Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Najnowszy sprzęt, szybkie samochody i super promocje, czyli ASUS na Intel Extreme Masters 2015

Intel Extreme Masters w katowickim Spodku to największe święto fanów e-sportu i nowych technologii w Polsce. Poza emocjonującymi rozgrywkami, to również dobra okazja do poznania najnowszych rozwiązań z branży IT. ASUS na tegoroczną edycję przygotował dla odwiedzających wiele atrakcji.

Będzie m.in. obecny na stoiskach X-KOM i Alsen ze sprzętem oraz konkursami. Dla gości przyjeżdżających na IEM 2015 spoza Katowic firma przygotowała dodatkową atrakcję. Na trasie Dworzec Główny PKP – Spodek kursować będzie specjalny autobus Republic of Gamers, dowożący miłośników gamingu na miejsce imprezy.

Najwydajniejsze produkty w rękach graczy
Na stoiskach X-KOM i Alsen do dyspozycji odwiedzających zostaną oddane najnowsze rozwiązania z serii Republic of Gamers. Na laptopach ROG G751, mini komputerach GR8 czy oraz zestawie bazującym na płycie głównej Maximus VII Formula i karcie Matrix GTX 980 będą rozgrywane turnieje w CS:GO z atrakcyjnymi nagrodami. Osoby oczekujące od sprzętu najwyższej wydajności będą mogły zobaczyć jak desktop G20, notebooki z serii G m.in. G751 czy monitory MX27A, PG278Q sprawdzają się w najnowszych tytułach. Przetestować będzie można także słuchawki, klawiatury i myszki Strix, a także zobaczyć najnowszego gryzonia ROG Sica. Nie zabraknie oczywiście konkursów i zabaw, w których do wygrania będą produkty ASUS i gadżety.
Mistrzowskie promocje cenowe
Nowością w tym roku jest rozbudowana strefa zakupowa przygotowana wspólnie ze sklepem X-KOM. Od piątku do soboty o konkretnych godzinach kupimy sprzęt m.in. płytę główną Maximus VII Ranger, kartę graficzną Strix GTX 960, monitor PG278Q, peryferia dla graczy Strix czy router RT-AC87U po bardzo atrakcyjnych cenach – obniżki sięgną nawet do 50 proc. Szczegółowe informacje dot. godzin promocji będą ogłaszane w trakcie imprezy na stoisku i na stronie partnera.
Gamingowy autobus
Przez trzy dni trwania finałów IEM 2015, czyli od 13 do 15 marca po terenie Katowic będzie jeździł autobus Republic of Gamers. Na pewno spotkamy go w okolicach Dworca Głównego PKP i samego Spodka. To nie tylko dogodny środek transportu, ale przede wszystkim mobilny klub dla graczy. W środku znajdzie się kilka stanowisk gamingowych z notebookami ASUS z serii G oraz słuchawkami i myszkami ROG. Tu również nie zabraknie konkursów i atrakcyjnych fantów do zgarnięcia.
Sportowe samochody w klimacie ROG
Kolejną atrakcją jaką ASUS przygotowuje dla uczestników będzie możliwość wygrania przejażdżki jednym z trzech sportowych samochodów: Nissan GT-R, Mercedes SL500 lub Lamborghini Gallardo. Zarówno na stoisku X-KOM, jak i Alsen będą dostępne stanowiska z grą GRID. Najlepsi otrzymają vouchery uprawniające do jednej jazdy. Szczegóły konkursu będą dostępne na stoiskach.

Co, gdzie, kiedy?
Mistrzostwa świata gier komputerowych Intel Extreme Masters 2014 w Katowicach odbędą się w dniach 13-15 marca 2015 r., w katowickim Spodku. Wejście dla osób bez biletów zostanie otwarte o godzinie 13:00, a dla osób z biletami i karnetami już o godzinie 11:00. Stoiska X-KOM i Alsen będą znajdowały się na w strefie Expo.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube