Asus Blue Cave

Router jak... pralka

Więcej...

Onyx Boox Max 2

Czytnik w rozmiarze MEGA

Więcej...

Adaptery sieciowe Green Cell

Zasilanie bez względu na wszystko

Więcej...

Philips LCD Curved Ultrawide

Elegancki monitor z zakrzywionym ekranem

Więcej...

ADATA P20100

Potężny power bank

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Marshall Acton – legenda uderza po raz kolejny

Marshall poszerza ofertę mobilnych głośników przeznaczonych na rynek konsumencki. Nowy model Acton dziedziczy wszystkie cechy legendarnej rodziny produktów.

Głośniki Stanmore, Woburn czy też słuchawki Major spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród muzycznych fanów. Firmy Marshall. Zachęcona sukcesem odniesionym na rynku konsumenckim, wprowadza kolejne produkty adresowane dla tej grupy odbiorców. Tym razem trafi do nich przenośny głośnik Acton, będący ciekawym połączeniem stylu vintage z najnowszymi osiągnięciami technologii.
Na górze urządzenia umieszczony jest panel wraz z analogowymi pokrętłami regulacji tonów niskich i wysokich, głośności, wskaźnikiem LED, wyboru źródła i parowania urządzenia oraz analogowego włącznika. We wnętrzu eleganckiej obudowy kryją się przetwornik niskotonowy 4” oraz dwa wysokotonowe ¾”. Taka konfiguracja, a także zaawansowane komponenty użyte do budowy głośnika, sprawiają, że dźwięk jest bogaty i szczegółowy w całym spektrum, od głębokiego i potężnego basu, aż po najwyższe tony. Acton komunikuje się ze źródłem dźwięku bezprzewodowo, wykorzystując do tego celu standard Bluetooth 4.0, lub za pośrednictwem kabli. Głośnik posiada analogowe wejście 3,5 mm oraz spiralny przewód zakończony dwustronnie wtykiem 3.5mm do podłączenia dowolnego źródła sygnału. Urządzenie funkcjonuje w dwóch trybach gotowości: oszczędzającym energię i normalnym.
Produkt pod względem stylistyki wykonania i jakości brzmienia odbiega od popularnych głośników Bluetooth. To propozycja dla koneserów dźwięku, poszukujących dodatkowych doznań podczas słuchania muzyki – mówi Maciej Kramer z Hama Polska

Specyfikacja:
- Zakres częstotliwości 50-20.000HZ
- Wzmacniacz klasy D 2X8W oraz 1X25W
- Waga 3 kg
- Wymiary 265 X 160 X 150 mm
Marshall Acton dostępny jest w kolorze czarnym. Cena głośnika wynosi 1099 PLN. Dystrybutorem urządzenia jest Hama Polska.