ERATO Verse

Małe koreczki w uszach od dobrej muzyki

Więcej...

Lanberg RO-120GE

Mały router do prostych zastosowań

Więcej...

Sennheiser IE 80S

Słuchawki bardzo uniwersalne

Więcej...

TP-LINK Archer C6

Transmisja danych z prędkością 1200 Mbp

Więcej...

UPS PowerWalker DC Secure Adapter 12V

Zasilacz z funkcją UPS-a

Więcej...

Ciekawe statystyki


61% firm odnotowało co najmniej jeden incydent związany z nieuprawnionym dostępem do danych z poziomu urządzeń drukujących
Najnowszy raport NASK wskazuje, że w Polsce zarejestrowanych jest prawie 2,6 mln nazw domen. W porównaniu z wynikiem sprzed roku liczba ta wzrosła o ponad 20 tys. W czwartym kwartale 2018 r. dziennie rejestrowano ...
Jak wynika z danych Gemiusa w styczniu 2019 roku niemal 16 proc. komputerów używanych w Polsce działało z systemem Windows 7, zaś  Windows 10 oraz Windows 8.1 miały po 20 proc. udziału
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Z najnowszych badań przeprowadzonych na próbie ponad 600 tys. serwisów WWW wynika, że 41% z nich odwiedzanych jest spoza terytorium Polski
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
W 2016 roku aż 43 % ankietowanych uważało, że zakupy w internecie są ryzykowne. Rok później liczba ta spadła do 38 %,

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

ASUS: Firma świętuje sprzedaż 500 milionów płyt głównych

Na początku 2015 roku firma ASUS poinformowała, że od momentu powstania w 1989 roku sprzedała 500 milionów płyt głównych. Ten ważny i przełomowy moment, w którym niezwykle istotną rolę odegrali użytkownicy, podkreśla skierowany do nich konkurs. Można wygrać wyjątkowy, przygotowany specjalnie na tę okazję komputer z białą płytą główną ASUS Sabertooth Z97 Sabranco, a także dowiedzieć się więcej na temat historii firmy.

Ogłaszając nowe osiągnięcie, Jonney Shih dyrektor generalny ASUSa powiedział: - "Pragnę podziękować wszystkim naszym klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli przez ostatnie 25 lat. To ich opinie pozwoliły nam doskonalić się i wprowadzać na rynek niesamowite produkty. Łączy nas zamiłowanie do technologii. W dalszym ciągu chcemy dostarczać użytkownikom coraz więcej innowacji i pozwolić wszystkim cieszyć się cyfrowym życiem".
Konkurs "500 milionów płyt głównych"
Firma ASUS ma na swoim koncie wiele rozwiązań, które wdrażała jako pierwsza na świecie. Wszystko to dzięki ciągłemu poszukiwaniu nowych technologii, stawianiu użytkownika na pierwszym miejscu oraz pasji tworzenia najlepszych i najbardziej niezawodnych rozwiązań.
Aby uczcić 25 lat istnienia i nowy wynik w sprzedaży, ASUS zaprasza fanów z całego świata do wzięcia udziału w konkursie "500 milionów płyt głównych", w którym do wygrania są bardzo atrakcyjne nagrody. Do 12 lutego 2015 roku będzie on dostępny na stronie http://www.asus.com/Microsite/mb/ASUSMB1st. Wystarczy udostępnić ją na Facebooku z hasztagiem #ASUSMB1 i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących historii firmy ASUS.
Główną nagrodą jest jedyny w swoim rodzaju komputer, zaprojektowany i stworzony przez moddera Jesse Palacio, a zatytułowany ‘Tiger Soul’. Zainspirowany został limitowanym modelem płyty głównej Sabertooth Mark S, a niepowtarzalna, biała obudowa z motywami ASUS TUF została wykonana ręcznie.
W cotygodniowych losowaniach będą do wygrania także m.in.: dwupasmowy router RT-AC87U, mobilny projektor S1, myszka ROG Gladius, przenośny monitor MV168+ oraz mini komputer VivoPC VM40B.
25 lat innowacji, designu, wydajności i niezawodności
Na stronie konkursowej "500 milionów płyt głównych" użytkownicy mogą zapoznać się z historią ASUSa i najważniejszymi osiągnięciami z ostatnich 25 lat. Przez cały ten czas firma na pierwszym miejscu stawiała jakość produktów oraz zadowolenie swoich partnerów i klientów.
- Niezależnie od tego, czy były to produkty z wyższej półki, czy te przeznaczone do codziennego użytku, nabywcy zawsze mogli mieć pewność, że z płytami głównymi ASUS otrzymają wysoką wydajność, innowacyjność i jakość – powiedział Joe Hsieh, wicedyrektor działu płyt głównych i komputerów stacjonarnych firmy ASUS.

Najważniejsze informacje dot. konkursu
Strona konkursu "500 milionów płyt głównych" http://www.asus.com/Microsite/mb/ASUSMB1st
Zgłoszenia będą przyjmowane do 12 lutego 2015 roku.
Regulamin konkursu znajduje się na stronie.


Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Subscribe on YouTube