ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Creative: Pierwszy bezprzewodowy zestaw z wbudowanym procesorem dźwięku

Linia zestawów słuchawkowych Sound Blaster EVO, którą na początku tego miesiąca zaprezentowała marka Creative, wzbogaca się o kolejny model. Do dwóch już przedstawionych, dołącza Sound Blaster EVO Zx. To pierwszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy wyposażony we własny procesor dźwięku. Dzięki niemu dźwięk posiada jakość dotychczas osiągalną jedynie dla komputerów korzystających z kart dźwiękowych Creative Sound Blaster. Własny procesor to jednak dopiero początek zaskakujących dodatków, w które wyposażone zostały najnowsze słuchawki firmy Creative.

Zintegrowany procesor SB-Axx1 słuchawek Sound Blaster EVO Zx gwarantuje dźwięk o niespotykanej dotychczas w bezprzewodowych zestawach jakości, który przekazywany jest przez 40-milimetrowe przetworniki. Doskonała jakość to jednak nie wszystko. Każdy użytkownik w zależności od rodzaju odtwarzanego dźwięku, może go dostosowywać do aktualnych potrzeb - w zależności od tego, czy słucha muzyki, w której istotne jest podkreślenie intensywnych basów, czy filmu, w którym liczą się przede wszystkim wyraźne dialogi, czy głosu swojego rozmówcy podczas prowadzonej w hałaśliwym pomieszczeniu rozmowy telefonicznej. Pakiet technologii SBX Pro Studio, które wspomagają działanie nowoczesnego procesora, pozwala na modyfikowanie ustawień dźwięku, tak by zawsze były one optymalnie dobrane do źródła nadawania.
Niespotykana jest również jakość rozmów prowadzonych za pomocą zestawu Sound Blaster EVO Zx. Wyposażony on został w dwukanałowy mikrofon z funkcją Voice Focus. Wraz technologią CrystalVoice Focus tworzy strefę akustyczną w okolicy ust i tłumi odgłosy spoza niej, zapewniając niezwykłą czystość dźwięku. W połączeniu z wokółuszną konstrukcją muszli słuchawek, zapewniającą pasywną redukcję niepożądanych odgłosów otoczenia, Sound Blaster EVO Zx gwarantuje czysty i wyraźny dźwięk dla obydwojga rozmówców.

Nowy zestaw słuchawkowy Creative oferuje kilka rodzajów łączności. Podobnie jak najnowsze głośniki Airwave, tak i zestaw Sound Blaster EVO Zx, wyposażony został w standard komunikacji NFC, dzięki czemu można go w bardzo szybki i łatwy sposób, za pomocą jednego dotknięcia, połączyć z urządzeniami mobilnymi, takimi jak smartfony czy tablety. Bezprzewodowo można również łączyć zestaw z urządzeniami nieposiadającymi systemu NFC - wystarczy do tego nadajnik wyposażony w moduł technologii Bluetooth. Łączność Bluetooth wspomagana kodekami aptX i AAC, gwarantuje czysty, bogaty w detale dźwięk przesyłany bez opóźnień i zakłóceń. Sound Blaster EVO Zx podłączyć można również w tradycyjny, przewodowy sposób, dzięki dołączonym do zestawu kablom analogowemu o długości 1,2 metra oraz microUSB-to-USB o długości 1,8 metra. Niezależnie więc od możliwości źródła nadawania, nowy zestaw Creative bez problemu łączy się z każdym urządzeniem, przesyłając wyrazisty dźwięk.

PS EVO Zx Main

Słuchawki Sound Blaster EVO Zx utrzymane zostały w podobnym designie, co znane już modele EVO USB i EVO Wireless. Zestaw wykonany z wysokiej jakości materiałów przykuwa wzrok wyrazistymi czerwonymi akcentami i mieniącą się w świetle tarczą muszli. Słuchawki można swobodnie złożyć, zmniejszając ich objętość do 70%, dzięki czemu wzrasta wygoda podczas ich transportu - przed uszkodzeniami zewnętrznymi Sound Blaster EVO Zx chroniony jest przez dołączany do zestawu futerał.

Technologie i rozwiązania zastosowane w zestawie słuchawkowym Creative Sound Blaster EVO Zx:
* Wbudowany procesor SB-Axx1 gwarantujący jakość dźwięku dotychczas spotykaną jedynie na komputerach wyposażonych w karty dźwiękowe Sound Blaster.
* 40-milimetrowe przetworniki dźwięku oferujące wysokiej jakości dźwięk bogaty w detale.
* Bezpłatna aplikacja Sound Blaster Central dostępna na urządzenia oparte na systemach iOS i Android, zapewniająca pełną kontrolę nad możliwościami zestawu również w przypadku dźwięku mobilnego.
* Technologie SBX Pro Studio gwarantujące dźwięk wykraczający poza możliwości systemów 7.1, cechujący się niespotykanym realizmem i wyrazistością.
* Dwukanałowy mikrofon tłumiący odgłosy otoczenia podczas rozmów, wspomagany działaniem technologii Crystal Voice Focus i zapewniający tym samym czyste brzmienie dźwięku nawet podczas rozmów prowadzonych w głośnych pomieszczeniach.
* Technologia bezprzewodowa Bluetooth, wspierana przez kodeki aptX, SBC i AAC, pozwalająca na bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w wysokiej jakości, bez opóźnień.
* Standard komunikacji NFC, umożliwiający najszybsze łączenie słuchawek z źródłem nadawania za pomocą jednego dotknięcia.
* Technologia odtwarzania detali, SBX Crystalizer, przywracająca wszystkie utracone podczas
kompresji detale.

Cena i dostępność
Zestaw Creative Sound Blaster EVO Zx dostępny będzie w sprzedaży pod koniec lipca 2013 roku. Jego cena wyniesie 949 PLN.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube