Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HYPERX: FURY DDR4 oraz 32- i 64-gigabajtowe wersje Predatorów

HyperX wprowadza na rynek pamięci FURY DDR4. Nowe moduły z serii HyperX są pierwszymi pamięciami na rynku, które oferują automatyczny overclocking w trybie plug-and-play dla komputerów pracujących w oparciu o chipset Intel® X99 i procesory z rodziny Haswell-E. HyperX FURY DDR4 są dostępne w trzech różnych wariantach częstotliwości - 2133MHz, 2400MHz i 2666MHz oraz pojemnościach od 8 do 64GB.

Wysoka wydajność i przystępna cena - nowe moduły HyperX FURY DDR4 to szybkie pamięci RAM, zaprojektowane z myślą o pracy z sześcio- i ośmiordzeniowymi procesorami Intela. Moduły są w stanie zapewnić zauważalnie szybszą pracę programów do obróbki plików graficznych oraz materiałów wideo. Opisywane produkty przyspieszają także renderowanie plików i zwiększają komfort rozgrywki podczas grania w zaawansowane gry.

Wraz z FURY DDR4, HyperX wprowadza do swojej oferty nowe wersje pamięci Predator DDR4 - moduły z 32 i 64 gigabajtami pamięci na pokładzie. HyperX Predator DDR4 to rozwiązanie dla użytkowników szukających bezkompromisowej wydajności, entuzjastów overclockingu oraz graczy. HyperX Predator DDR4 są dostępne w wersjach o różnych częstotliwościach - od 2133MHz do 3000MHz.

Cieszmy się, że udało nam się powiększyć rodzinę pamięci HyperX o moduły FURY DDR4 - łączące wydajność i przystępną cenę. Pamięci FURY powstały z myślą o użytkownikach, którym zależy na szybkim i łatwym podniesieniu wydajności komputera.”– powiedział Edward Baily, Business Manager w HyperX. „FURY DDD4 to moduły stworzone z myślą o osobach, szukających szybkich oraz niezawodnych komponentów w dobrej cenie.” – dodaje Baily.

HyperX – produkty zaprojektowane z myślą o graczach
HyperX to seria wysokowydajnych produktów Kingston Technology, składająca się z szybkich pamięci DDR3, SSD, przenośnych pamięci USB Flash oraz słuchawek. Opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, amatorach overclockingu oraz entuzjastach najszybszych systemów produkty HyperX są znane na całym świecie dzięki wysokiej jakości, wydajności i innowacyjności. Marka HyperX jest zaangażowana w świat e-sportu i sponsoruje ponad 20 zespołów z całego świata. Jest także głównym sponsorem Intel Extreme Masters. Stoiska HyperX można znaleźć na wielu imprezach branżowych, m.in. Brasil Game Show, China Joy, DreamHack oraz PAX.

Najważniejsze cechy HyperX FURY DD4:
• Pojemności: zestawy 8 GB, 16 GB, 32 GB oraz 64 GB
• Szybkości: 2133 MHz, 2400 MHz, 2666 MHz
• Opóźnienie CAS CL14-CL15
• Niski pobór energii przy 1,2 V
• Optymalizacja dla chipsetu Intel X99
• Pamięć DDR4 nie jest kompatybilna ze starszymi chipsetami firm Intel i AMD
 

Najważniejsze cechy Predator DDR4:

• Dostępne cztery kanały
• Pojemności od 16GB do 64GB
• Szybkości do 3000 MHz
• Napięcia 1,2 i 1,35 V gwarantują stabilność po przetaktowaniu
• Profile Intel XMP zoptymalizowane są dla płyt głównych serii Intel X99
• Niespotykane specyfikacje taktowania i opóźnień podnoszą ogólną wydajność systemu
• Konstrukcja radiatora gwarantuje skuteczne utrzymywanie prędkości, jednocześnie podnosząc trwałość pamięci
• Każdy moduł jest fabrycznie testowany

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube