ICYRaid MB662U3-2S-R1

NAS z ciekawymi rozwiązaniami

Więcej...

JBL E45 BT

Słuchawki bezprzewodowe dla miłośników dobrego brzmienia

Więcej...

Asustor 6102T

NAS dla profesjonalistów

Więcej...

Genesis Neon 350

Słuchawki do graczy

Więcej...

Media-tech MT4060

Wideorejestrator bez wyświetlacza

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

LENOVO: Nowa technologia Lenovo WRITEit® Technology™ ułatwia pisanie ręczne na komputerach i tabletach

Firma Lenovo poinformowała dziś o udostępnieniu WRITEit — innowacyjnej aplikacji, która ułatwia pisanie ręczne na wybranych urządzeniach działających z rysikiem. Dzięki WRITEit pisanie rysikiem staje się naprawdę praktyczną metodą wprowadzania danych, a użytkownicy mogą pisać ręcznie niemal wszędzie tam, gdzie można wprowadzać znaki z klawiatury.

Aplikacja działa na wybranych urządzeniach Lenovo z systemem Windows® 8 i piórem cyfrowym oraz technologią Active Pen lub AnyPen i zapewnia reakcję na ruch rysika oraz korektę w czasie rzeczywistym. Wszystkie te zalety zachęcają do częstszego pisania rysikiem zamiast na klawiaturze, ponieważ w ten sposób pisze się w sposób ciągły, szybciej i dokładniej.

Swoboda pisania w niemal dowolnym miejscu
W przeciwieństwie do funkcji pisania odręcznego dostępnych w wielu urządzeniach WRITEit umożliwia pisanie bezpośrednio w niemal dowolnym polu tekstowym, nawet jeśli pole to jest w aplikacji bez wbudowanej obsługi pisania rysikiem. Dzięki temu pisanie odręczne przestaje być nowością dostępną tylko w wybranych aplikacjach, a staje się naprawdę praktycznym sposobem wprowadzania danych. WRITEit otwiera nowe możliwości, które nie ograniczają się do robienia notatek czy rysowania. Aby na przykład szybko wyszukać informacje w Internecie, użytkownicy mogą wpisywać słowa bezpośrednio w przeglądarce, zamiast wprowadzać je z klawiatury ekranowej. WRITEit działa także z wiadomościami e mail, mediami społecznościowymi, formularzami internetowymi, itp.

WRITEit — bezbłędna aplikacja
WRITEit działa w tle w trakcie pisania i konwertuje pismo odręczne na znaki tekstowe w czasie rzeczywistym. Osoby szybko piszące docenią narzędzie, które automatycznie proponuje zamienniki nierozpoznanych słów, co ułatwia znajdowanie błędów i poprawne pisanie od samego początku. Edycję ułatwia też zestaw gestów ekranowych.

Cytaty
Obsługa dotykowa zasadniczo zmieniła sposób korzystania z komputerów i innych urządzeń, ale technologia rozpoznawania pisma odręcznego pozostawała dotychczas w tyle. Zmienia to aplikacja WRITEit” — powiedział Mark Cohen, wiceprezes Ecosystem and Monetization Business Group firmy Lenovo. „Użytkownicy oczekiwali od nas funkcji umożliwiających bardziej naturalne, intuicyjne i dokładne pisanie odręczne. To właśnie umożliwia WRITEit”.

Dostępność
Aplikacja WRITEit jest dostępna dla użytkowników następujących urządzeń działających z rysikiem: ThinkPad® YOGA™, ThinkPad Helix, ThinkPad 10 i YOGA Tablet 2 8” z Windows i technologią AnyPen™. Użytkownicy tych urządzeń mogą pobrać aplikację WRITEit bezpłatnie od 15 kwietnia pod adresem http://www.getwriteit.com. Lenovo będzie oferować aplikację WRITEit w nowych urządzeniach jeszcze w tym roku.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube