Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

HAMA: Szybkie i wygodne ładowanie telefonu

Życie bez smartfona nie jest łatwe. Zalety inteligentnych terminali są powszechnie znane, zresztą podobnie jak wady. Do tych ostatnich zalicza się krótki czas pracy baterii.

Wielu użytkowników nie zna litości dla swoich telefonów, powierzając im wiele zadań. Długie rozmowy telefoniczne, wędrówki po witrynach internetowych, odbieranie poczty elektronicznej - to wszystko sprawia, że bateria rozładowuje się w mgnieniu oka. Dlatego warto mieć w zanadrzu odpowiedni kabel USB i ładować telefon przy pomocy komputera. W sklepach można znaleźć wiele tego typu akcesoriów, jednak nie warto sięgać po najtańsze produkty. O ile niedrogi kabelek łatwo poradzi sobie z transmisją danych, pomiędzy komputerem a smartfonem, o tyle proces ładowania akumulatora może być w tym przypadku wyjątkowo czasochłonny.

Optymalnym rozwiązaniem jest kabel pozwalający podłączyć do komputera jednocześnie dwa ultramobilne terminale. Takie akcesoria oferuje m.in Hama. Zwijany kabel USB umożliwia podłączenie dwóch telefonów za pośrednictwem micro USB lub Lightning (dla urządzeń Apple). Praktyczna zwijarka zapobiega poplątaniu się przewodów. Wersja dostępna jest w kolorze niebieskim oraz czarnym. Alternatywą jest tradycyjny model, pozbawiony zwojnicy. Wymieniony kabel również posiada złącza USB oraz Lightning.

Prezentowane akcesoria zapewniają transfer danych do 480 Mbit/s. Pozłacana wtyczka o niskiej rezystencji przejściowej zapewnia niezawodną transmisję sygnałów, zaś miedziany przewód gwarantuje optymalną prędkość. Natomiast dodatkowe ekranowanie redukuje zakłócenia elektromagnetyczne.

Sugerowane ceny w Hama Polska
Kabel 2W1 zwijany - 99,90 PLN
Kabel 2W1 bez zwijarki - 89,90 PLN 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube