Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

RAZER: Firma nawiążuje współpracę z IGDA, aby wspólnie wspierać twórców gier

Firma Razer™, światowy lider w produkcji zintegrowanych urządzeń oraz oprogramowania dla graczy, poinformowała o rozpoczęciu współpracy z International Game Developers Association (IGDA), która ma na celu dalsze wspieranie i integrację przedstawicieli branży gier. Rozpoczynająca się współpraca wzmocni scenę game developmentu między innymi dzięki wydarzeniom, zniżkom i przywilejom dostępnym dla członków.

IGDA to największa światowa organizacja non-profit skoncentrowana na wspieraniu osób zaangażowanych w tworzenie gier video. Na stowarzyszenie składa się sieć ułatwiająca współpracę pomiędzy specjalistami z różnych zakątków świata oraz społeczności profesjonalistów o zróżnicowanych zainteresowaniach – od programistów i producentów, przez scenarzystów, artystów, QA aż po tłumaczy.
Członkowie IGDA będą mieli możliwość skorzystania z wyjątkowych deweloperskich zniżek na produkty Razera, w tym na wielokrotnie nagradzane platformy, urządzenia peryferyjne i oprogramowanie. Uczestnictwo w programie to także uprzywilejowany dostęp do zestawów deweloperskich, w tym tych dla opaski Razer Nabu czy Hacker Development Kit dedykowanemu otwartemu silnikowi wirtualnej rzeczywistości – OSVR (IGDA wspiera niedawno ogłoszoną platformę OSVR).
Razer przyzna również wsparcie wielu wydarzeniom IGDA na całym świecie, począwszy od marcowej Game Developers Conference (GDC). IGDA, z kolei, zapewni darmowe członkostwo uczestnikom działającego już Razer Indie Dev Program.
W swojej historii Razer łączył już wielu graczy działających w szeroko rozumianej branży gier” – komentuje Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer. „Współpraca partnerska z IGDA to kolejny krok na drodze poszerzania wsparcia dla osób, które rozwijają branżę gier.
Kate Edwards, executive director IGDA dodaje: „Dzięki swojej reputacji, Razer to idealny partner dla IGDA, dzięki któremu innowacyjne urządzenia będą teraz dostępne dla naszych członków.”
Firma Razer dzieliła się już swoją wiedzą i współpracowała z deweloperami za pośrednictwem Razer Indie Dev Program oraz przy okazji tworzenia między innymi Razer Comms, Razer Arena, produktów z linii Razer Chroma czy OSVR. 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube