Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAZER: Firma nawiążuje współpracę z IGDA, aby wspólnie wspierać twórców gier

Firma Razer™, światowy lider w produkcji zintegrowanych urządzeń oraz oprogramowania dla graczy, poinformowała o rozpoczęciu współpracy z International Game Developers Association (IGDA), która ma na celu dalsze wspieranie i integrację przedstawicieli branży gier. Rozpoczynająca się współpraca wzmocni scenę game developmentu między innymi dzięki wydarzeniom, zniżkom i przywilejom dostępnym dla członków.

IGDA to największa światowa organizacja non-profit skoncentrowana na wspieraniu osób zaangażowanych w tworzenie gier video. Na stowarzyszenie składa się sieć ułatwiająca współpracę pomiędzy specjalistami z różnych zakątków świata oraz społeczności profesjonalistów o zróżnicowanych zainteresowaniach – od programistów i producentów, przez scenarzystów, artystów, QA aż po tłumaczy.
Członkowie IGDA będą mieli możliwość skorzystania z wyjątkowych deweloperskich zniżek na produkty Razera, w tym na wielokrotnie nagradzane platformy, urządzenia peryferyjne i oprogramowanie. Uczestnictwo w programie to także uprzywilejowany dostęp do zestawów deweloperskich, w tym tych dla opaski Razer Nabu czy Hacker Development Kit dedykowanemu otwartemu silnikowi wirtualnej rzeczywistości – OSVR (IGDA wspiera niedawno ogłoszoną platformę OSVR).
Razer przyzna również wsparcie wielu wydarzeniom IGDA na całym świecie, począwszy od marcowej Game Developers Conference (GDC). IGDA, z kolei, zapewni darmowe członkostwo uczestnikom działającego już Razer Indie Dev Program.
W swojej historii Razer łączył już wielu graczy działających w szeroko rozumianej branży gier” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Współpraca partnerska z IGDA to kolejny krok na drodze poszerzania wsparcia dla osób, które rozwijają branżę gier.
Kate Edwards, executive director IGDA dodaje: „Dzięki swojej reputacji, Razer to idealny partner dla IGDA, dzięki któremu innowacyjne urządzenia będą teraz dostępne dla naszych członków.”
Firma Razer dzieliła się już swoją wiedzą i współpracowała z deweloperami za pośrednictwem Razer Indie Dev Program oraz przy okazji tworzenia między innymi Razer Comms, Razer Arena, produktów z linii Razer Chroma czy OSVR. 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube