ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

GIGABYTE: FORCE K7 – klawiatura dla graczy

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych, kart graficznych oraz akcesoriów dla graczy, rozszerza swoją ofertę o klawiaturę opracowaną specjalnie z myślą o graczach – FORCE K7. Najnowszy produkt GIGABYTE to ergonomicznie wyprofilowane klawisze z mechanizmem nożycowym, które idealnie współgrają z płaską i solidną obudową.

Dzięki temu klawiatura gwarantuje w pełni intuicyjne sterowanie oraz bardzo krótki czas reakcji. Dużą zaletą jest również możliwość wyboru jednego z trzech kolorów podświetlenia klawiszy, co pozwala na komfortową zabawę nawet w zaciemnionych pomieszczeniach. Dla graczy niezwykle istotna jest informacja o zaimplementowanej technologii anti-ghosting, którą objęte są klawisze z sekcji WASD. Elementem charakterystycznym FORCE K7 są także dwie rolki umieszczone w centralnej części górnej krawędzi obudowy klawiatury, które służą do regulacji poziomu głośności oraz intensywności podświetlenia klawiszy. Połączenie wszystkich tych elementów sprawia, że FORCE K7 to doskonałe narzędzie pomagające w skutecznym eliminowaniu wrogów oraz zdobywaniu kolejnych trofeów w grach.

Mechanizm nożycowy - komfort i precyzja działania
Mechanizm nożycowy zastosowany w klawiaturze FORCE K7 oferuje doskonałą ergonomię połączoną z wysoką precyzją działania. Korzystając z najnowszej gamingowej klawiatury GIGABYTE mamy gwarancję komfortowej, wielogodzinnej rozgrywki.
Technologia anti-ghosting dla sekcji klawiszy WASD
Technologia anti-ghosting zaimplementowana w klawiaturze GIGABYTE pozwala na bezproblemowe używanie kombinacji wymagających naciśnięcia do 7 klawiszy jednoczesne – bez obawy na błędną interpretację sygnału czy nawet zablokowane urządzenia. W przypadku modelu FORCE K7 funkcją tą objęta jest cała sekcja klawiszy WSAD, w tym przyciski Q, W, A, S, D, lewy Shift oraz Spacja.
Trójkolorowe podświetlenie z opcją dynamicznej regulacji
Klawiatura FORCE K7 oferuje opcję podświetlania klawiszy w trzech różnych kolorach – niebieskim, zielonym oraz cyjanowym. Ponadto gracze mogą swobodnie regulować intensywność podświetlenia według indywidualnych preferencji. Służy do tego specjalna rolka umieszczona w centralnej części górnej krawędzi obudowy. Za pomocą drugiej, bliźniaczej rolki można zmieniać poziom głośności. Rozwiązanie takie znacznie podnosi komfort korzystania z klawiatury FORCE K7.

GIGABYTE FORCEK7 EN
Funkcja blokady klawisza Windows
Gracze, wybierając dla siebie klawiaturę, często zwracają uwagę na możliwość zablokowania klawisza Windows. FORCE K7 zapewnia pełne wsparcie dla tej funkcji (dedykowany przycisk blokady), dzięki czemu chroni przed przypadkowym uruchomieniem menu Start systemu Windows w trakcie ekscytującej rozgrywki. Ponadto produkt GIGABYTE oferuje także szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych opcji za pomocą przycisków funkcyjnych – od F1 do F12.
Sugerowana przez producenta cena detaliczna klawiatury GIGABYTE FORCE K7 wynosi 169 zł brutto. Produkt jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancyjnym.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube