ZOTAC Zbox PI225 pico

Komputer kieszonkowy

Więcej...

PocketBook InkPad 3

Nowy czytnik PocketBoook

Więcej...

Philips 245C

Ultra cienki monitor

Więcej...

MyKronoz ZeFit 4HR

Wodoodporna opaska z dużymi możliwościami

Więcej...

Rapoo V210

Mała, sprytna mysz dla graczy

Więcej...

Ciekawe statystyki


Ogólna liczba rejestrowanych domen wzrosła o 11,8 miliona, rodzimy rynek domen z rozszerzeniem .pl nieprzerwanie się kurczy. Według najnowszego raportu NASK liczba nowych rejestracji z końcówką .pl - w ...
Domeny krajowe są popularne w europejskim biznesie. W krajach takich jak Niemcy, Włochy, Francja czy Rosja, liczba stron z adresem zawierającym oznaczenie danego kraju (odpowiednio .de, .it, .fr oraz .ru) urosła pod ...
W naszym kraju telefon komórkowy ma już 74% Polaków, czyli 28,4 miliona osób. Z kolei 6,6 miliona z nich gra w gry mobilne.
Obecnie gracze najchętniej  wykorzystują podczas gamingu komputery PC (ponad 80%), jednak badanie AVM pokazuje bardzo szybki rozwój i wzrost zainteresowania grami na urządzeniach mobilnych. 
Z raportu BSA Global Software Survey opublikowanego w 2014 roku wynika, że 51 proc. oprogramowania zainstalowanego w Polsce w poprzednim roku nie miało licencji, w porównaniu z 43 proc. w skali ...
Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku Rynek aplikacji i gier mobilnych w 2016 roku będzie wart 44,8 mld dolarów i ponad 80 mld w 2020 roku
Według najnowszych prognoz Newzoo, rynek gier i aplikacji mobilnych wygeneruje w 2016 roku przychód na poziomie 44,8 mld dolarów a w 2020 ponad 80 miliardów dolarów.
Obecnie, zgodnie ze statystykami podawanymi przez Newzoo, gry są rozrywką już dla przeszło 2,2 miliarda osób, które tylko w zeszłym roku wygenerowały przychód na poziomie 110 miliardów dolarów
Według danych przywoływanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej przeciętny aktywny użytkownik w Polsce wysyła 83 SMS-y miesięcznie.

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Podziel się ze mną swoimi uwagami na temat mojego bloga, co Ci się podoba, co Ci się nie podoba, jakie recenzje chciałbyś tu zobaczyć itp.

Kliknij mnie

 

FRITZ!Powerline – rozbudowa sieci dla graczy

Lubisz grać w swoim pokoju, na balkonie lub w innym sympatycznym miejscu, gdzie bynajmniej nie rezyduje Twój router? Gdy liczą się milisekundy i choćby chwilowa przerwa w dostępie do Internetu może spowodować przegraną, nie warto zdawać się na WiFi.

Stabilne i szybkie połączenie zapewni natomiast FRITZ!Powerline, urządzenie, które rozszerza sieć komputerową poprzez istniejące przewody linii elektrycznej, przy wykorzystaniu zwykłych gniazdek elektrycznych.

Szybki przesył danych z wykorzystaniem istniejących przewodów linii elektrycznej
Dzięki FRITZ!Powerline, bez konieczności kładzenia kabli, urządzenia udostępniane w sieci mogą być połączone z routerem mimo dużych odległości – nawet do 500 metrów. Wysoka prędkość przesyłu danych – do 500 Mbit/s – oraz stabilność połączenia sprawiają, że FRITZ!Powerline 500E jest idealnym rozwiązaniem dla graczy online, a także dla wszystkich usług sieciowych intensywnie wykorzystujących łącza szerokopasmowe, takich jak przesyłanie wideo HD czy muzyki.

FRITZPowerline500E schemat sieci

Łatwość obsługi i bezpieczeństwo
FRITZ!Powerline jest prosty w instalacji i obsłudze – wystarczy włożyć adaptery powerline do gniazdka elektrycznego, połączyć je z komputerami PC lub innymi urządzeniami sieciowymi i gotowe! FRITZ!Powerline posiada domyślnie aktywowane szyfrowanie połączeń w systemie AES z 128 bitowym kluczem, co gwarantuje wysokie bezpieczeństwo przesyłanych danych.

FRITZ!Powerline jest dostępny jako zestaw dwóch adapterów. Adaptery powerline produkowane przez innych producentów mogą być również zintegrowane z siecią za naciśnięciem przycisku – niezależnie od tego, czy są dostosowane do przesyłu o prędkości 200 czy też 500 Mbit/s. Specjalny graficzny interfejs użytkownika FRITZ!Powerline daje pogląd na całą sieć Powerline, oferując jednocześnie inne przydatne funkcje, takie jak dezaktywacja kontrolek LED, zarządzanie nazwami poszczególnych adapterów Powerline, tryb oszczędzania energii (green mode) oraz firmowe aktualizacje. FRITZ!Powerline jest energooszczędny – adaptery zużywają 3-4 Waty w czasie działania i mniej niż 1 Wat w trybie uśpienia.

Sugerowana cena detaliczna zestawu dwóch adapterów FRITZ!Powerline 500E – 349 zł.
Urządzenie objęte 2-letnią gwarancją producenta.

Komentarze zostały wyłączone

Znajdziesz mnie:

Sign in with Google+ Subscribe on YouTube