Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

MYKRONOZ: Firma zaprasza na Baselworld 2015

Bazylea w dniach 19-26 marca b.r. zamieni się w centrum sztuki zegarmistrzowskiej i jubilerskiej. Imprezę po tytułem Baselworld 2015 odwiedzi tysiące wystawców, którzy zaprezentują swoje produkty począwszy od tradycyjnych zegarków, po smartwatche i prawdziwe dzieła sztuki jubilerskiej. Jednym z wystawców będzie szwajcarska firma MyKronoz, producent inteligentnych zegarków.

Klasyczne zegarki i smartwatche
Baselworld to jedne z największych targów branży zegarmistrzowskiej, które gromadzi liczne grono pasjonatów, ludzi z branży i wystawców. Wśród nich nie zabraknie tych najbardziej znanych jak choćby: Patek Philippe, Rolex czy Omega oraz przedstawicieli nowoczesnych, inteligentnych zegarków, które od pewnego czasu z sukcesem zaznaczają swoją obecność na polskim rynku.
Smartwatch z funkcją telefonu
MyKronoz zaprezentuje podczas imprezy najnowszą kolekcję smartwatchy skierowaną dla ludzi aktywnych, dbających o zdrowie i ceniących sobie funkcjonalność. Swoją premierę będą miały smartwatche, a właściwie „watchfony”, które dzięki modułowi SIM, będą obsługiwać połączenia telefoniczne bez konieczności użycia telefonu.
Monitoring pulsu
Zarówno ZeTel jak i ZePhone posiadają wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu oferują możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych bezpośrednio z nadgarstka. Poza typowymi funkcjami smartwatcha, oba urządzenia pomogą również zadbać o kondycję fizyczną. Wbudowany monitor serca na bieżąco skontroluje jego pracę, a 6-osiowy akcelerometr policzy ilość kroków podczas ćwiczeń, przebyty dystans, a także długość i jakość snu.
Smartwatch na każdy dzień
Podczas targów zostanie również przedstawiona budżetowa wersja smartwatcha skierowana do młodego pokolenia, poznającego dopiero świat inteligentnych zegarków. ZeCircle to synonim nowoczesnego designu i funkcjonalności. Ultracienka obudowa oraz aluminiowe wykończenie sprawiają, że produkt prezentuje się niezwykle efektownie. Dzięki kolekcji „Wear it everyday”, użytkownik w łatwy sposób dopasuje wygląd zegarka do wybranego na dany dzień stroju i stylizacji.
Dla wymagających użytkowników
Dla nieco bardziej wymagających MyKronoz oferuje ekskluzywną wersje inteligentnego zegarka ZeWatch2 i ZeClock2 z gustownym, aluminiowym wykończeniem. Wysokiej jakości smartwatche dzięki nowoczesnemu designowi, precyzyjnemu pomiarowi i licznym funkcjom, mają szanse stać się ciekawą alternatywą dla drogich rozwiązań na rynku elektronicznej galanterii.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska MyKronoz w dniach 19-26 marca b.r. w Messe Basel w hali 2.0 stoisko H36.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube