Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

POCKETBOOK: Przedłuż życie swojego czytnika

Czytniki zdobywają coraz większe rzesze zwolenników. I nic w tym dziwnego, gdyż te małe i poręczne urządzenia są zdolne pomieścić w swoich wnętrzach tysiące książek. Jak jednak zapewnić swojemu czytelniczemu towarzyszowi dłuższe życie? PocketBook prezentuje kilka wskazówek, dzięki którym czytelnicza przyjaźń będzie trwała bez końca!

1. Chroń go przed upadkiem. To wskazówka dla osób, które lubią czytać w czasie podróży i często chowają czytnik w kieszeniach lub plecakach. Akcesoria ochronne – takie jak okładki czy twarde obudowy – zabezpieczą urządzenie przed nieoczekiwanym zderzeniem z ziemią. Przed zarysowaniami i pęknięciami ekran możesz osłonić specjalną ochronną folią. W ofercie producentów czytników znajdują się dodatki, które nie tylko zapobiegną uszkodzeniom urządzeń, ale także dodadzą im ciekawego i stylowego wyglądu.
2. Czyść mu ekran. Przynajmniej raz na tydzień chwyć za miękką szmatkę i wypucuj wyświetlacz swojego czytnika. Najlepiej sprawdzi się w tym zadaniu mikrofibra, ale możesz też skorzystać z mokrych chusteczek. Zwróć tylko uwagę, aby nie były nasączone alkoholem, który (podobnie jak aceton czy inne rozpuszczalniki) może nieodwracalnie zniszczyć ekran. Zadbaj o to, by na zakończenie wytrzeć wyświetlacz do sucha.
3. Strzeż przed wilgocią. Ty też nie możesz oprzeć się pokusie czytania w wannie? Uważaj, ponieważ para może przedostać się do wnętrza czytnika i tam się skroplić, powodując uszkodzenia. Oczywiście sytuacja taka nie dotyczy wodoodpornego PocketBook Aqua, z którym możesz bez przeszkód nurkować nawet na głębokość jednego metra.
4. Na początek - naładuj. Jeżeli chcesz długo korzystać z nowo kupionego czytnika, zadbaj o jego akumulator. Kiedy urządzenie zasygnalizuje niski poziom naładowania baterii, wyłącz je i ładuj do pełna przez 8 do 12 godzin.
5. Nie rozładowuj baterii do zera. Akumulatory litowo-jonowe są niezwykle lekkie, ale
w przeciwieństwie do innych baterii powinny być ładowane często i jak najszybciej po rozładowaniu.
6. Nie czytasz? Pozostaw trochę energii. Idealnymi warunkami do dłuższego przechowywania czytnika jest pozostawienie go z częściowo naładowaną baterią. Zapewnij mu temperaturę około 15° C i akumulator zapełniony do poziomu mniej więcej 40%. Dzięki temu są mniejsze szanse, iż ulegnie uszkodzeniu.
7. Nie przegrzewaj czytnika. Unikaj pozostawiania swojej podręcznej biblioteczki bezpośrednio na słońcu czy w pobliżu źródeł ciepła, takich jak na przykład grzejniki elektryczne.
Proste, prawda? A zatem miłej i niekończącej się lektury!

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube