Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ZOTAC: Karty graficzne serii GeForce GTX 960

ZOTAC International, wiodący innowator i producent kart graficznych oraz mini-PC, w dniu dzisiejszym zaprezentował nowe modele kart graficznych ZOTAC GeForce GTX 960 i ZOTAC GeForce GTX 960 AMP! Edition. Cicha efektywność następnego pokolenia kart graficznych opartych na architekturze Nvidia Maxwell jest jeszcze potężniejsza i bardziej wydajna dzięki wykorzystaniu technologii ZOTAC.

"Wysłuchaliśmy uwag i wprowadziliśmy usprawnienia do kart referencyjnych, aby dostosować je do potrzeb użytkowników, którzy poszukują ciszy bez pogarszania wydajności w grach" powiedział Tong Wong, CEO ZOTAC International.

Karta dla entuzjastów

Seria ZOTAC GTX 960 jest idealna dla entuzjastów poszukujących surrealistycznych gamingowych doznań, z przełomowymi możliwościami. Architektura Maxwell zapewnia bardziej płynną rozgrywkę oraz jeszcze więcej możliwości graficznych przy mniejszym zużyciu energii. Technologia IceStorm z dwoma wentylatorami (dostępna w kartach ZOTAC GeForce GTX 960 AMP! Edition) w połączeniu z najnowszą technologią FREEZE sprawia, że wydajne karty ZOTAC są uosobieniem mocy i ciszy.

Przedstawiamy technologię FREEZE

FREEZE jest inspirowana przełomem, który umożliwił wydajnym kartom graficznym stać się jeszcze cichszymi i zmniejszyć zużycie systemu chłodzenia. Gdy użytkownik nie jest w trakcie intensywnej rozgrywki, wentylatory zwalniają, dzięki czemu można cieszyć się ciszą.

FREEZE integruje wydajność, ciszę i efektywność poprzez pełne wykorzystanie dobrze zaprojektowanej aerodynamiki oraz wszystkich rozpraszających ciepło elementów. Zapewnia to niepohamowaną wydajność GPU przy jednoczesnej oszczędności energii. Wentylator włącza się automatycznie, gdy temperatura GPU wzrasta i pozostaje cichy przez pozostały czas.

Funkcjonalny styl

ZOTAC poświęca tyle samo uwagi projektowaniu, jak i inżynierii. ZOTAC GeForce GTX 960 AMP! Edition może poszczycić się eleganckim spiżowym ExoArmor z owiniętą wokół metalowej tylnej płyty ramą z podwójnym 90 mm systemem chłodzenia IceStorm. Razem stabilizują rozpraszanie ciepła, zapewniają wyjątkowe możliwości chłodzenia i minimalizują wibracje.

Precyzyjna kontrola z Firestorm

Karta może być precyzyjnie dostrojona do potrzeb użytkownika, w domowym zaciszu dzięki FIRESTORM. Za pomocą kilki kliknięć uwolnij potencjał swojej karty. Oprogramowanie jest stale aktualizowane, aby zapewnić użytkownikom maksimum możliwości.

Najnowsze karty są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą uaktualnić swoje systemy i szukają intensywnych wrażeń wizualnych.

Specyfikacja

Nazwa produktu

ZOTAC GeForce GTX 960

ZOTAC GeForce GTX 960 AMP! Edition

GPU

GeForce GTX 960

GeForce GTX 960

Zegar rdzenia

Core – 1177 MHz

Boost – 1240 MHz

Core – 1266 MHz

Boost – 1329 MHz

Rdzeni procesora

1024

1024

Taktowanie pamięci

7010 MHz

7010 MHz

Pamięć

2GB DDR5

2GB DDR5

Interfejs pamięci

128-bit

128-bit

Wyjścia wideo

3x DisplayPort, HDMI 2.0, Dual-link DVI

3x DisplayPort, HDMI 2.0, Dual-link DVI

HDCP

Tak

Tak

Chłodzenie

Dual 80mm fans

Dual 90mm IceStorm

DirectX

12

12

Dodatkowe rozwiązania

Freeze Tech

Freeze Tech, ExoArmor

Rozwiązania programowe

Technologia Hardware Video Decode Acceleration, NVIDIA CUDA, NVIDIA Adaptive Vertical Sync, NVIDIA Surround, NVIDIA GameStream, NVIDIA GameWorks, NVIDIA Dynamic SuperResolution i OpenGL 4.4

Technologia Hardware Video Decode Acceleration, NVIDIA CUDA, NVIDIA Adaptive Vertical Sync, NVIDIA Surround, NVIDIA GameStream, NVIDIA GameWorks, NVIDIA Dynamic SuperResolution i OpenGL 4.4

Zgodność
z Windows

Windows XP/Vista/7/8 32/64-bit

Windows XP/Vista/7/8 32/64-bit

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube