PocketBook Touch HD 3

Czytnik wart grzechu

Więcej...

Audictus Adrenaline

Eleganckie z dobrym brzmieniem

Więcej...

AOC AGON AG251FZ

Monitor zaprojektowany dla graczy

Więcej...

Sennheiser Momentum Wireless Black

Słuchawki na piątkę

Więcej...

Lanberg RO-175GE

Tani router dla każdego

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: B85M-Gamer – nowa płyta do niedużej obudowy

W polskiej ofercie firmy ASUS dostępna będzie nowa płyta główna z chipsetem Intel® B85 Express. Model B85M-Gamer jest pierwszym w formacie micro ATX w serii ASUS Gamer. Współpracuje z najnowszymi procesorami Intel Core™ 4-tej i nowej 4-tej generacji oraz została wyposażona wiele technologii podnoszących jakość pracy i rozrywki.

Szybkie połączenie sieciowe
Płyta B85M-Gamer z łącznością Intel Gigabit Ethernet zapewnia płynną rozgrywkę w sieci. Technologia ta komunikuje się bezpośrednio z procesorami Intel, co przekłada się na wysoką przepustowość sieci, zmniejszone zapotrzebowanie na moc obliczeniową i większą wydajność podczas grania.
Korzystając z niezależnych narzędzi oceny łączności sieciowej, inżynierowie z firmy ASUS obliczyli, że Intel Gigabit Ethernet obsługuje pakiety danych UDP (bardzo ważne dla responsywności w grach) dwukrotnie szybciej, niż inne technologie LAN projektowane pod kątem graczy. Użytkownicy B85M-Gamer uzyskują znaczną przewagę podczas rywalizacji online.
Łączność sieciowa wpierana jest także przez rozwiązanie ASUS LANGuard. Wykorzystuje ono zaawansowaną technologię łączenia sygnałów oraz specjalnie wyselekcjonowane kondensatory, które zwiększają przepustowość. Całość uzupełniają komponenty chroniące przed przepięciami i wyładowaniami elektrostatycznymi.
Wysoka jakość dźwięku
ASUS SupremeFX zapewnia niemal całkowicie bezstratny dźwięk i stosunek sygnału do szumu (SNR) rzędu 115dB, co sprawia, że usłyszymy każdy szczegół.
Chipset audio jest chroniony przed zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI) przez osłonę zachowującą integralność sygnałów audio. Specjalna "czerwona linia" odseparowuje komponenty audio B85M-Gamer od pozostałych części płyty głównej. Skutecznie eliminuje interferencję analogową, zapewniając najwyższą jakość dźwięku. Z kolei kondensatory dźwiękowe ELNA® zapewniają cieplejsze, naturalne brzmienie, dopełniając możliwości płyty mATX.
B85M-Gamer dostarcza jakość dźwięku dorównującą dedykowanej karcie dźwiękowej także dzięki temu, że SupremeFX posiada wbudowany wzmacniacz, obsługujący najwyższej jakości słuchawki o impedancji do 300 omów.
Doskonała ochrona z Gamer's Guardian
Nowa płyta z serii ASUS Gamer została wykonana z bardzo wytrzymałych, najwyższej jakości komponentów, które oferują znakomitą ochronę. Do Gamer’s Guardian zaliczamy:
• odnawialne bezpieczniki, które chronią porty i moduły DRAM przed przepięciami;
• osłony ESD na portach USB, złączach audio i portach Ethernet (LAN) odpowiadające za ochronę przed nagłymi wyładowaniami elektrostatycznymi (ESD) – dzięki temu komponenty oferują znacznie większą żywotność;
• Digi+ VRM – opracowany przez firmę ASUS moduł regulacji napięcia. Zapewnia stabilne i czyste zasilanie procesora, zwiększając jego osiągi i wydajność;
• nierdzewny, chromowany panel I/O, podnosi niezawodność płyty głównej i zapewnia trzykrotnie dłuższą żywotność sprzętu, niż tradycyjne rozwiązania.
Doskonała rozgrywka dzięki ekskluzywnym narzędziom
Nowa płyta główna dla graczy ASUS mATX wyposażona jest w AI Suite 3 – panel kontrolny, który pozwala użytkownikom na zmianę niemal każdego ustawienia systemu. Oferuje najlepszą równowagę pomiędzy osiągami, stabilnością i wydajnością – a wszystko to z poziomu prostego i intuicyjnego interfejsu.

DOSTĘPNOŚĆ I CENY
Płyta ASUS B85M-Gamer będzie dostępna w polskich sklepach e w drugim tygodniu marca br.
Sugerowana cena detaliczna: 365 zł brutto.

SPECYFIKACJA 

Gniazdo procesora

LGA 1150 dla procesorów 4-tej i nowej 4-tej generacji Intel® Core i3, i5, i7, Pentium® oraz Celeron®

Chipset

Intel B85 Express

Pamięć

4 x DIMM2, do 32GB DDR3 1600MHz

Obsługa Intel® Extreme Memory Profile (XMP)

Gniazda rozszerzeń

1 x złącze PCI Express 3.0/2.0 x16

2 x złącze PCI Express 2.0 x1

Grafika (VGA)

Zintegrowana Intel HD Graphics

Obsługa HDMI z maksymalną rozdzielczością 4096 x 2160 przy 24Hz / 2560 x 1600 przy 60Hz

Obsługa D-sub z maksymalną rozdzielczością 1920 x 1200 przy 60Hz

Obsługa Intel InTru™ 3D, Intel Quick Sync Video, Intel Clear Video HD Technology oraz Intel Insider™

Złącza pamięci masowej

4 x złącze SATA 6Gbit/s

2 x złącze SATA 3Gbit/s

Łączność sieciowa/LAN

Intel Gigabit Ethernet + LANGuard

USB

4 x porty USB 3.0/2.0 (2 na tylnym panelu, 2 na płycie)

6 x Port USB 2.0/1.1 (2 na tylnym panelu, 4 na płycie)

Dźwięk

8-kanałowy dźwięk HD SupremeFX

- Wysokiej jakości dźwięk stereofoniczny ze stosunkiem sygnału do szumu (SNR) 115dB

- Funkcje jack-detection, multi-streaming i front-panel mic jack-retasking

- Technologia SupremeFX Shielding

- Kondensatory audio ELNA®

- Wzmacniacz słuchawkowy

Wymiary

mATX, 9,2 x 8,1in (23,3 x 20,6cm)

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube