Goclever Sound Club Rugged Mini

Głośnik na majówkę

Więcej...

Somic VRH 360

Słuchawki do gier VR

Więcej...

Elegancki dysk SSD

ADATA SE730 250GB

Więcej...

MiVia Essential 350

Opaska z technologią NASA

Więcej...

ADATA SC660H 256GB

Dysk SSD "do normalnej" pracy

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

Sklep muzyczny

CREATIVE: Jaki sprzęt grający zabrać na ferie zimowe

 

Rozpoczął się czas ferii zimowych, cała Polska ruszyła by odpocząć w swoich ulubionych miejscach. Odpoczynkowi najczęściej towarzyszy muzyka, jednak nie wszędzie możemy ją zabrać ze sobą, tak by całe grono najbliższych mogło się cieszyć z niej jednocześnie.

Aby móc w pełni korzystać z przerwy zimowej warto pomyśleć o zabraniu ze sobą uniwersalnego sprzętu grającego, który może być używany w różnych warunkach atmosferycznych. Czym powinno charakteryzować się takie urządzenie? – powinno mieć małe gabaryty, zwartą, najlepiej wodoodporną konstrukcję oraz solidne brzmienie.
Taki sprzęt znajdziemy w ofercie firmy Creative, która stworzyła lekką i małą mini kolumnę bezprzewodową Muvo Mini. Urządzenie waży około 250 gram i ma długość około 19 cm. Te niewielkie gabaryty pozwalają na swobodne przemieszczanie się wraz z ulubioną muzyką, zgodnie z naszymi planami w podróży. Swobodnie pomoże nam w korzystaniu z wolnego czasu: podczas jazdy samochodem, w zaciszu hotelowego pokoju, czy w trakcie różnego rodzaju zabaw.
Dzięki unikatowej obudowie, Muvo Mini jest odporny na warunki atmosferyczne, a co za tym idzie, można zabrać go ze sobą na narty bez obawy kontaktu ze śniegiem, a po szusowaniu swobodnie pluskać się w wodzie, stawiając go tuż przy krawędzi basenu.
Muvo mini to kompan każdej, wspólnej rozrywki. Niech nikogo nie zwiodą małe wymiary tej kolumienki. Mini kolumna oferuje zaskakująco głośny i czysty dźwięk z wystarczająco głębokimi basami, tak aby wszyscy tańczyli przy ulubionej muzyce. W dodatku, to sprzęt dla wytrwałych tancerzy bo czas życia akumulatora Muvo Mini to, aż 10 godzin. Po wyładowaniu wystarczy podładować go przez port Micro USB.
Łatwo można pochwalić się swoją playlistą, wystarczy że sparujemy urządzenie mobilne z Muvo Mini poprzez włączoną funkcję NFC lub przez Bluetooth. Kolumna posiada również wbudowane wejście Aux, do podłączania innych analogowych urządzeń.
Mimo wolnego czasu podczas ferii zimowych, zawsze jest jakaś potrzeba telefonowania w najważniejszych sprawach. Creative Muvo Mini ma wbudowany mikrofon i za pomocą jednego przycisku możemy w łatwy sposób przełączyć się z playlisty na rozmowę telefoniczną.
Baw sie na feriach z Creative Muvo Mini w trzech kolorach do wyboru: niebieskim, czerwonym lub białym za 229,- PLN.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube