 lub X99, ASUS ROG lub ASUS TUF oraz kart graficznych ASUS, ASUS ROG lub ASUS Strix. 
Druga runda OC Showdown 2015 Extreme ma zachęcić uczestników do znalezienia się na szczytach list HWBOT.org Elite i Extreme, zarezerwowanych dla najbardziej prestiżowych overclockerów na świecie. Tylko naprawdę ekstremalna moc chłodzenia pozwala zdobyć dużą liczbę punktów na każdym z trzech etapów. Pomiary wykonywane są za pomocą Maxxmem Read Bandwidth, 3DMark Fire Strike Physics i Unigine Heaven.
Zwycięzca pierwszej rundy Extreme, Dancop z Niemiec, uzyskał 1613 punktów na XTU z 4 rdzeniami oraz 14,3 punktów na Cinebench R11.5 z 4 rdzeniami. Te niesamowite wyniki uzyskał korzystając z płyty głównej Maximus VII Impact.
Oczekiwanie na drugą odsłonę kategorii Formula
Entuzjaści i amatorzy przetaktowywania, którzy lubią korzystać z wody i powietrza już mogą rozpocząć przygotowania do kolejnej rundy OC Showdown 2015 Formula, która rozpocznie się 19 czerwca i potrwa do 20 lipca 2015 roku. Otwarta będzie dla wszystkich uczestników korzystających z płyt głównych ASUS, ASUS ROG, ASUS TUF Z87, Z97 lub X99.
Podobnie jak w serii Extreme, w testach 3D uczestnicy serii Formula muszą korzystać z kart graficznych ASUS, ASUS ROG lub ASUS Strix.