ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ACER: Predator G3 – nowe komputery dla graczy

Acer, kontynuując sukces wydajnych laptopów z serii Aspire V Nitro i monitorów Predator XB, przedstawił komputer stacjonarny Aspire Predator G3. Nowe komputery zostały pokazane po raz pierwszy podczas tegorocznych finałów Intel Extreme Masters, odbywających się w Spodku.

Najwyższa wydajność
Komputery stacjonarne Aspire Predator G3-605 są przeznaczone do wykonywania najbardziej wymagających zadań. Zostały wyposażone w procesory Intel Core i5 oraz Intel Core i7, karty graficzne NVIDIA GeForce GTX 9XX, nawet 32GB pamięci RAM oraz pojemne i szybkie dyski SSD i HDD.
Karty graficzne NVIDIA GeForce GTX 9XX zapewniają nie tylko wydajność, ale również technologie ulepszające jakość wyświetlanego obrazu, takie jak: NVIDIA 3D Vision, NVIDIA PhysX, czy NVIDIA G-Sync.
Za szybkie przetwarzanie danych odpowiada od 8 do 16GB fabrycznie zainstalowanej pamięci RAM DDR3 1600MHz, którą w prosty sposób, nie naruszając gwarancji, można rozbudować do 32GB. Dane mogą być przechowywane na dyskach SSD o pojemności 128-256GB lub dyskach HDD o pojemności 1-4TB.
Wydajność to nie wszystko
Jak przystało na sprzęt mający w nazwie Predator, komputery Acer wyróżniają się drapieżną stylistyką, kolorystyką, a także funkcjonalnością ułatwiającą graczom codzienne czynności. Kieszeń Hot-Swap pozwala na wygodną zmianę dysku twardego, bez konieczności rozkręcania obudowy. Z kolei wysuwany uchwyt umożliwia zawieszenie słuchawek w zasięgu ręki i uniknięcie splątania kabla.
Umieszczony u góry obudowy przycisk Power, sygnalizuje nie tylko stan pracy komputera, ale również sieci bezprzewodowej oraz łączności Bluetooth. Górna część obudowy stanowi uchwyt dla tych graczy, którzy nigdzie nie ruszają się bez swojego komputera. Obok uchwytu umieszczono gniazdo słuchawkowe, slot na karty pamięci oraz 2 porty USB3.0 i 2 porty USB2.0.
Promocja #acer2play
Wraz z premierą Aspire Predator G3-605 została uruchomiona promocja, pozwalająca nabyć urządzenia Acer dla graczy w korzystnych cenach, w zestawie akcesoriami gamingowymi Razer oraz grami wchodzącymi w skład IEM Game Bundle.
IEM Game Bundle składa się z e-kuponów o wartości ponad 220 USD do wykorzystania w grach: Counter Strike: Global Offensive, GRID: Autosport, Final Fantasy: A Realm Reborn, World of Tanks i LEGO Minifigures.

Urządzenia Acer objęte promocją

Urządzenie gamingowe Acer

Numer części

Prezenty

Acer Aspire V Nitro VN7-791G

NX.MQREP.009

Razer Kraken USB + IEM Game Bundle

Acer Aspire V Nitro VN7-591G 4K

NX.MQREP.003

Razer Abyssus + IEM Game Bundle

Acer Aspire Predator G3 + monitor Acer Predator XB270H

PC: DT.SQYEP.031
Monitor: UM.FB0EE.A01

Razer Kraken USB + IEM Game Bundle

Acer Aspire Predator G3 + monitor Acer Predator XB270H

PC: DT.SQYEP.032
Monitor: UM.FB0EE.A01

Razer Abyssus + IEM Game Bundle

Aby skorzystać z promocji należy zakupić w/w urządzenia w sklepie Komputronik, a skan paragonu lub faktury przesłać za pomocą aplikacji umieszczonej na tej stronie.
Na podany adres zostaną wysłane akcesoria Razer oraz kody umożliwiające pobranie gier.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube