uGo Hover Ball

Bezpieczna piłka w domu

Więcej...

Goclever smart band Max Fit Premium

Prosta opaska dla miłośników zdrowia

Więcej...

AOC AGON AG271QG

Monitor dla graczy z ciekawostkami

Więcej...

SanDisk Extreme Pro USB 3.1 Flash Drive 128 GB

Dobra pamięć zawsze się przyda

Więcej...

MyKronoz ZeTime

Elegancki smartwatch z dużymi możliwościami

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ZALMAN: ZM-M520W - zgrabna bezprzewodowa mysz w korzystnej cenie

Firma ZALMAN poszerzyła swoją ofertę akcesoriów komputerowych o nowy model bezprzewodowej myszy komputerowej ZM-M520W. Dostępny w korzystnej cenie gryzoń posiada czuły sensor o rozdzielczości 1600 DPI i wytrzymałe przyciski wytrzymujące do 5 milionów kliknięć.

Nowa mysz firmy ZALMAN charakteryzuje się kompaktowym i ergonomicznyn designem, który pozwala wygodnie objąć kontroler dłonią. Dzięki bezprzewodowej łączności z komputerem użytkownik nie musi przejmować się splątanymi przewodami ograniczającymi ruchy. Mysz idealnie nada się jako mobilny towarzysz do laptopa. Odbiornik sygnału do USB łatwo schować w myszce w specjalnej kieszonce znajdującej się pod pokrywą baterii. Standardowej wielkości akumulatorek można w razie potrzeby szybko wymienić, odsuwając spód urządzenia.

Za precyzyjną kontrolę kursora odpowiada wysokiej jakości sensor Avago A3000 o rozdzielczości maksymalnej 1600 DPI. Przycisk pod rolką umożliwia szybkie przełączanie się między czułością 1000 i 1600 DPI. Częstotliwość próbkowania czujnika wynosi 4000 klatek na sekundę, zapewniając stabilny ruch i wysoką responsywność myszy.

ZALMAN ZM-M520W mądrze zarządza zużyciem energii, wytrzymując na pojedynczym ładowaniu do dwóch razy dłużej niż zwykłe myszki bezprzewodowe. Taki wynik uzyskano, implementując trójetapowy tryb czuwania oszczędzający baterię przy dłuższym bezruchu.


Przyciski myszy zaprojektowano z troską o dużą odporność na zużycie. Producent gwarantuje, że zniosą one do 5 milionów kliknięć. O komforcie pracy z kontrolerem ZALMAN pamiętano także, instalując wysokiej jakości ślizgacze ograniczające tarcie z powierzchnią, a także gumową rolkę o fakturze z łatwością umożliwiającej wygodne przewijanie przeglądanych treści.

Mysz waży 545g i posiada 4 standardowe przyciski. Sygnał bezprzewodowy emitowany przez urządzenie z powodzeniem dotrze do odbiornika oddalonego do nawet 10 metrów. Wymiary kontrolera to 105.5 mm (D) x 58 mm (S) x 31 mm (W).


Specyfikacja:

Model

ZALMAN ZM-M520W

Typ

Mysz bezprzewodowa

Sensor

Avago A3000

Rodzaj połączenia

radiowe

Rozdzielczość

800-1600 DPI

Liczba przycisków        

4

Szybkość przetwarzania obrazu

4 000 klatek/s

Przewidywana wytrzymałość klawiszy/przycisków

 

Waga

545 g

Interfejs

USB (z odbiornikiem radiowym)

Gwarancja i cena:
Sugerowana cena detaliczna myszy ZALMAN ZM-M520W wynosi 45 zł brutto.

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube