Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LENOVO: Nowa technologia Lenovo WRITEit® Technology™ ułatwia pisanie ręczne na komputerach i tabletach

Firma Lenovo poinformowała dziś o udostępnieniu WRITEit — innowacyjnej aplikacji, która ułatwia pisanie ręczne na wybranych urządzeniach działających z rysikiem. Dzięki WRITEit pisanie rysikiem staje się naprawdę praktyczną metodą wprowadzania danych, a użytkownicy mogą pisać ręcznie niemal wszędzie tam, gdzie można wprowadzać znaki z klawiatury.

Aplikacja działa na wybranych urządzeniach Lenovo z systemem Windows® 8 i piórem cyfrowym oraz technologią Active Pen lub AnyPen i zapewnia reakcję na ruch rysika oraz korektę w czasie rzeczywistym. Wszystkie te zalety zachęcają do częstszego pisania rysikiem zamiast na klawiaturze, ponieważ w ten sposób pisze się w sposób ciągły, szybciej i dokładniej.

Swoboda pisania w niemal dowolnym miejscu
W przeciwieństwie do funkcji pisania odręcznego dostępnych w wielu urządzeniach WRITEit umożliwia pisanie bezpośrednio w niemal dowolnym polu tekstowym, nawet jeśli pole to jest w aplikacji bez wbudowanej obsługi pisania rysikiem. Dzięki temu pisanie odręczne przestaje być nowością dostępną tylko w wybranych aplikacjach, a staje się naprawdę praktycznym sposobem wprowadzania danych. WRITEit otwiera nowe możliwości, które nie ograniczają się do robienia notatek czy rysowania. Aby na przykład szybko wyszukać informacje w Internecie, użytkownicy mogą wpisywać słowa bezpośrednio w przeglądarce, zamiast wprowadzać je z klawiatury ekranowej. WRITEit działa także z wiadomościami e mail, mediami społecznościowymi, formularzami internetowymi, itp.

WRITEit — bezbłędna aplikacja
WRITEit działa w tle w trakcie pisania i konwertuje pismo odręczne na znaki tekstowe w czasie rzeczywistym. Osoby szybko piszące docenią narzędzie, które automatycznie proponuje zamienniki nierozpoznanych słów, co ułatwia znajdowanie błędów i poprawne pisanie od samego początku. Edycję ułatwia też zestaw gestów ekranowych.

Cytaty
Obsługa dotykowa zasadniczo zmieniła sposób korzystania z komputerów i innych urządzeń, ale technologia rozpoznawania pisma odręcznego pozostawała dotychczas w tyle. Zmienia to aplikacja WRITEit” — powiedział Mark Cohen, wiceprezes Ecosystem and Monetization Business Group firmy Lenovo. „Użytkownicy oczekiwali od nas funkcji umożliwiających bardziej naturalne, intuicyjne i dokładne pisanie odręczne. To właśnie umożliwia WRITEit”.

Dostępność
Aplikacja WRITEit jest dostępna dla użytkowników następujących urządzeń działających z rysikiem: ThinkPad® YOGA™, ThinkPad Helix, ThinkPad 10 i YOGA Tablet 2 8” z Windows i technologią AnyPen™. Użytkownicy tych urządzeń mogą pobrać aplikację WRITEit bezpłatnie od 15 kwietnia pod adresem http://www.getwriteit.com. Lenovo będzie oferować aplikację WRITEit w nowych urządzeniach jeszcze w tym roku.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube