Tribe Gwiezdne wojny Pop Darth Vader

Słuchawki dla fanów Gwiezdnych wojen

Więcej...

Sennheiser IE 800 S

Słuchawki dla smakoszy

Więcej...

Sennheiser GSP 600

Gamingowe słuchawki dla wymagających

Więcej...

Natec Firefly Pro

Lampka inna niż reszta

Więcej...

Sennheiser Momentum Free In-Ear Wireless

Świetne, rewelacyjne, niesamowite

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
2.57 mln domen z końcówką pl jest utrzymywanych w Polsce
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Firma świętuje sprzedaż 500 milionów płyt głównych

Na początku 2015 roku firma ASUS poinformowała, że od momentu powstania w 1989 roku sprzedała 500 milionów płyt głównych. Ten ważny i przełomowy moment, w którym niezwykle istotną rolę odegrali użytkownicy, podkreśla skierowany do nich konkurs. Można wygrać wyjątkowy, przygotowany specjalnie na tę okazję komputer z białą płytą główną ASUS Sabertooth Z97 Sabranco, a także dowiedzieć się więcej na temat historii firmy.

Ogłaszając nowe osiągnięcie, Jonney Shih dyrektor generalny ASUSa powiedział: - "Pragnę podziękować wszystkim naszym klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli przez ostatnie 25 lat. To ich opinie pozwoliły nam doskonalić się i wprowadzać na rynek niesamowite produkty. Łączy nas zamiłowanie do technologii. W dalszym ciągu chcemy dostarczać użytkownikom coraz więcej innowacji i pozwolić wszystkim cieszyć się cyfrowym życiem".
Konkurs "500 milionów płyt głównych"
Firma ASUS ma na swoim koncie wiele rozwiązań, które wdrażała jako pierwsza na świecie. Wszystko to dzięki ciągłemu poszukiwaniu nowych technologii, stawianiu użytkownika na pierwszym miejscu oraz pasji tworzenia najlepszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań.
Aby uczcić 25 lat istnienia i nowy wynik w sprzedaży, ASUS zaprasza fanów z całego świata do wzięcia udziału w konkursie "500 milionów płyt głównych", w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Do 12 lutego 2015 roku będzie on dostępny na stronie http://www.asus.com/Microsite/mb/ASUSMB1st. Wystarczy udostępnić ją na Facebooku z hasztagiem #ASUSMB1 i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących historii firmy ASUS.
Główną nagrodą jest jedyny w swoim rodzaju komputer, zaprojektowany i stworzony przez moddera Jesse Palacio, a zatytułowany ‘Tiger Soul’. Zainspirowany został limitowanym modelem płyty głównej Sabertooth Mark S, a niepowtarzalna, biała obudowa z motywami ASUS TUF została wykonana ręcznie.
W cotygodniowych losowaniach będą do wygrania także m.in.: dwupasmowy router RT-AC87U, mobilny projektor S1, myszka ROG Gladius, przenośny monitor MV168+ oraz mini komputer VivoPC VM40B.
25 lat innowacji, designu, wydajności i niezawodności
Na stronie konkursowej "500 milionów płyt głównych" użytkownicy mogą zapoznać się z historią ASUSa i najważniejszymi osiągnięciami z ostatnich 25 lat. Przez cały ten czas firma na pierwszym miejscu stawiała jakość produktów oraz zadowolenie swoich partnerów i klientów.
- Niezależnie od tego, czy były to produkty z wyższej półki, czy te przeznaczone do codziennego użytku, nabywcy zawsze mogli mieć pewność, że z płytami głównymi ASUS otrzymają wysoką wydajność, innowacyjność i jakość – powiedział Joe Hsieh, wicedyrektor działu płyt głównych i komputerów stacjonarnych firmy ASUS.

Najważniejsze informacje dot. konkursu
Strona konkursu "500 milionów płyt głównych" http://www.asus.com/Microsite/mb/ASUSMB1st
Zgłoszenia będą przyjmowane do 12 lutego 2015 roku.
Regulamin konkursu znajduje się na stronie.


Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube