Lenovo IdeaPad 720

Elegancki notebook w średniej cenie

Więcej...

Genesis Xenon 400

Sprawna mysz to podstawa

Więcej...

ROG Strix Fusion Wireless

Wysoka jakość i dobre brzmienie

Więcej...

Cooler Master MasterBox Lite 5

Prosta ale elegancka

Więcej...

Fury Thunderjet Gaming Combo Set

3 w 1 czyli wygodny pakiet dla gracza

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

MAD CATZ: S.T.R.I.K.E. M bardzo mobilna klawiatura

Mad Catz zaprezentował niezwykle mobilną klawiaturę o nazwie S.T.R.I.K.E. M. Ważące 190 g urządzenie posiada wszystko czego potrzebujesz zarówno do pracy, jak i rozrywki. Dzięki czujnikowi optycznemu i funkcjonalnym przyciskom, przeglądanie stron www, granie i zarządzanie mediami jest czystą przyjemnością.

Jedna klawiatura dla wszystkich urządzeń Bluetooth

Kompaktowa i lekka klawiatura S.T.R.I.K.E. M posiada szereg funkcji multimedialnych w zasięgu ręki. Technologia Micro P.U.L.S.E., gwarantuje cichą pracę klawiszy i precyzję działania. Podświetlane nasadki klawiszy zwiększają ich widoczność, a wbudowany czujnik dotykowy eliminuje konieczność podłączania myszki. Dzięki temu S.T.R.I.K.E. M jest idealnym narzędziem do przeglądania stron www, oglądania wideo i gry.
Kontroluj multimedia nie ruszając się z kanapy
Zestaw przycisków multimedialnych takich jak: odtwarzanie, pauza, przewijanie do przodu i do tyłu, oferuje wygodę podczas słuchania muzyki czy oglądania wideo. Wbudowany potencjometr umożliwia zarządzanie poziomem głośności nie ruszając się z miejsca.
Technologia P.U.L.S.E.
Technologia Micro P.U.L.S.E., która polega na zastosowaniu mechanizmu nożyczek (pod klawiszami), gwarantuje wysoki komfort pracy. Delikatny nacisk palca o sile 60 g i 2 mm dystans dzielący klawisz od mikrostyku, sprawiają że pisanie na klawiaturze jest niezwykle szybkie. Klawisze „powrót”, „dom” i „najnowsze aplikacje”, są dostępne za pośrednictwem przycisku funkcyjnego.
Płynne przejścia między 4 urządzeniami Bluetooth
Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia bezproblemowe połączenie ze smartfonem, tabletem, urządzeniami z systemem iOS (Mac) oraz Windows. Skorzystaj z przycisku parowania, aby w kilka sekund połączyć do 4 urządzeń jednocześnie. Operując tym samym przyciskiem, wybierz urządzenie z którym chcesz aktualnie pracować.
Dotykowy czujnik zamiast myszy
Nowoczesny czujnik oparty na dotyku, umożliwia operowanie kursorem na ekranie w taki sposób, jakbyś robił to myszką. Po obu stronach gładzika znajdują się przyciski, które oferują identyczną funkcjonalność jak lewy i prawy przycisk myszy. Dzięki temu nawigacja staje się szybsza, bardziej komfortowa i nie wymaga podłączenia myszki.
Regulowane podświetlenie
Doskonale sprawdza się podczas nocnych sesji gamingowych lub pracy przy słabym oświetleniu. Białe, neutralne podświetlenie otacza wszystkie klawisze zwiększając ich widoczność. Dzięki regulacji natężenia podświetlenia, możesz je dostosować do panujących warunków.
Towarzysz podróży
Dzięki niskiej wadze bo zaledwie 190 g i modułowi Bluetooth, S.T.R.I.K.E. M jest doskonałym narzędziem do pracy i zabawy nie tylko w domu, ale i w podróży. Litowo-polimerowy akumulator zapewnia pełną swobodę do 45 godz. pracy bez konieczności dodatkowego ładowania. Dołączona do klawiatury uniwersalna podstawka pozwoli Ci wygodnie ustawić tablet, dzięki czemu do pracy nie potrzeba Ci zbyt wiele miejsca.
Technologia GameSmart
Technologia GameSmart, umożliwia współpracę z wieloma mobilnymi urządzeniami. Zaletą tego rozwiązania jest uniwersalna kompatybilność z komputerami PC, Mac, a także iPhonem, iPadem oraz innymi urządzeniami z systemem: Android, Windows Phone czy Microsoft Surface. Bez względu na to czy używasz laptopa, PC-ta czy tablet, S.T.R.I.K.E. M jest zawsze gotowy do pracy.
Cenę produktu ustalono na poziomie 429 zł.

Najważniejsze cechy:
- Bezprzewodowa klawiatura S.T.R.I.K.E. M
- Micro-USB z kablem USB Charge
- Uniwersalny stojak do tabletów
- Optyczny czujnik
- Funkcyjne klawisze i potencjometr
- Futerał podróżny
- Technologia klawiszy P.U.L.S.E.
- Podświetlane klawisze
- Moduł Bluetooth
- Niska waga
- Kompaktowe rozmiary
- Wbudowany akumulator litowo-polimerowy
- Minimalne wymagania systemowe: Android: 3.0, Windows 8 i RT, Mac OS X 10.7, Apple: iOS 6

 

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube