Mio Pilot 15LM

Nawigacje ciągle na topie

Więcej...

Audictus Explorer

Słuchawki godne uwagi

Więcej...

Cooler Master CM310

Szyk i elegancja

Więcej...

Plantronics BackBeat FIT 305

Nie liczy się rozmiar tylko jakość

Więcej...

Audictus Winner

Winner znaczy zwycięzca

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

POCKETBOOK: B2B Cloud Solution – otwarta platforma do czytania „na życzenie”!

PocketBook prezentuje PocketBook B2B Cloud Solution – kompletny pakiet usług niezbędnych dla dostawców treści online oraz księgarni internetowych, dzięki którym użytkownik końcowy otrzyma nowe, unikalne możliwości.

Obecny stan zaawansowania technologii stosowanych w czytnikach książek elektronicznych zapewnia niebywałą wygodę czytania. Jednak użytkownicy stale poszukują nowych funkcjonalności, w tym również łatwiejszego pobierania treści, przesyłania ich na urządzenie oraz, co najważniejsze, korzystania z nich. Takie rozwiązania może zapewnić ekosystem, który zintegruje ze sobą zarówno czytnik, jak i inne urządzenia, a także księgarnię oraz usługi internetowe wraz z różnymi zasobami online. Dlatego firma PocketBook umożliwia stworzenie takiego ekosystemu, dzięki wykorzystaniu PocketBook B2B Cloud Solution! Narzędzie to dostarcza potencjalnym partnerom wiele możliwości udoskonalania doświadczeń związanych z e-czytaniem.

PocketBook B2B Cloud Solution pozwala na korzystanie z produktów typu „white label” oraz dostosowania ich do potrzeb e-księgarni internetowych, jak również podaje rekomendacje usług internetowych. Dzięki tej opcji partner może scalić ze sobą markę i oferowany kontent, a następnie dobrać adekwatną kolorystykę. PocketBook jest także gotów opracować dla swoich partnerów w pełni zindywidualizowaną aplikację, która będzie współpracowała z systemami Android oraz iOS. Aplikacja taka obsługuje wszelkie formaty plików e-booków, ma szeroki pakiet ustawień, a także pozwala na dodatkowe działania, takie jak na przykład tworzenie notatek i dzielenie się nimi.

Zakres możliwości oferowanych przez PocketBook B2B Cloud Solution nie jest jedyną zaletą tego rozwiązania. Ważną rolę pełni zabezpieczenie danych, które w tym przypadku chronione są przez standard Adobe DRM.

PocketBook ma dla swoich partnerów unikalną propozycję dostosowania czytników z ekranami E Ink do indywidualnych wymogów każdego z nich. Obejmuje ona włączenie logo firmy w projekt opakowania i urządzenia, opracowanie dedykowanego oprogramowania obejmującego wizualizację wyświetlaną na ekranie powitalnym, aplikacje powiązane z księgarnią internetową czy połączenie z mediami społecznościowymi. Dzięki tym rozwiązaniom partnerzy otrzymują nowy produkt, niedostępny dla innych podmiotów, a tym samym uzyskują przewagę konkurencyjną.

PocketBook B2B Cloud Solution jest narzędziem, dzięki któremu partnerzy firmy mogą zwiększyć swoje zyski. Jedną z takich możliwości jest opcja zakupu treści internetowych poprzez urządzenia mobilne. Partnerzy uzyskają również wsparcie promocyjne w postaci powiadomień z rekomendacjami e-książek wysyłanych bezpośrednio na czytniki klientów. Rozwiązanie pozwala także zbierać dane statystyczne z urządzeń PocketBook, które pomogą w dalszym planowaniu działań biznesowych.

„Naszym aktualnym celem jest podniesienie komfortu e-czytania. Opracowane przez nas rozwiązanie PocketBook B2B Cloud Solution pozwala nam się do niego zbliżyć” – mówi Enrico Müller Prezes firmy PocketBook Readers GmbH. – „Tworząc tę ofertę, koncentrowaliśmy się na pięciu wyznacznikach: otwartości, która wyróżnia PocketBook B2B Cloud Solution wśród istniejących ekosystemów, niezależności, indywidualnym podejściu, wydajności oraz różnorodności reprezentującej nasze spojrzenie na współczesny rynek książki. Chcemy zaoferować naszym interesariuszom, począwszy od wydawców i księgarzy po użytkowników końcowych, praktyczne
i ponadczasowe rozwiązanie, które zaspokoi ich wszelkie potrzeby”, – dodaje Enrico Müller.

Jednym z partnerów biznesowych, który skorzysta wkrótce z PocketBook B2B Cloud Solution, jest firma Umbreit. Bliska i owocna współpraca z PocketBook utwierdza Clemensa Birka, prezesa Umbreit, w przekonaniu, że nowe rozwiązanie doskonale wpisze się w model biznesowy firmy. „Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdej księgarni, z którą pracujemy”, – wyjaśnia Clemens Birk. „Dlatego też uniwersalność i otwartość oferowana przez PocketBook B2B Cloud Solution idealnie współgra z naszą filozofią korporacyjną”.

Nowy pakiet usług, oparty na chmurze obliczeniowej, jest dostępny bezpłatnie dla użytkowników końcowych, a jednocześnie pozwala im poznać nowe aspekty e-czytania. Rozwiązanie synchronizuje postępy czytania wybranego e-booka, niezależnie od urządzenia, z jakiego aktualnie czytelnik korzysta. Notatki czy zakładki utworzone na smartfonie, tablecie czy laptopie będą dostępne również w innych systemach. Nowo zakupione książki zostają automatycznie załadowane do chmury w formatach ePUB oraz PDF, dzięki czemu użytkownicy mogą z nich korzystać w dowolnym momencie za pośrednictwem poręcznych narzędzi zarządzania swoją biblioteczką.

PocketBook B2B Cloud Solution otwiera przed firmami i czytelnikami e-książek nowe możliwości w zakresie zakupu, przechowywania i korzystania z elektronicznej literatury. Dla pierwszej grupy jest to szansa na poprawę swojej innowacyjności, a dla drugiej – jeszcze większa wygoda e-czytania.

 

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube