Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Pierwszy certyfikat USB 3.0 dla płyt głównych z serii 8

Gryphon Z87, H87-Plus i B85-Plus to pierwsze płyty główne oparte na procesorach Intel® Core™ czwartej generacji, które otrzymały certyfikat USB 3.0 SuperSpeed. Potwierdza on kompatybilność płyt z urządzeniami opartymi o tę technologię.

"Jesteśmy dumni, że płyty główne ASUS z serii 8 jako pierwsze i jak na razie jedyne przeszły pozytywnie testy kompatybilności USB 3.0", powiedział Joe Hsieh, wiceprezes firmy ASUS i dyrektor generalny Motherboard and Desktop System Business Unit. "Certyfikat USB 3.0 oznacza, że płyty główne firmy ASUS oparte na chipsetach Intel 8 oferują użytkownikom najwyższą wydajność, kompatybilność i niezawodność przy korzystaniu z urządzeń SuperSpeed".

Wymagające testy, najwyższa jakość
Zanim płyta główna otrzyma certyfikat USB 3.0, musi przejść ponad 190 testów opracowanych przez USB Implementers Forum. To m.in. testy jakości sygnału, pracy pod obciążeniem i utrzymania prędkości transmisji danych. Pełna prędkość transferu danych SuperSpeed wynosi 5Gbit/s, czyli  10-krotnie szybciej, niż w przypadku USB 2.0.
Płyty główne z certyfikatem SuperSpeed muszą również wykazać szeroką kompatybilność z 39 urządzeniami USB, jak drukarki, dyski USB, kamery, myszki i zestawy słuchawkowe.

Lepsze płyty główne
Gryphon Z87 z linii TUF to 'wojskowa' płyta główna micro-ATX stworzona do pracy w najcięższych warunkach. Znajdziemy w niej charakterystyczne dla TUF technologie jak system chłodzenia Thermal Radar 2 z regulowaną kontrolą wentylatorów oraz wysokiej jakości komponenty, w tym wytrzymałe dławiki, kondensatory i tranzystory.
Płyty główne ATX H87-Plus i B85-Plus wykorzystują technologię ASUS 5X Protection, która chroni wrażliwe komponenty przed skokami napięcia, zwarciem i innymi tego typu zagrożeniami. Składają się na nią: moduł regulacji napięcia ASUS DIGI+ VRM, który zapewniająca stabilne zasilanie procesora, osłony elektrostatyczne, kondensatory 5K oraz tylny panel I/O wykonany ze stali nierdzewnej zapewniający najwyższą niezawodność i wytrzymałość.

 

Specyfikacja
ASUS TUF GRYPHON Z87 ASUS H87-PLUS

• Gniazdo LGA1150
• Chipset Intel Z87 Express
• 4x złącze DDR3 DIMM (maks. 32GB)
• 2x złącze PCIe 3.0/2.0 x16
• 1x złącze PCIe 2.0 x16 (@x4)
• Micro-ATX • Gniazdo LGA1150
• Chipset Intel H87 Express
• 4x złącze DDR3 DIMM (maks. 32GB)
• 1x złącze PCIe 3.0/2.0 x16
• 1x złącze PCIe 2.0 x16 (@x4)
• ATX
ASUS B85-PLUS
• Gniazdo LGA1150
• Chipset Intel B85 Express
• 4x złącze DDR3 DIMM (maks. 32GB)
• 1x złącze PCIe 3.0/2.0 x16
• 1x złącze PCIe 2.0 x16 (@x4)
• ATX

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube