ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Getac:Niezniszczalny komputer z GPSem dla segmentu komunalnego

Coraz mniej czasu pozostało do zaopatrzenia śmieciarek w odpowiedni sprzęt monitorujący trasy. Warto prześledzić ofertę marki Getac, by wiedzieć, że produkty są niezawodne i sprostają najcięższym wymaganiom. 

25 stycznia br. ukazało się rozporządzenie Ministra Środowiska w sprawie szczegółowych wymagań w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości (DzU z 2013 r., poz.122,), które weszło w życie 7 lutego. Jednak wakacje to początek tzw. „rewolucji śmieciowej”, ponieważ od 1 lipca gminy przejmują obowiązek odbierania śmieci od mieszkańców. Czynność ta wedle ustawy jest obwarowana wieloma regułami i warunkami. Do najważniejszych wytycznych należy wzmianka o tym, że samochody i każdy pojemnik będzie śledzony za pomocą komputerowego systemu. Monitorowanie śmieciarek przy użyciu GPS ma pomóc w kontroli trasy przewozu odpadów. W ten sposób kierowcy będą kontrolowani czy nie wyrzucają odpadów w niepożądane miejsca np. do lasu i nie zawożą na wysypisko śmieci wskazane przez gminę. Urządzenia mają cały czas zapisywać położenie pojazdów i umożliwić weryfikację wszystkich danych. Teraz każda firma zajmująca się wywozem śmieci będzie musiała monitorować trasy swoich wozów i przechowywać dane przez 5 lat.
Nawiązując do powyższych restrykcji warto pomyśleć o odpowiednim urządzeniu. Marka Getac jest producentem super wytrzymałych, niezniszczalnych laptopów i tabletów, które sprawdzą się w każdych warunkach. Certyfikaty wojskowe potwierdzają szczelność na wodę i pył, upadek ze 180 cm i wstrząsy.
Wytrzymały Getac z monitorowaniem tras
Tablet Getac E110 oferuje funkcje, które przyczyniają się do zwiększenia produktywności użytkowników pracujących w terenie w warunkach trudnych lub nawet ekstremalnych. Nowy E110 zapewnia odpowiednią czytelność dzięki odpowiednio dużemu ekranowi 10.1" HD (1366x768), który dzięki technologii Sunlight Readable pozwala na wygodną pracę nawet przy dużym nasłonecznieniu.
Kolejną propozycją jest tablet Z710, który standardowo wyposażony jest w moduł GPS SiRFstarIV™, ale dostępne są również konfiguracje z czytnikiem kodów kreskowych 1D/2D, czytnikiem RFID i modemem 3G. Podobnie jak w innych sprzętach ważną rolę odgrywa ekran. Reaguje on sprawnie i bez opóźnień na dotyk, a jego obsługę ułatwia również dołączony rysik. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że tablet może być obsługiwany w rękawiczkach, zwłaszcza biorąc pod uwagę zimową aurę za oknem bądź specyfikę pracy. Zastosowane powłoki antyodblaskowe Getac QuadraClear™ zapewniają wysoką czytelność ekranu niezależnie od pogody i doświetlenia otoczenia.
Model B300 jest idealny dla osób, które potrzebują danych GPS w terenie. Jego SiRFstarIV™ chipset GPS zapewnia precyzję w szybkim i dokładnym wyszukiwaniu i wskazywaniu lokalizacji poniżej 2,5 m. W stanie spoczynku sprzęt wytrzymuje w ekstremalnych temperaturach od -51°C do 71°C. Pracę w trudnych warunkach wspomaga także ekran QuadraClear™ o wyjątkowej jasności 1400 NITS wraz z powłokami antyodblaskowymi, co zapewnia doskonałą widoczność w każdych okolicznościach.
Producent przygotował także pełną gamę akcesoriów: od pokrowców, przejściówek po dedykowane stacje dokujące biurowe oraz przeznaczone do montażu w pojazdach.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube