Genesis Krypton 700

Bardzo kolorowa mysz

Więcej...

Genesis Vanad 750

Mouse bungee godny uwagi

Więcej...

DOD LS475W

Wideorejestrator samochodowy z GPS

Więcej...

Cooler Master MasterMouse S

Prosta mysz dla graczy

Więcej...

Genesis Radon 600 Virtual 7.1 Headset

Słuchawki z dźwiękiem 7,1

Więcej...

Ciekawe statystyki


W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Sklep z dronami

Gearbest  promotion

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

FRITZ!: Większa wydajność routerów FRITZ!Box i wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater dzięki oprogramowaniu FRITZ!OS 6.20

Nowa wersja FRITZ!OS 6.20 jest już dostępna dla wszystkich aktualnie oferowanych modeli FRITZ!Box i wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater. Routery FRITZ!Box do obsługi łączy DSL i LTE oferują więcej, dzięki innowacjom i ulepszeniom bezprzewodowego LAN-u, funkcjom magazynu sieciowego NAS i Smart Home oraz automatycznym aktualizacjom.

FRITZ!OS 6.20 oferuje całą masę nowych funkcji również wszystkim wzmacniaczom sygnału FRITZ!WLAN Repeater, włączając w to szybki dostęp do bezprzewodowej sieci dla gości, łatwiejszą współpracę ze smartfonami i tabletami oraz automatyczną aktualizację oprogramowania. Więcej informacji na temat najnowszej wersji oprogramowania systemowego FRITZ!OS można znaleźć na stronie pl.avm.de/FritzOS.

Nowa wersja systemu FRITZ!OS 6.20 teraz także dla wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater
Dzięki nowej wersji FRITZ!OS 6.20 wzmacniacze sygnału FRITZ!WLAN Repeater 300E, 310, 450E i 1750E produkcji AVM zyskują jeszcze większą wydajność i opcjonalną funkcję automatycznych aktualizacji. Adaptery FRITZ!Powerline 540E wyposażone w bezprzewodowy LAN także oferują więcej, dzięki nowej wersji oprogramowania 6.20. Gościnny dostęp do sieci bezprzewodowej działa teraz również za pośrednictwem repeaterów, a konfiguracja połączenia wymaga jedynie naciśnięcia jedgnego przycisku (WPS, Wi-Fi Protected Setup) W ramach FRITZ!OS 6.20 zoptymalizowano także konfigurację pod kątem współpracy ze smartfonami i tabletami. Ustawienie i zarządzanie harmonogramem bezprzewodowej sieci LAN jest teraz jeszcze łatwiejsze, a wszystkie ważne informacje o konfiguracji urządzenia i prędkości działania są przejrzyste i łatwo dostępne.

Przegląd najważniejszych funkcji FRITZ!OS 6.20
Oprogramowanie FRITZ!OS 6.20 jest dostępne dla wszystkich aktualnie oferowanych modeli routerów FRITZ!Box, przeznaczonych do pracy z łączami DSL i LTE. Bogactwo innowacji i ulepszeń, dotyczących takich funkcji i technologii, jak bezprzewodowy LAN, DECT, sieciowe magazyny danych (NAS), inteligentny dom (Smart Home) i ochrona rodzicielska, które składają się na zwiększoną przejrzystość, bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki FRITZ!OS monitorowanie sieci bezprzewodowej przez użytkowników jest łatwiejsze: Zbiorcza strona funkcji bezpieczeństwa zawiera przegląd wszystkich urządzeń bezprzewodowych, a strona startowa prezentuje nazwę sieci radiowej. W tym samym miejscu, za pomocą kliknięcia, konfiguruje się również dostęp gościnny. Dzięki temu, szybka konfiguracja prywatnego hotspota dla gości nie przedstawia żadnego problemu. Za sprawą nowej opcji w ustawieniach kontroli rodzicielskiej, bezprzewodowy dostęp dla gości nie może być wykorzystany w celu obejścia ograniczeń dostępu. Nowy podgląd funkcji związanych z bezpieczeństwem daje jasny obraz sytuacji w sieci: Na stronie tej, ustawienia bezpieczeństwa i związane z nim informacje są przejrzyście przedstawione i uwzględniają np. listę portów otwartych dla połączeń z Internetu i w kierunku przeciwnym. Wraz z FRITZ!OS 6.20 AVM po raz pierwszy oferuje funkcję automatycznych aktualizacji. Użytkownicy mogą teraz wybrać jeden z kilku sposobów pobierania nowych wersji FRITZ!OS. Wyższy poziom zabezpieczeń w dostępie przez protokół HTTPS jest zapewniony dzięki najnowszej wersji algorytmu szyfrowania - TLS 1.2. Użytkownicy funkcji FRITZ!NAS mogą teraz korzystać z przeglądarkowego odtwarzacza multimediów oraz nowych funkcji związanych z przechowywanymi na serwerze NAS plikami. FRITZ!OS 6.20 zawiera rozbudowane funkcje Smart Home, które zamieniają inteligentne gniazdko FRITZ!DECT 200 w sensory temperatury.

Aktualizacja FRITZ!OS - szybko i bezproblemowo
Oprogramowanie FRITZ!OS 6.20 jest dostępne od ręki dla wszystkich aktualnie oferowanych modeli routerów FRITZ!Box, przeznaczonych do pracy z łączami DSL i LTE. Aby zaktualizować system, należy tylko wpisać w przeglądarce internetowej adres "fritz.box" i kliknąć link kreatora aktualizacji Update Wizard. Instalacja nowej wersji FRITZ!OS wymaga jedynie dwóch kliknięć. Więcej informacji o systemie FRITZ!OS 6.20, można znaleźć na stronie avm.de/fritzOS. Aktualizacje dla routerów FRITZ!Box przeznaczonych do pracy w sieciach kablowych, są zapewniane przez operatorów tych sieci. Użytkownicy wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater mogą dokonać aktualizacji oprogramowania wprost z poziomu interfejsu konfiguracyjnego, dostępnego pod adresem "http://fritz.repeater".

Nowe kanały informacyjne FRITZ! dla polskich użytkowników AVM oprócz wprowadzania na polski rynek nowych produktów rozwija także swoje kanały informacyjne na YouTube, Google + oraz od tego roku na Facebook, za pośrednictwem których polscy użytkownicy mogą dowiadywać się o nowościach produktowych, aktualizacjach i nowych funkcjach.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube