Genesis Radon 720 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z mocnym powerem

Więcej...

Natec Crake

Mysz o nietypowym, bardzo nietypowym kształcie

Więcej...

Monitor Lenovo L24q

Elegancki monitor o nietuzinkowych możliwościach

Więcej...

Router TP-LINK M7200

Sieć WiFi w kieszeni

Więcej...

Genesis Xenon 400

Gamingowa elegancja w dłoni

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

PALIT: Najwydajniejsza karta na świecie: GeForce GTX TITAN X z 12 GB pamięci

Palit Microsystems Ltd, wiodący producent kart graficznych, przedstawia najnowszą super-wydajną kartę: Palit GeForce GTX TITAN X, która jest najbardziej zaawansowaną konstrukcją na świecie.

GeForce® GTX™ TITAN X wyjątkowa karta dla najbardziej wymagających graczy. Model ten został zbudowana w oparciu o architekturę NVIDIA Maxwell™ i łączy najnowsze technologie oraz ekstremalną wydajność.

Palit GTX TITAN X

 

Numer seryjny

NE5XTIX015KB-PG600F

GPU

GTX TITAN X 

Rdzeń

GM200

Proces techn.

28 nm

Liczba rdzeni

3072

Ilość pamięci

12288 MB

Interfejs pamięci

384 bits

DRAM

GDDR5

Taktowanie

1000 MHz

Tryb BOOST

1075 MHz

Taktowanie pamięci

3500 MHz
(DDR 7000 MHz)

Przepustowość pamięci

336 (GB/s)

Pobór mocy

250 W

TITAN X to wyjątkowa karta graficzna. Stworzona dla najbardziej wymagających entuzjastów, łączy w sobie najnowsze technologie i wydajność nowej architektury NVIDIA Maxwell™ - co w efekcie zapewnia najlepszą na świecie wydajność. TITAN X został starannie zaprojektowany i wykonany z komponentów o najwyższej jakości, zapewniając najwyższą wydajność. To doskonała karta graficzna do rozgrywek w ekstremalnych rozdzielczościach, w tym 4K lub więcej.

Nowy Palit GeForce GTX TITAN X został zbudowany w oparciu o najszybszy rdzeń Maxwell GPU, który zawiera 3072 rdzeni CUDA, 3072 kB pamięci cache L2, 192 jednostki teksturujące, 92 jednostki ROP, oraz 384 bitowy interfejs pamięci. W porównaniu do poprzedniej generacji kart TITAN, TITAN X ma poza szybszym zegarem więcej elementów, które zwiększają liczbę klatek na sekund.

TITAN X to jedyna karta z pojedynczym GPU, która umożliwia rozgrywkę w rozdzielczości 4K z maksymalnymi ustawieniami w każdej grze. Karta obsługuje technologię GeForce® Experience™, która ułatwia dostęp do najnowszych sterowników i ustawień optymalizacyjnych za pomocą jednago kliknięcia. Możesz nawet nagrywać swoje najlepsze momenty w grach dzięki NVIDIA® ShadowPlay™, aby później podzielić się nimi ze swoimi znajomymi.

Cechy NVIDIA Maxwell: Jest to najbardziej zaawansowana architektura stworzona przez firmę NVIDIA. Zapewnia niezwykłą wydajność i niespotykaną efektywność energetyczną. Dodatkowo architektura ta oferuje nowatorskie technologie jak zaawansowane samplowanie i Dynamic Super Resolution, które umożliwiają odwzorowanie rozdzielczości 4K na monitorach 1080p.
Technologia Multi-Frame sampled Anti-Aliasing (MFAA): MFAA zapewnia 30% wzrost wydajności przy jednoczesnym zachowaniu płynności i ostrości krawędzi poprzez alternatywne obliczenia każdej ramki i każdego piksela.
Dynamic Super Resolution (DSR): Ta innowacyjna funkcja umożliwia odwzorowanie rozdzielczości 4K na monitorach 1080p dla wyjątkowej szczegółowości i jakości obrazu.
Voxel Global Illumination (VXGI): Jest to część bibliotek NVIDIA GameWork dla developerów. VXGI przyspiesza dynamiczne efekty świetlne.
GeForce Experience: GeForce Experience™ zapewnia najlepsze wrażenia podczas grania dzięki automatycznemu pobieraniu najnowszych wersji sterowników w momencie publikacji gry. GeForce Experience pozwala również zoptymalizować ustawienia gry pod kątem komputera użytkownika za pomocą jednego kliknięcia. GeForce Experience to także Shadowplay™ - funkcja pozwalająca na przechwytywanie i udostępnianie wszystkich ulubionych momentów z gier.
Technologia NVIDIA GameStream™: Wiodąca w branży technologia NVIDIA SLI oferuje niezwykły wzrost wydajności w grach poprzez połączenie do trzech kart graficznych. Technologia NVIDIA GameStream™ umożliwia strumieniowe przesyłanie obrazu z gier do przenośnych urządzeń takich jak NVIDIA SHIELD™, zapewniając super gładki obraz i brak opóźnień.
NVIDIA G-SYNC: Monitory z NVIDIA G-SYNC oferują rewolucyjną technologię NVIDIA, która eliminuje rozrywanie obrazu i jednocześnie zmniejsza input lag. Efektem jest płynny, szybki i najbardziej ostry obraz, jaki kiedykolwiek uzyskano.
Technologia NVIDIA GPU Boost 2.0: Dynamicznie zwiększa taktowanie zegara na podstawie obciążenia karty i pozwala entuzjastom na kontrolę temperatury karty, prędkości wentylatora, przetaktowanie i zamontowanie chłodzenia wodnego. Pozwala to na większe dostosowanie karty do swoich potrzeb oraz na zaawansowany overclocking, co umożliwia graczom doświadczyć nowego poziomu wydajności w grach.
NVIDIA Adaptive Vertical Sync: Umożliwia dynamiczną synchronizację pionową na podstawie analizy bieżących klatek, co pozwala na płynne wrażenia w grach.

 

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube