Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Rapoo – myszki z klasą

Myszki, pomimo wielu zmian jakie zaszły w świecie nowych technologii, wciąż należą do najbardziej popularnych akcesoriów komputerowych. Ich wiernymi użytkownikami są właściciele desktopów oraz gracze.

Ekspansja mobilnych technologii sprawiła, że przetrwały najsilniejsze „gryzonie”, które potrafiły przystosować się do nowych warunków. Najlepszym przykładem są cieszące się dużym popytem myszy bezprzewodowe. Kim są ich użytkownicy? Wiele osób wciąż korzysta z komputerów stacjonarnych, gdzie nie ma alternatywy dla myszek. Również niektórzy właściciele laptopów preferują to akcesorium ze względu na wygodę obsługi i własne przyzwyczajenia. Wreszcie odpowiednio zaprojektowane i szybkie gryzonie cieszą się poważaniem wśród graczy komputerowych.
- Myszy komputerowe wciąż mają wielu zwolenników. Nowoczesne modele wyróżnia wysoka stylistyka wykonania, ergonomia czy możliwość bezprzewodowej komunikacji komputerem. Wymienione cechy posiadają m.in. produkty Rapoo, które cieszą się rosnącą popularność wśród naszych klientów – mówi Maciej Kramer z Hama Polska.
Myszy optyczne przeznaczone są przede wszystkim dla osób, które nie oczekują od akcesorium precyzji szwajcarskiego zegarka. Mają za to inne walory – cenę oraz płynną pracę na różnych powierzchniach. Przedstawicielem tej grupy akcesoriów jest model Rapoo 7200P. Mysz pracuje w paśmie 5GHz, zapewniającym większą stabilność i wydajność połączeń oraz minimalizującym interferencje z innymi urządzeniami Wi-Fi. Produkt posiada regulację rozdzielczości DPI 500/1000. Warto wspomnieć o długim czasie czuwania wynoszącym do 9 miesięcy. Model dostępny jest w kolorach białym, czarnym, żółtym, zielonym i czerwonym.
Rapoo Mini 3360 to prawdziwa gratka dla użytkowników poszukujących kieszonkowych produktów. Miniaturowa myszka posiada wymiary 78 x 48 x 30 mm i waży 31 gram. To idealny produkt do współpracy z ultrabookami oraz netbookami. Rapoo Mini 3360 pracuje w paśmie 2,4 GHz. Mysz wyposażona jest w sensor optyczny o rozdzielczości 1000 DPI, a także trzy przyciski w tym 2D, znacznie ułatwiający poruszanie się po stronach internetowych. Czas pracy na baterii wynosi pół roku. Producent oferuje Rapoo Mini 3360 w kolorach białym, żółtym, fioletowym, różowym i niebieskim.
W grupie laserowych myszy cechujących się wyjątkową precyzją, wyróżnia się model T8. Urządzenie ma kształt muszelki, co nie przeszkadza w płynnym wykonywaniu ruchów. Co więcej, T8 pod tym względem wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów. Mysz zapewnia precyzyjne odwzorowanie ruchów niemal na każdej powierzchni. T8 wykorzystuje do bezprzewodowej komunikacji z komputerem standard 5GHz i jest wykonana w technologii Multi-Touch. Użytkownik myszki może wybierać pomiędzy częstotliwościami 800 DPI, idealną do zapewniania wysokiej precyzji oraz 1600 DPI pozwalającą uzyskać maksymalną szybkość. Model T8 dostępny jest w kolorze białym i czarnym.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube