Notatnik elektroniczny LCD Forever

Ciekawy sposób notowania

Więcej...

Forever VRB-200

Wirtualna rzeczywistość z dźwiękiem

Więcej...

Genesis Argon 570

Słuchawki nie tylko do komputera

Więcej...

Genesis Rhod 400 RGB

Klawiatura z pełną kolorstyką podświetlenia

Więcej...

Genesis Argon 500

Cecha szczególna: duża uniwersalność

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

FRITZ!: Większa wydajność routerów FRITZ!Box i wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater dzięki oprogramowaniu FRITZ!OS 6.20

Nowa wersja FRITZ!OS 6.20 jest już dostępna dla wszystkich aktualnie oferowanych modeli FRITZ!Box i wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater. Routery FRITZ!Box do obsługi łączy DSL i LTE oferują więcej, dzięki innowacjom i ulepszeniom bezprzewodowego LAN-u, funkcjom magazynu sieciowego NAS i Smart Home oraz automatycznym aktualizacjom.

FRITZ!OS 6.20 oferuje całą masę nowych funkcji również wszystkim wzmacniaczom sygnału FRITZ!WLAN Repeater, włączając w to szybki dostęp do bezprzewodowej sieci dla gości, łatwiejszą współpracę ze smartfonami i tabletami oraz automatyczną aktualizację oprogramowania. Więcej informacji na temat najnowszej wersji oprogramowania systemowego FRITZ!OS można znaleźć na stronie pl.avm.de/FritzOS.

Nowa wersja systemu FRITZ!OS 6.20 teraz także dla wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater
Dzięki nowej wersji FRITZ!OS 6.20 wzmacniacze sygnału FRITZ!WLAN Repeater 300E, 310, 450E i 1750E produkcji AVM zyskują jeszcze większą wydajność i opcjonalną funkcję automatycznych aktualizacji. Adaptery FRITZ!Powerline 540E wyposażone w bezprzewodowy LAN także oferują więcej, dzięki nowej wersji oprogramowania 6.20. Gościnny dostęp do sieci bezprzewodowej działa teraz również za pośrednictwem repeaterów, a konfiguracja połączenia wymaga jedynie naciśnięcia jedgnego przycisku (WPS, Wi-Fi Protected Setup) W ramach FRITZ!OS 6.20 zoptymalizowano także konfigurację pod kątem współpracy ze smartfonami i tabletami. Ustawienie i zarządzanie harmonogramem bezprzewodowej sieci LAN jest teraz jeszcze łatwiejsze, a wszystkie ważne informacje o konfiguracji urządzenia i prędkości działania są przejrzyste i łatwo dostępne.

Przegląd najważniejszych funkcji FRITZ!OS 6.20
Oprogramowanie FRITZ!OS 6.20 jest dostępne dla wszystkich aktualnie oferowanych modeli routerów FRITZ!Box, przeznaczonych do pracy z łączami DSL i LTE. Bogactwo innowacji i ulepszeń, dotyczących takich funkcji i technologii, jak bezprzewodowy LAN, DECT, sieciowe magazyny danych (NAS), inteligentny dom (Smart Home) i ochrona rodzicielska, które składają się na zwiększoną przejrzystość, bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki FRITZ!OS monitorowanie sieci bezprzewodowej przez użytkowników jest łatwiejsze: Zbiorcza strona funkcji bezpieczeństwa zawiera przegląd wszystkich urządzeń bezprzewodowych, a strona startowa prezentuje nazwę sieci radiowej. W tym samym miejscu, za pomocą kliknięcia, konfiguruje się również dostęp gościnny. Dzięki temu, szybka konfiguracja prywatnego hotspota dla gości nie przedstawia żadnego problemu. Za sprawą nowej opcji w ustawieniach kontroli rodzicielskiej, bezprzewodowy dostęp dla gości nie może być wykorzystany w celu obejścia ograniczeń dostępu. Nowy podgląd funkcji związanych z bezpieczeństwem daje jasny obraz sytuacji w sieci: Na stronie tej, ustawienia bezpieczeństwa i związane z nim informacje są przejrzyście przedstawione i uwzględniają np. listę portów otwartych dla połączeń z Internetu i w kierunku przeciwnym. Wraz z FRITZ!OS 6.20 AVM po raz pierwszy oferuje funkcję automatycznych aktualizacji. Użytkownicy mogą teraz wybrać jeden z kilku sposobów pobierania nowych wersji FRITZ!OS. Wyższy poziom zabezpieczeń w dostępie przez protokół HTTPS jest zapewniony dzięki najnowszej wersji algorytmu szyfrowania - TLS 1.2. Użytkownicy funkcji FRITZ!NAS mogą teraz korzystać z przeglądarkowego odtwarzacza multimediów oraz nowych funkcji związanych z przechowywanymi na serwerze NAS plikami. FRITZ!OS 6.20 zawiera rozbudowane funkcje Smart Home, które zamieniają inteligentne gniazdko FRITZ!DECT 200 w sensory temperatury.

Aktualizacja FRITZ!OS - szybko i bezproblemowo
Oprogramowanie FRITZ!OS 6.20 jest dostępne od ręki dla wszystkich aktualnie oferowanych modeli routerów FRITZ!Box, przeznaczonych do pracy z łączami DSL i LTE. Aby zaktualizować system, należy tylko wpisać w przeglądarce internetowej adres "fritz.box" i kliknąć link kreatora aktualizacji Update Wizard. Instalacja nowej wersji FRITZ!OS wymaga jedynie dwóch kliknięć. Więcej informacji o systemie FRITZ!OS 6.20, można znaleźć na stronie avm.de/fritzOS. Aktualizacje dla routerów FRITZ!Box przeznaczonych do pracy w sieciach kablowych, są zapewniane przez operatorów tych sieci. Użytkownicy wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater mogą dokonać aktualizacji oprogramowania wprost z poziomu interfejsu konfiguracyjnego, dostępnego pod adresem "http://fritz.repeater".

Nowe kanały informacyjne FRITZ! dla polskich użytkowników AVM oprócz wprowadzania na polski rynek nowych produktów rozwija także swoje kanały informacyjne na YouTube, Google + oraz od tego roku na Facebook, za pośrednictwem których polscy użytkownicy mogą dowiadywać się o nowościach produktowych, aktualizacjach i nowych funkcjach.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube