Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

TESORO: Lobera w wersji Spectrum - klawiatura z w pełni personalizowanym podświetleniem będzie dostępna w Polsce od maja!

Tesoro Technology, twórcy wysokiej klasy urządzeń peryferyjnych dla graczy, ogłosiło wprowadzenie nowego modelu klawiatury mechanicznej Lobera Spectrum, którą wyposażono w pełni modyfikowalne podświetlenie dla każdego klawisza, 9 trybów podświetlenia, możliwość natychmiastowego zapisu macro oraz zestaw dodatkowych wejść USB.

Pełne spektrum, pełna personalizacja
Nowa Lobera Spectrum pozwoli graczom na całkowitą personalizację podświetlenia pod każdym klawiszem z wykorzystaniem palety 16.8 miliona barw. Klawiatura posiada dodatkowo 9 różnych efektów podświetlenia np. imitujących fale czy fajerwerki (wideo prezentujące możliwości Lobery). Ustawienia można zapisać w pięciu dedykowanych profilach podświetlenia, a także dostosować jego moc dzięki 5-poziomowemu trybowi jasności.
Tryb Audio
W klawiaturze Lobera Supreme dostępny jest specjalny efekt podświetlenia: Audio. Po jego uruchomieniu klawisze będą rozświetlać się w rytm ulubionej muzyki gracza.
Zmienny Anty-ghosting
Dzięki możliwości łatwej zmiany pomiędzy NKRO i USB 6 Key Rollover anty-ghosting w Loberze Spectrum jest niezawodny. Próbkowanie klawiszy z prędkością 1000Hz zagwarantuje natychmiastowy czas reakcji i pełną precyzję działania urządzenia. Dzięki specjalnemu klawiszowi odpowiedzialnemu za tryb Gaming, gracz otrzymuje możliwość prostego zablokowania klawiszy odpowiedzialnych za częste przypadkowe wypadki w grach (np. niezamierzone minimalizowanie okna gry). Lobera Spectrum pozwoli zatem skupić się na aktualnej rozgrywce.
USB hub
W klawiaturę wbudowany jest specjalny hub posiadający wejścia audio i mic., który pozwala na podłączenie headsetu gamingowego bezpośrednio urządzenia. Co więcej, dwa dodatkowe wejścia pozwolą np. na ładowanie smartfona lub tabletu z poziomu klawiatury.
Automatyczny zapis macro i 512 kB pamięci wewnętrznej
Dzięki wbudowanym funkcjom Lobery użytkownik będzie mieć możliwość natychmiastowego zapisu stworzonych przez siebie macro bezpośrednio na urządzeniu. Pamięć dedykowana pozwoli każdemu zabrać ze sobą ustawienia kombinacji klawiszy, bez potrzeby instalacji dodatkowego oprogramowania na kolejnych pecetach. Z dodatkową pomocą przyjdzie nowe, zupełnie odświeżone firmowe oprogramowanie Tesoro.
Zaprojektowana do gry, stworzona by nie zawodzić
Przy produkcji Lobery Spectrum wykorzystano nowy rodzaj przełączników Kailh, których żywotność została oceniona na ponad 60 milionów kliknięć. Od spodu klawiatura została wykończona gumowymi podstawkami gwarantującymi pełną stabilność podczas użytkowania.
Cena i dostępność w Polsce
Klawiatura mechaniczna Lobera Spectrum będzie dostępna w oficjalnym sklepie Tesoro Poland oraz w wybranych sklepach już w maju. Sugerowana cena detaliczna: 149 USD
Specyfikacja Techniczna
• Pełna konfiguracja podświetlenia klawiatury w oparciu o ponad 16.8 miliona kolorów
• Modyfikowalne podświetlenie każdego klawisza
• 9 trybów podświetlenia LED
• 5 poziomów jasności podświetlenia
• Możliwość stworzenia do 5 profili podświetlenia
• Anty-ghosting na 6 klawiszy (USB)
• Automatyczny zapis macro
• 512 kB wbudowanej pamięci dedykowanej na macro
• USB hub: wejścia 2x USB 2.0, jack audio i mic
• Przełączniki mechaniczne ze stabilizatorami Costar: Kailh Blue, Brown, Black, Red
• Sugerowana cena detaliczna: 149 USD
• Dostępność w Polsce: drugi kwartał 2015 (Maj)

 

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube