uGo Hover Ball

Bezpieczna piłka w domu

Więcej...

Goclever smart band Max Fit Premium

Prosta opaska dla miłośników zdrowia

Więcej...

AOC AGON AG271QG

Monitor dla graczy z ciekawostkami

Więcej...

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Dobra pamięć zawsze się przyda

Więcej...

MyKronoz ZeTime

Elegancki smartwatch z dużymi możliwościami

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HARMAN i QUIRKY: Wspólny projekt obu firm

Koncern Harman wraz z Quirky przedstawiają wspólny projekt, w ramach którego powstać mają wyjątkowe produkty audio nowej generacji. Kreatywni ludzie z całego świata zaproszeni są, by odwiedzić stronę www.quirky.com/harman/the-headphones-of-tomorrow i dodać tam swój pomysł stworzenia słuchawek jutra.

Koncern Harman oraz Quirky mobilizują zwykłych ludzi, by podzielili się swoimi pomysłami na produkty codziennego użytku. Partnerstwo jest już kolejną inicjatywą zapoczątkowaną przez Quirky.

Zaproszenie naszych fanów, by mieli wpływ na nasze produkty nowej generacji nie tylko dostarcza nam informacji na temat gustów i preferencji konsumentów, ale także pomaga umocnić dwudrożną komunikację z naszymi klientami, na której bazujemy – mówi Ralph Santana, Executive Vice President and Chief Marketing Officer w HARMAN International. – Współpraca z Quirky to dla nas ekscytujące doświadczenie, które daje nowe pola dla inteligentnego designu, formy, funkcjonalności czy łączności. Na razie w kwestii słuchawek, a w przyszłości przy kolejnych produktach – kontynuuje.

To partnerstwo umacnia pozycję koncernu Harman i jego dziedzictwa najwyższej jakości sprzętu audio oraz wyznacza nowe granice pomysłowości Quirky, takie jak technologie łączności. Harman wykorzysta platformę Quirky, by tworzyć nowe idee dla portfolio swoich marek, którymi są między innymi Harman Kardon, JBL czy Infinity. Koncern Harman zaczyna od wyzwania „Słuchawki jutra”.

Dostaliśmy już prawie 20.000 pomysłów na produkty audio od społeczności naszych wynalazców codzienności – mówi Ben Kaufman, CEO i założyciel Quirky. – Dzięki zaangażowaniu kreatywnych ludzi z całego świata mamy właśnie możliwość, by wspólnie zmieniać produkty jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży rozrywki audio – kontynuuje.

Wyzwanie „Słuchawki jutra”
W czasie od 7 do 21 kwietnia 2015, Quirky i Harman przyjmują pomysły nowych produktów na platformie Ouirky, która jest częścią globalnej platformy z dziedziny innowacji. Projekty powinny wyobrażać słuchawki przyszłości. Wideo z wyzwaniem zobaczyć można tutaj: https://www.quirky.com/harman.

Po tym terminie, przedstawione idee zaprezentowane zostaną w ramach ewaluacji produktów Quirky + Harman w środę, 29 kwietnia o godzinie 19.00 (streaming na żywo na quirky.com/live). W ramach panelu eksperci głosować będą które z przedstawionych pomysłów powinny stać się rzeczywistością. Wybrane idee słuchawek mogą zostać rozwinięte w ramach którejś z wiodących marek Harman, a w następstwie być sprzedawane na całym świecie.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube